Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rossz anya lennék... fórum

Rossz anya lennék... (beszélgetős fórum)


1 2
3. Aidababa (válaszként erre: 1. - F08844d0fd)
2012. máj. 13. 15:30
Nagyon sokféle oka lehet annak, ha egy gyerek így viselkedik. Ennyi információból ezt nem lehet megítélni. Azt viszont nem hinném, hogy rossz anya lennél, maximum nem csinálsz mindent tökéletesen, de ezzel mindannyian így vagyunk. Egyikünk sem tökéletes, anyaként is követünk el hibákat.
2012. máj. 13. 15:29
Nagy bátorság volt bevállalni a másodikat egy gyakorlatilag ismeretlen embertől..... Petike nyilván érzi, hogy a második számú gyerek.... féltékeny.
2012. máj. 13. 15:24
Szerintetek én csinálok valamit rosszul? Nagy fiam Petike 2,5 éves apjától sajnos elváltam, mostani páromtól van egy 5 hónapos fiam. Az érdekelne, hogy szerintetek én vagyok a rossz anya vagy valami más van a dologban. Petike itthon szinte minden nap hisztizik hol kevésbé, hol pedig megdobva extrákkal, verekedés, dobálózás, fetrengés. De ha az apai mamájánál van vagy az apjánál ott egyáltalán nem hisztizik. Gondolom nem kell részleteznem 2 gyerek, háztartás, főzés, nem jut annyi idő rá, mint a mamának vagy az apjának.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook