Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Revolut kártya fórum

Revolut kártya (beszélgetős fórum)


10. Bichi (válaszként erre: 6. - Channa*)
2021. júl. 8. 10:51
Pedig lehet sokkal jobban járnál ezzel, de gondolom nem ismered, csak egy véleményt írtál...
9. df1e1c376c (válaszként erre: 6. - Channa*)
2021. júl. 8. 00:01

Ez is bankszámla. Én kb. 3 éve használom. Oda jön a fizetésem, mindent onnan intéztek.

A számlanyitásnál az más, hogy fotózod az igazolványt, utána a kamera automatikusan csekkol, hogy fizikailag mögötte vagy, mint a repülőtereken az automaták.

8. df1e1c376c (válaszként erre: 7. - Maddi)
2021. júl. 7. 23:57

Én is elvesztettem a Revolut kártyám már nem is tudom, mikor.

Generáltam egy virtuális kártyát, és hozzáadtam a Googlepay-hez, fizetek a telefonommal, mintha fizikai kártyám lenne.

Annyi ilyen kártyát tudok csinálni, amennyit csak akarok.

2021. júl. 7. 11:29

Igazából nem én, hanem a gyerekem vesztette el - állítólag. Csak nem értem, ha elvesztette, akkor miért rakott rá pénzt gondolom az appból.

Érteni szeretném a logikát. De bárhogy szeretném, nem megy, mindenhogy sántít a dolog...

6. Channa* (válaszként erre: 2. - Maddi)
2021. júl. 7. 06:39

Milyen kártyát vesztettél el?

Én tuti, hogy nem tenném a pénzem egy olyan helyre, ahol nem bankszámlán van.

2021. júl. 7. 01:39

A Reboulout az egyik legjobb árfolyamon vált, és baromi gyorsan.

Ok a Lloyds bankhoz tartoznak.


Egy perc egy virtuális kártya, amit már társítottal is, akár csak egyszeri használatra.



Credit check-nel nem fogadják el, de. M.o.-on olyan úgysincs, ha berelsz egy lakást.

2021. júl. 6. 21:07
És az appból tudok más bármilyen kártyájára utalni pl?
3. Bichi (válaszként erre: 2. - Maddi)
2021. júl. 6. 20:31
Az aplikációjából utalsz eleve, nem a kártyával...
2021. júl. 6. 19:27

Arra lennék kíváncsi, hogy érdemes-e utalnom a revolutomra, ha elveszítem a kártyámat. Ha tudom az adatait, arról - csupán a kártya adatok birtokában - fogok tudni tovább utalni róla?

Vagy csak akkor tudom használni, ha fizikai valójában is megvan.

2021. júl. 6. 19:24
Azért hoztam létre ezt a fórumot, mert nem találtam ezzel kapcsolatban semmit itt a hoxa-n. Szóval a kártyával kapcsolatban lennének kérdéseim, nyilván olyanokhoz, akik tudnak érdemben válaszolni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook