Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rettegés az első csóktól. fórum

Rettegés az első csóktól. (beszélgetős fórum)


1 2
2015. júl. 19. 03:37
miert kell attol rettegni?egy csokban meg senki nem halt bele!
46. katuska8 (válaszként erre: 45. - Ailen Zia)
2011. máj. 14. 18:59
Én is úgy vagyok, hogy le se szar de ha látom akkor nem tehetek róla nem tudok úgy tenni mintha nem érdekelne. Mióta ismerjük egymást ő azóta tudja h én szeretem. És végülis nem mondom h megbántam az egészet hiába h átbaszott de közben egy csomó jó élményem volt vele amiket soha nem felejtek el és soha de soha nem adom fel h egyszer megint átéljem vele azokat. Most egy kicsit békénhagyom, nem beszélek vele...aztán majd a következő tanév elejére megváltozok külsőleg és belsőleg is...és úgyis megint nálam köt ki mint mindig...elősször dúlt a láw...aztán év vége lett és vége lett...utánna tanév elején megint minden olyan volt mint elősször de észre se vettem és megint a semmi lett...ezeknél még semmi sem történt közöttünk de tudta h szeretem és ő is ezt mondta nekem...Aztán most volt ez a 3. próbálkozás amiben volt szinte minden ami csak lehetett...kivéve sex..egyébként meg szerintem mond el neki!!Nekem se volt önbizalmam meg nagyon csúnyának gondoltam magam és ő semmilyen jelet nem adott h bejönnék neki...végülis felvettem msn-re és ott megismertük egymást..nagyon sokat beszélgettünk és minden nap..fuhh én meg nem mertem vele beszélni élőben..láttam h felém jön és gyorsan elmentem xd vicces így ahogy visszagondolok de jó volt :D aztán csak összejöttek a dolgok...most persze nagyon fáj h átvert és én dühömbe meg kiöntöttem neki a szivem h mennyire szeretem...kb olyan lehettem mint aki öngyilkos akar lenni és még előtte elmond mindent amit eddig magába folytott...és azt mondta h odajön majd megbeszéljük..egy fenét én mentem oda és mondtam neki h beszéljünk de neki éppen "nem volt megfelelő az az időpont" szval azóta nem beszélünk ami már kb 1 hónapja lehetett...és szenvedek nagyon mert csak rá tudok gondolni...sajnos barátnőimmel nem tudok erről beszélni mert már a könyökükön jön ki ez a téma de én meg meg fogok őrülni ha nem tudom vkinek elmondani...és hiába nekem is h pl tök helyes csávók akik télleg tetszenek mondják h járni akarnak velem én meg lerázom őket h mást szeretek...sajnálom őket de rosszabb lenne nekik akkor ha csak azért lennék velük h ne legyek egyedül vagy h féltékennyé tegyem azt akit szeretek :/ uhh elég hosszú lett :S bocsi :$
45. Ailen Zia (válaszként erre: 41. - Katuska8)
2011. máj. 12. 20:22

Én ma láttam őt, barátnőmmel voltam éppen, mikor jött. Rögtön elkezdtem még jobban röhögni, mosolyogni, olyan boldog voltam hogy látom őt, persze Ő ma is leszart mint mindig, de akkor is! Egyre jobban szeretem és nem tudom kiverni a fejemből. Már csak azt lenne jó tudni, hogy Ő tudja e, hogy mi az ábra. De lehetetlen, hogy ezt nem vette még le, olyan nyílt vagyok. Nem tudom titkolni sem. De már úgy vagyok, hogy nekem már mindegy amúgy is, ha tudja. Legszívesebben odamennék, hogy megvalljam neki amit érzek, de hát azt már még sem kellene...

Ha jó pasit látok, akkor az csak jó, de nyomába sem érnek Neki. Próbáltam eljátszani a gondolattal, hogy mi lenne ha valaki bepróbálkozna nálam. Én nem jövök össze senkivel az biztos, csak azért hogy "feledjek". Kizárt...

44. mandella (válaszként erre: 7. - Isana23)
2011. máj. 12. 20:00
ezt mintha csak én írtam volna, nekem is körülbelül így zajlott... :-)
43. katuska8 (válaszként erre: 42. - VictorHUN)
2011. máj. 12. 19:51
Tudod az emberek nem egyformák szerencsére és van aki úgy viselkedik mint egy ku*va van átlag és van szerény visszahúzódó... nah én az utóbbiba tartoztam akkor...egyébként nekem ne pattogjon itt egy ismeretlen úgy h nem is ismer...ki vagy te h emiatt leszólj chh de szégyen vagy hallod..azóta sok mindent taniltam az élettől és jó ember ismerő lettem..rólad annyit h egy szánalom vagy :/
2011. máj. 12. 13:54
Azt a Qva egy csóktól rettegni. Azt a Qva!
41. katuska8 (válaszként erre: 40. - Ailen Zia)
2011. máj. 12. 12:38
Velem is ez van, hogy őrülten szerelmes vagyok belé..már rajongok érte és ezt őis tudja ..de csak kihasznált :( de én nem tudom megutálni..bár úgy lenne de minél jobban dühös vagyok rá annál jobban szeretem...őrültség olyat szeretni aki ennyire átvert mint ő engem de ha csak rá nézek az ájulás keringet...és senki mást nem tudok szeretni hiába vannak jó pasik de egyikkel sem tudom elképzelni h a jövőben lenne vmi :/
40. Ailen Zia (válaszként erre: 39. - Katuska8)
2011. máj. 11. 19:34
Én már 1 éve reménykedem, hogy talán csoda történik és megszeret egy bizonyos illető. Habár, már a remény szinte teljesen meghalt, feladtam, de mégis szeretem, nagyon szeretem. Kívánom, bár megcsókolna már vagy valami... Nem állnék ellent. De ettől sem kell tartanom, mert sosem történik meg, hogy meggondolja magát. :( S ha a józan észt nézem, még igazat is adok neki, hogy miért nem... Rám illik az 'őrülten' szerelmes titulus. Minden értelemben...
2011. máj. 11. 19:21
Teljesen elfelejtettem, hogy nekem van ez a fórumom :Sxd nah a lényeg a 16 éves lányka már 17 és megvolt az a bizonyos 1. csók sőt 2. is volt de azóta semmi..nah ez kicsit bonyolult :S február 5.-én volt vagyis inkább már 6.-a lehetett hajnali 1 körül egy discoban azzal a fiúval akibe már másfél éve szerelmes vagyok...fuhh nagyon durván részeg volt...bnőimmel mentünk le táncolni és ő ott volt..meglátott és oda is jött hozzám. Elvette a kezemből a cigimet..de egy szót se szól egész végig..xd utánna nemtom mi volt olyan természetes volt mintha járnánk és csak úgy reflexből jött az egész mindkettőnkben...láttam, hogy néz és ugye énis néztem és láttam, hogy felémhajol...azt hittem csak szájrapuszit ad (azt tudni kell, hogy mi kb 2 hónapja akkor már szájrapuszit adtunk egymásnak, de soha nem volt több) nah és a lényeg hogy megijedtem...féltem h rosszul fogom csinálni és kb 5 mp után kezdtem elhúni a fejem..de úgy tettem mintha csak kicsit megbotlottam volna :$xd utánna ő megfogta a kezem és én meg olyan boldog voltam...később valahogy elhagytuk egymást...de aztán mentem fel a lépcsőn h menjek wc-re és éreztem h vki elhúz és ő volt az :D megint volt csók de fuhh megint nem mertem :S és húztam el a fejem aztán majdnem leharaptam a nyelvét xdxd utánna nem taliztunk ott..azt mondta h az egész estéből csak arra emlékszik h velem smárolt...de részletekre nem..még az a jó :D sajnos kiderült h mióta ismer azóta átvert..most nem írom le..mert nekem ez még most is nagyon fáj..majd lehet h később igen ha még valaki jár erre...még most is szeretem..sokkal jobban mint az elején és nem fogom soha feladni, hogy egyszer együtt leszünk.
2010. okt. 23. 23:06

Gyakorolni? :D Hát pasi nélkül nem tudom, hogyan lehet :D

De nem kell parázni, nem szégyen az amúgy sem, ha nem volt előtte egy sem. Figyelj, nekem első csókot egy vadidegen adta és én mondtam is neki, hogy nekem ez az első, de érdekelte is az őt :D Nem kell ennyire félni :D

37. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 35. - 04e95f637a)
2010. okt. 17. 18:48
és rájött hogy kamuztál ? :D
36. zzmm (válaszként erre: 35. - 04e95f637a)
2010. okt. 17. 18:48
azért csak odapillantottál a szemhéjad alól.. :D
35. 04e95f637a (válaszként erre: 1. - Katuska8)
2010. okt. 17. 18:38
Még mindig jobb,mint az én verzióm!Én azt hazudtam az első szex előtt,hogy én már túl vagyok rajt ezer éve! :DD persze várta a nagy csodát tőlem,de,hogy őszinte legyek,rá sem mertem nézni,mikor levette a gatyáját! :DDD
34. zzmm (válaszként erre: 7. - Isana23)
2010. okt. 17. 18:31

Sziasztok!

Hihi :) Az első csók után én 3 napig nem is mentem suliba, hogy nehogy összefussunk.. 14 éves voltam :)

De jó lenne megint 14-nek lenni :D


Egyébként tényleg nem kell izgulni (persze ezt könnyű mondani), de hidd el, minden majd úgy jön magától :D

33. 29a039729e (válaszként erre: 32. - A6f6bb6c75)
2010. okt. 17. 18:14
köszönöm!! Még most sem tudom felfogni, de egész éjjel nem aludtam , de ő sem. Most éreztem csak meg igazán, hogy mennyire szeretem és hiányzik most is, pedig délelőtt beszéltünk :)
32. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 31. - 29a039729e)
2010. okt. 17. 11:05
vííí gratulálok :) elég jól hangzik biztos nagyon jó volt :)
2010. okt. 17. 10:52
Tegnap történt meg az első csókom... Bevallom nagyon izgultam és egyszer már vissza is utasítottam, és megkérdezte, hogy ha jól sejti akkor még nem csókolóztam senkivel. Helyeseltem és mondta, hogy ő akkor is szeretne valamikor egyet. Tegnap este elmentünk sétálni egy parkba ahol magához húzott és szorosan átölelt. Nagyon jó érzés volt...a szívem pedig majd kiesett a helyéről. Sok sok oldalt és videót néztem meg, de így is féltem, hiszen nem tudtam, hogy hogyan is kell. DE átengedtem magamat az érzéseknek és megtörtént az első csók, és utána még 2. A fiú válasza az volt, nem is volt olyan rossz :P Ráadásul nyelves volt. Nagyon jó érzés :)
30. cb82b220ce (válaszként erre: 24. - Lackó-zsanett)
2010. aug. 19. 23:27
Én 6 éve csak egy férfival izélek... szerencsére csókolózni már egy jó pár sráccal sikerült és mostmár csak azon agyalok milyen lehet mással izélni :-D
29. cb82b220ce (válaszként erre: 21. - Lilimia)
2010. aug. 19. 23:25
Aztán meg az az érzés hogy basszus mennyire jó volt és a szánk tapogatása mivel még mindig érezzük :-D
2010. aug. 19. 19:12

bocsi megint én vagyok :D

én sem gyakoroltam 1x sem,eszembe nem volt!

és eddig csak jó vélemények voltak arról,hogyan csókolózom :$ :D

2010. aug. 19. 19:10
ja am. 15 voltam (:
2010. aug. 19. 19:09

na nekem még gondolkozni sem volt időm ezen :D


1x csak át hívott a haverom(én csak annak tartottam)

és....kiment a szobából,és amikor vissza jött,én háttal voltam..meg fordított,lekapott(sokk volt :D) és azt mondta: mivan? azt gondoltad sosem fogunk smárolni??

:D:D:D

De amúgy nem kell ezen aggódnod hogy 1ső csók,ne tudja meg stb..

mert ha pl.kiderül ugy hogy nem te mondtad meg,az még kínosabb !

25. spinneli (válaszként erre: 1. - Katuska8)
2010. aug. 19. 11:49

nem kell rögtön az orrára kötni.

:)

2010. aug. 19. 11:48

Én sem titkolnám, hogy az volt az első.

Én az első csókomat kb. 9 éve adtam - kaptam.

Bevallom elsőre igen béna voltam,mára már a világ legtermészetesebb dolga. Én nem szégyeltem, vagy titkoltam, hogy az volt az első.

Egyébként én már 8 éve egy férfivel csókolózom és néha rám tör az az érzés, hogy milyen lehet mással..... de ez csak gondolat

2010. aug. 18. 22:38

...én nem titkolnám el hogy az első...:O))

Az olyan jó...remélem klassz élményben lesz részed!:O))

2010. aug. 18. 22:18

ó én is akarok most 1 első csókot :D

gyakorolj 1 bnőddel XD csak vicceltem :)

nem kell félned van aki 20.ra is sokkal bénább mint más elsőre meg jön az magától de tényleg. egyébként sztem az se gáz ha elmondod legalább tudj ah megfontolt vagy nem csókolózol csak úgy akárkivel. én mondjuk az első csókomat nem modntam el a barátomnak. azt h szűz vagyok azt igen ez nem ide tartozik :) de annak nagyon örülök és annak is h vártam mert megérte :)

2010. aug. 18. 22:10

Szerintem sem lehet ezt gyakorolni. Csak arra figyelj, hogy ne a manduláját nyalogasd, és ne harapd meg túl erősen az ajkát. Nem kell parázni, megy ez magától is :)


Nekem is volt pár vicces csókom. Jó hogy megnyitottad ezt a topicot, szerintem most tucatnyi nő neked köszönhetően boldog nosztalgiázásba kezd :) Tényleg jó lenne megint érezni azt a vágyat, és izgalmat, ami az első csókot előzi meg. Bizsergető, csodálatos érzés! Aztán az érzés, hogy woww, túl vagyok rajta, megvolt az első! :D

20. andi6020 (válaszként erre: 1. - Katuska8)
2010. aug. 18. 22:07

Hú, ez de ismerős.

Én hamarabb vesztettem el a szüzességem, csak jóval utána mertem csókolózni. Rettenetesen be voltam tojva. Tiszta nevetséges így utólag, persze akkor ez volt életem legnagyobb gondja. És tényleg nagy gond volt. Aztán csak sikerült, és tényleg ment magától, pedig iszonyúan rágörcsöltem. Ja, és én megmondtam a fiúnak, hogy ez lesz az első.

19. Bugyirózsaszín (válaszként erre: 18. - Bugyirózsaszín)
2010. aug. 18. 22:03
:)
2010. aug. 18. 22:03

Mi is félünk...rettegünk tőle.


Te jó ég, mi lesz az oltár előtt!!!


Az az igazi veszélyes csók.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook