Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Állandó félelem, rettegés valamitől fórum

Állandó félelem, rettegés valamitől (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
93. 55Judit (válaszként erre: 92. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 2. 17:29
A másé is. Illetve amikor meditál valaki. de én nem erről írtam.
92. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 91. - 55Judit)
2021. jan. 2. 16:37
Sajnos csak mikor alszom,olyankor kapcsol ki az agyam.
91. 55Judit (válaszként erre: 90. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 2. 14:12

A tanfolyamot sok éve már hogy elvégeztem. Ott döbbentem rá, hogy a tanultakat csináljuk mindannyian kicsi gyerekkorunk óta.

Lehet, neked is van még olyan pillanatod, pár perced, mikor csak révedsz magad elé, nem fókuszál a szemed semmire. Ilyenkor a 2 szemed egymással párhuzamosan néz, és befelé figyelsz. Képek jelennek mg a fejedben, annak a változását figyeled. Elképzeled, és megtörténteted a fejedben játszódó filmben a vágyaidat. Látod amit megtörténik, átéled, elhiszed, és ez örömmel tölt el. Mikor ezt játszod, megváltozott tudatállapotban vagy. Tanulás nélkül csinálod, mert ez a képesség veled született.

Ezt a dolgot nevezték el agykontrollnak, és magyaráznak ennek kapcsán több féle módszert, de a lényeg mindnél ugyanaz.

Igen, használom. Mindig is használtam és szerintem te is, csak nem adtunk neki nevet. :)


Szoktál ábrándozni? Úgy belefeledkezni agyilag bizonyos témába hogy teljesen kizárod a külvilágot? ha igen, akkor programozol. Ezentúl okosabban mint eddig. Mert ezentúl ha azon kapod magad hogy valami kellemetlen dolog kavarog a fejedben, mindjárt igyekszel olyasmire gondolni ami hasznodra válik, és előre visz.

Ha célt programozol, a sikert nagyon pengeélen táncol. Ahhoz hogy sikerrel járj a programozásban teljes hiteddel hinned kell abban amit meg fogsz valósítani. Ha van benned pici kétely, nem fog összejönni semmi. na de mivel egyszerre csak 1 dologra tudunk gondolni, erősen határozd el, hogy sikerül a programozásod, mert ez csak így történhet. Előbb vagy utóbb csak összejön valami. :)

90. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 89. - 55Judit)
2021. jan. 2. 11:20

Épp az olyan esetekre lenne jó a módszer, amin orvosok nem tudnak segíteni.amúgy én is találkoztam vele régen és nagyon szimpatikus volt.

Te Judit használod az agykontrollt?

89. 55Judit (válaszként erre: 88. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 2. 10:08
Dehogy javul. Közelmúltban láttam vele egy riportot valamelyik csatornán. Ő maga nyilatkozott hogy romlik az állapota, de továbbra is pozitív a betegséghez való hozzáállása. Azt mondta ott ártott sokat magának, mikor 3 éven át nem fogadta el az orvosi kezelést. Az lassította volna az állapotromlását, talán még mindig alig látszana rajta. Egyébként amit láttam, hogy nagyon lefogyott, a beszéde vontatott, s folyamatosan kordinálatlan mozgása van. Döbbenetes látvány volt számomra, mert én évekkel ez előtt találkoztam vele személyesen, és akkor egészséges volt.
88. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 87. - 55Judit)
2021. jan. 2. 10:00
Na és javult tőle az állapota?
87. 55Judit (válaszként erre: 86. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 2. 08:27
E mellett mióta megbetegedett hány agykontrollos végzett már és hányszor kollektív programozást a gyógyulásáért. nagyon sokan, nagyon sokszor.
86. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 85. - 55Judit)
2021. jan. 1. 20:13
Igen, ez valóban érdekes, azt tanítják, hogy agykontrollal szinte bármi lehetséges.Ha az ember egészségesnek képzeli el magát mély tudatszinten rendszeresen, akkor hogyan kaphat meg egy ilyen komoly betegséget?
85. 55Judit (válaszként erre: 84. - Scherlock)
2020. dec. 31. 08:40
Nem annyira kapós az AK tanfolyam mióta Domján László Parkinson kóros.
84. Scherlock (válaszként erre: 83. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 30. 22:06
Menj el egy Agykontroll tanfolyamra.
2020. dec. 30. 14:30
Persze van pszihológus, csak terápia nincs.De kevés a pszihológus, és drága na meg sokat kell rá várni.a baj az, hogy nekem ezek az érzések, és a fizikai rombolások amit okoznak, abból egy óra hossza is sok, ezért magamnak kell keresni a megoldást.Nem beszélve arról, hogy pszihiáterhez küldene,ő meg egy recepttel lepattintana. amiket eddig szedtem nem segítettek sohasem.Csak azt szeretném, ne legyen ez a testi tünet, mert ezzel együtt élni nem lehet, elsődleges, hogy ne őrüljek bele, de már lehet beleőrültem.
82. fokhagyma (válaszként erre: 81. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 30. 14:20
Jó lenne, ha nem szoknál hozzá a Frontinhoz. Sajnos, az orvosok hajlamosak rá, hogy azt írják fel. Szerintem neked nem gyógyszerek kellenének, hanem egy jó terapeauta. Írtad, hogy az egész megyében nincs pszichológus. Ne haragudj, ezt azért kicsit kétlem. Családtagok, rokonok, barátok nem tudnak segíteni? Mi itt csak együttérezni tudunk veled, meg ilyen-olyan tanácsokat osztogatni, de a saját érdekedben neked kell lépni, és segítséget keresni.
81. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - 55Judit)
2020. dec. 30. 14:05
Megörülök, igen, állandóan érzem, a borzongást, napról napra rosszabbul nézek ki.Ég a testem.Orvos csak Frontint ajánl.De attól elalszom, és már egyre több kell.Semmi sem köt le.
80. janszi (válaszként erre: 79. - Guruljka)
2020. dec. 30. 07:56
Elfogadom,lehet hogy megtévesztő volt ahogy írtam.
79. Guruljka (válaszként erre: 76. - Janszi)
2020. dec. 29. 22:48
De a mikroelemek egyensúlyát nem galvánháztartásnak hívják.
2020. dec. 29. 20:35
Köszi, hát vitaminokat szedek, de inkább multit.
77. janszi (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 29. 19:36

[link]


Ha az egészségromlás tünetei jelentkeznek,és nem találjuk az okát napokig,hetekig,célszerű csekkolni hogy a minimum rendelkezésre áll-e.

Elképzelésem szerint nem árthat.

76. janszi (válaszként erre: 57. - Guruljka)
2020. dec. 29. 19:14
Igen,és vannak nyomelemek,amik hiánya is okozhat fura dolgokat,de a vegán vagy egysíkú étrend miatt változhat a bélflóra is,apró változások miatt úgy hozzászokik az ember hosszútávon,hogy nem is gyanakszik.
2020. dec. 29. 19:02
Még mindíg nem értitek mitől szenved.
74. 55Judit (válaszként erre: 70. - A97b9a4e4e)
2020. dec. 29. 18:34
Nyugodt legyél, nem fog bemászni. Ez biztos. A pók a száraz zugokat kedveli, a fülünk belsejében pedig van egy vékony zsírréteg. Ilyen helyre nem megy be a pók.
73. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 70. - A97b9a4e4e)
2020. dec. 29. 18:24
Nekem nem a rettegés a baj, bár az is nagyon rossz, hanem a félelemtől fizikailag szenvedek, ezért égek, és borzongok, és sorvadok.
72. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 71. - Libikóka)
2020. dec. 29. 18:22
Nincs pedig.
71. libikóka (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 29. 18:20
Azt elhiszem hogy lakhelyen nincs,de megyében lenni kell.
2020. dec. 29. 18:10
En allandoan attol rettegek hogy ejszaka bemaszik egy pok a fulembe mikozben alszom. Pedig nem felek egyebkent a pokoktol. Nincs pokfobiam.
69. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 65. - Libikóka)
2020. dec. 29. 18:05
Igen, egy az, higy drága, meg messze van, próbáltam online pszihológust, de igazán nem segített, azt mondta menjek pszihoterápiára, hát lakhelyemen nincs ilyesmi, még a megyében semez a betegség lelki eredetű, de testi.
68. libikóka (válaszként erre: 67. - Libikóka)
2020. dec. 29. 18:04
A kérdés költői volt.
67. libikóka (válaszként erre: 49. - 55Judit)
2020. dec. 29. 18:03
Most mit gondolsz?
66. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 64. - Syria)
2020. dec. 29. 18:02
Igen ez mind megvolt.
65. libikóka (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 29. 18:01
Felírja a körzeti .De nem a gyógyszeren van a hangsúly,bár kicsit gatyába rázhat:)AZ meg hogy pszichológus ne tudna segíteni ,nem hiszem ,hisz ezért van!Anyagi probléma lehet tudom, de csak összevakarnám mint ez az állapot.
64. syria (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 29. 18:00
Ki? Belgyógyász, neurológus, pszichológus?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook