Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Részt vesz valaki a TÁMOPOS nyelvtanfolyamon? Mik a tapasztalatok? fórum

Részt vesz valaki a TÁMOPOS nyelvtanfolyamon? Mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. febr. 20. 18:33
OK,mindenkinek köszönöm.Mit tehetek,ha márciusban sem indul a tanfolyam?Azon gondolkodom,ha akkor sem indul,akkor átmennék más helyre,ha lehet,mivel ezek után már lassan azt sem hiszem el,hogy indulni fog,illetve nem karácsonykor szeretnék nyelvtanfolyamra járni.Tavasszal már más terveim lettek volna.
8. f3000dc5ef (válaszként erre: 6. - Kszb)
2013. febr. 20. 18:16
Nem tudom, de itt például 12 hely volt, és mondta a fickó, hogy a telefonos egyeztetés után egy csaj lemondta, de a rendszerből nem jelentkezett ki, ezért nem tudnak addig mást fogadni. Mi szóltunk a csajnak mert ismerős volt, hogy ugyan mondja már a helyét, mert más meg jönne.
2013. febr. 20. 18:07
Én elkezdtem szombaton, 40 órás 10 hetes tanfolyam, 2000 ft volt.
6. kszb (válaszként erre: 4. - F3000dc5ef)
2013. febr. 20. 18:00
(csak zárójelben jegyzem meg, h sztem ezen szabad helyek felsorolása részben kamu.... mondom, több ismerősöm sem tudott már jelentkezni, illetve ez is, amit a fórumindító ír.... sztem több embert vállalnak be, mint amennyi a kapacitás, ezért tologatják a csoportokat.)
5. kszb (válaszként erre: 4. - F3000dc5ef)
2013. febr. 20. 17:58
aha! Hát, én az ismerősökre alapozok, uhogy nem olvasgattam iylen alaposan a részleteket.
4. f3000dc5ef (válaszként erre: 3. - Kszb)
2013. febr. 20. 17:51

Ha már megkötötte a szerződést, és befizette a pénzt, akkor nem tud átmenni máshová :( lehívták rá a keretet szerintem.


[link]


Itt mindig lehet látni, hogy hol mikor vannak a tanfolyamok, és mennyi hely van rá!

3. kszb (válaszként erre: 1. - 9c2178a073)
2013. febr. 20. 17:49

én még pénzt sem fizettem be, de a pályázaton megkaptam a keretet. Ismerősék fognak majd indítani, mert x helyet kiszórtak rájuk. Nyilván, én hozzájuk megyek majd. Nekem egyenlőre azt mondták, h március körül indul a dolog. Most folynak a megbeszélések ez ügyben azt tudom.

Ha gondolod, és nem jön be addig a másik suli, írj privit, és sztem jöhetsz ide.

Amúgy sztem már az is szerencse, h nyelvsulihoz tudtál jelentkezni. A legtöbb ismerősöm, aki próbálkozott, mindenhol azt a választ kapta, h beteltek a helyek, akkora az érdeklődés iránta. (valószínűleg nálatok is ez áll a háttérben. Túl sokan jelentkeztetek, és foylamatosan indítják a képzést. A suli meg a sokat akart a szarka csapdájába esett... most meg nem győzi, amit bevállalt.)

2013. febr. 20. 17:48

Holnap kezdek :D


És nekem csak 1800 volt a 100 óra.

2013. febr. 20. 17:44
Annál a nyelviskolánál ahol jelentkeztem még decemberben sürgettek,hogy fizessek be 4500 Ft.-ot,mert,hogy január elején indul a nyelvtanfolyam.Az összeget rohanva,gyorsan befizettem.Majd januárban közölték,hogy a tanfolyam februárban indul.Februárban azt mondták,hogy márciusban indul.Most jelenleg a márciusi indulás sem biztos.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook