Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Rengeteg kígyóval álmodtam. Félek megnézni mit jelent. fórum

Rengeteg kígyóval álmodtam. Félek megnézni mit jelent. (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

nov. 26. 05:12
Pénzt kapsz!
nov. 25. 19:33
Hát nem nyugtattatok meg.
nov. 25. 12:08

Nekem volt egy ismerősöm aki nagyon félt a kígyóktól, ő elég sokat ártott másoknak, nem éppen volt egy jó ember, ő egy gyors lefolyású betegség következtében magatehetetlenné vált és nem sokkal később meg is halt. Mintha csak egy 🐍 marta volna meg.


De ezt nem elrettentésképpen írom.

nov. 25. 12:04

"A kígyók gyakran akkor jelennek meg álmainkban, amikor bizonytalannak érezzük magunkat vagy a környezetünket, mert az árnyékban leselkedő rejtett veszélyeket szimbolizálják, amelyek bármikor árthatnak nekünk, ha nem figyelünk rájuk, vagy nem védekezünk ellenük. Általában akkor is megjelennek az álmainkban, ha van valami, amivel szembe kell néznünk magunkkal vagy az életünkkel kapcsolatban, amit már egy ideje kerülünk."


"A kígyók általában valamilyen veszélyt vagy rejtett betegséget jelentenek, kivéve, ha ez a kígyó segít téged az álomban. Ez utóbbi esetben arra utalhat, hogy képes leszel legyőzni egy ellenséget, vagy egy előtted álló nehéz helyzetet."


"Mivel a legtöbben félünk a kígyóktól, leggyakrabban azért álmodunk róluk, mert olyasmit jelképezhetnek, amitől félünk, vagy amitől kényelmetlenül érezzük magunkat az életünkben."


"A modern korban a kígyókat veszélyes lényeknek tartják, amelyek kárt okozhatnak az embereknek. Ezért sokan kényelmetlenül érzik magukat a kígyók közelében, és egyáltalán nem kedvelik őket."


"Egyes kultúrákban a kígyókat a gonosz, a bűn vagy a sátán szimbólumának tekintik. A kereszténységben például a kígyót az ördöggel és Éva megkísértésével hozzák összefüggésbe az Édenkertben."


"Egyes kultúrákban például gyakran használják őket az átalakulás jelképeként. A kígyók rendszeresen vedlik a bőrüket, ezért gyakran a változással, az újjászületéssel és a megújulással hozzák őket összefüggésbe."

4. Enissa (válaszként erre: 3. - Napsugár8)
nov. 25. 11:49
Én is ezt ismerem. Kígyót melenget valaki a keblén.
3. Napsugár8 (válaszként erre: 2. - Csicsi25)
nov. 25. 11:38

Ez a Krúdi-féle álmoskönyv? :D

Legyen így!

Ez a változat még mindig sokkal jobb, mint amit az én hitem szerint a kígyó képvisel: álnokság, cselszövés, csalafintaság, rosszindulat valaki részéről felém.

Tartsd nyitva a szemedet is! :))

nov. 25. 11:03

"Kígyóval álmodni annyit tesz, hogy a szexuális életünkön van valami rendbe tennivaló. Ha férfi álmodik kígyóról, az a kasztrációtól való félelmet jelenti. Ha nőként kígyóval álmodik valaki, az egyértelmű jele annak, hogy szeretné szexuális életét aktívabbá tenni."


Szóval szexre fel! :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook