Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Régi típusú OKJ-s vizsga! fórum

Régi típusú OKJ-s vizsga! (beszélgetős fórum)

6. danama (válaszként erre: 5. - Rencike24)
2010. okt. 22. 09:55
az úgy tényleg nehéz
5. Rencike24 (válaszként erre: 4. - Danama)
2010. okt. 20. 11:42

:s

Nekem azt írták a suliból, hogy még a régi szerinti vizsgát kell letennem! Csak ugye, ezeknek már elég nehézkes a megszervezése, mert kevés az olyan tanuló, aki a régi rendszerben kezdett és nem sikerült neki, vagy nem ment el a vizsgára!

4. danama (válaszként erre: 3. - Rencike24)
2010. okt. 20. 11:39
szerintem az új tételek alapján, én úgy jártam, hogy 2008.05.28-án tettem le a boltvezetőit,majd kereskedelmi ügyintézőt kezdtem és mivel a bizim június előtt lett meg, újból kellett letennem a vállalatos tantárgyat
2010. okt. 20. 11:36
A november 10-i is a régi szerint fog zajlani, mármint a régi tételek szerint! Meg ha 4 éven belül kell letennem, akkor csak van még addig lehetőségem nem? Vagy talán már az új tételek alapján kell vizsgáznom?
2. danama (válaszként erre: 1. - Rencike24)
2010. okt. 20. 11:33
már nem lesz régi, mert modul rendszerű képzés van 2008 júniustól
2010. okt. 20. 11:32

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni, régi típusú szóbeli vizsgával kapcsolatban!

2007, májusában kezdtem meg a képzés és innentől számított 4 év áll a rendelkezésemre, hogy letegyem! Az iskola, ahol tanultam már nem nagyon indít ilyen régi típusú vizsgát, illetve lesz most egy nov. 10-én, de addig sajnos képtelenség megtanulni 4 tantárgy anyagát, munka mellett!

Hol tudnék még utána nézni, hogy esetleg máshol, indítanak e későbbi időpontban, ha náluk már nem lesz ilyen vizsga?


Renáta

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook