Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Reggel hazakéredzkedtem a munkából, hogy otthonról... fórum

Reggel hazakéredzkedtem a munkából, hogy otthonról... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

9. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 17. 14:33
Úrjézus. Mi lesz, ha nagyobb problémád lesz? 🙄
2023. febr. 16. 22:12
Nem értem, miért kapja a kukoricát. Otthon dolgozott, és nem az irodában, nagy ügy.
2023. febr. 16. 10:43
Csatlakozom, engem is kimondottan nyűgössé tesz ha rossz külsővel indulok el otthonról. Legyen az egy pattanás, vagy bármi. Igaz, ilyen miatt még nem vonulok home office-ba, mert korlátozott lehetőségem van rá, de sokkal jobb lesz az egész napom, ha szép a frizurám, a ruhám és csinosan vagyok felöltözve Jobban érzem magam a bőrömben és ez szerintem sokat számít.
6. New(l) (válaszként erre: 5. - PöttyösPanka)
2023. febr. 16. 10:23

Én szerencsére kinőttem ebből a korszakból, a bőröm sem fordul ellenem, a hajam viszont egyre ellenségesebb.

Elindul a nap, már érzékelem, hogy ebből nem lesz rendes frizura. Délre már annak is örülnék, ha nem lefosott kilométerkőként "ragyogna" a fejemen. Nap végére meg már azért is hálát adnék, ha nem töltődne föl, lenne áramos és tapadna rá az arcomra 10 percenként. 😂

Nekem ha nem is teszi tönkre egy ilyen a napomat, de borzalmas diszkomfort érzetem van, és nyűgössé tesz.

2023. febr. 16. 09:52
A sok kukoricásnak üzenem, hogy nem kell olyan szigorúnak lenni ám. Nem dől össze a világ, mert valaki egy vagy két napot otthonról dolgozik bármilyen piszlicsáré indok okán. Amúgy meg egy nő igenis legyen valamennyire hiú a kinézetére.
2023. febr. 16. 09:49
Ha van ilyenre lehetőséged, jól tetted, hogy éltél vele.
2023. febr. 16. 08:03
Mondjuk az holnapra sem fog elmúlni! Elkéretőztél már holnapra is?
2023. febr. 15. 18:47
És úgy kértél otthoni munkát, hogy nem vetted le a sapkát, nehogy valaki észrevegye? El nem tudom képzelni, hány éves lehetsz, hogy ez így eszedbe jutott?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook