Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reduktil vagy Regenon? fórum

Reduktil vagy Regenon? (beszélgetős fórum)


1 2
2007. ápr. 22. 23:37
Jobb a reductil, az legalább orvosilag ellenőrzött. Nincs átverés.
20. böske (válaszként erre: 19. - Korzika)
2007. ápr. 21. 08:07

Igazad van!!! Én nem fogok pszichológushoz járni, de egyetértek: A sok elhízott ember nem az éhségtől, hanem az evési kényszertől hízik. (Az agyban ugyanolyan lefolyású, mint a drog alkohol, stb..függőség.)

Sok mindentől kialakulhat, én hibáztatom (többek között) az olyan szülőket, akik a nyűgös gyerek kezébe kekszet, csokit adnak nyugtatónak, ami használ, de nem HASZNOS!!! Következmény: Baj van? Zabálj!

2007. ápr. 21. 07:51

Sziasztok!


Én is kényszeres evő voltam,járok pszichológushoz.

3 hete elköltözött a férjem és azóta eltüntek a kényszeres evési rohamaim!Minden erőfeszítés nélkül fogytam 5 kilót!

Szóval a kényszeres evőknek csak ideig-óráig segítenek ezek a gyógyszerek,sőt a hozzászokás veszélye is sokkal nagyobb.

Ne egy gyógyszertől várjátok a problémáitok megoldását, inkább gondolkozzatok el azon,hogy mitől vannak a zabálási rohamaitok!A gyógyszer csak a tüneteket csökkenti, de az igazi problémát nem oldja meg!!!

18. Barbamama (válaszként erre: 17. - Böske)
2007. ápr. 17. 09:29

Drága Böske!


Köszönöm! Így legalább biztos tudattal maradok a Reductilnál.

17. böske
2007. ápr. 17. 08:59
A regenon egy betiltott gyógyszer, ami légzészavart, sokkot, és halált is okozott. Egyesek illegálisan "előállítják", vagy beszerzik olyan országból, ahol még forgalomban van. Egyébként az is étvágycsökkentő, csak nem olyan biztonságos, mint a Reductil. A Reductil régóta van forgalomban ahhoz, hogy tényleg bebizonyosodhatott a többi szerhez képest csekély mellékhatása!
2007. ápr. 17. 07:15
Áruljátok már el, légyszíves, hogy mi az a Regenon????????
15. böske (válaszként erre: 11. - Hedix01)
2007. ápr. 16. 11:41
nézd meg a "Reductil tapasztalatok2 c. fórumoldalt!
2007. ápr. 16. 10:54
Gyógyfű??? Sárkány ellen sárkányfű, fogyóra meg fogyógyfű??? De tényleg mi az?
2007. ápr. 14. 14:45
Az valami gyógyfű
2007. ápr. 14. 14:44

Sziasztok, kedves szintén kényszerevők!


Látom, nem csak én küzdök a problémával.Szóval most én is Reductilt szedek. Csökkentek a falási rohamaim. De ha mégis elkap, lényegesen kevesebbel beérem, és ami nagyon-nagyon jó, nincs az a kibírhatatlan szénhidrát-éhség. Két hete szedem, hatalmas sikersztoriról nem tudok beszámolni, de azért láthatóan kisebb a hasam.

De mi az a Regenon????

2007. ápr. 14. 13:16
sziasztok! Keresek valakit aki megosztaná velem a reduktillal kapcsolatos tapasztalatait. Én 2 napja kezdtem el.
2007. márc. 29. 11:05
A Reduktilt nem ismerem. az milyen és hol lehet kapni?
9. Ancika (válaszként erre: 8. - Mothertiger)
2007. márc. 27. 09:52
szerintem is! :(((((
2007. márc. 27. 09:52

Nektek nem ez a két "csodaszer" kéne.

Hanem pszichológus...

7. Hoxa
2007. márc. 24. 16:42
Mindenkit figyelmeztetek, hogy akit illegális szer árusításán kapok, kirúgom a portálról! Semmilyen módon nem adok helyet illegális dolgok árusításához a portálomon.
6. vivula (válaszként erre: 5. - Ani68)
2007. márc. 13. 17:22

Szia, Ani69!


Mondd már el légyszi, hogy az Adipexet hogyan szeded, illetve mit eszel.

Én két napig szedem, de teljesen rosszul voltam tőle, bár lehet, hogy azért mert semmit nem ettem.

5. ani68 (válaszként erre: 3. - 9415115efd)
2007. márc. 12. 09:44
Szia Hexina én most adipexet szedek és tudom hogy sokan ezen kilesznek akadva de sajna én is kényszerevő lettem és bár mit csináltam 1-2 napig bírtam majd utána felfaltam a hűtőt.Egy hete szedem az adipexet és 2,5 kg-ot fogytam. Nekem semi gondom nincs vele jól alszom és tényleg semi gondom.Én minden másnap szedem és 40 napra elég a 20 szem. Nekem már megérte mert az még hagyán hogy fogyok vele de nem vagyok kényszer evő és éjjel nem kelek fel enni.Tehát tudom kontrolálni az evés kényszeremet aminek nagyon örülök. Tényleg én senkinek nem ajánlom hogy bár mit is szedjen de nekem csak ez segít és ha lejár a diétám már én sem akarok ehez a módszerhez folyamodni mert akkorra lemegy 10kg és a maradékot sportal akarom elérni. A hugom reductilt szed és neki is jó
4. hbbea (válaszként erre: 3. - 9415115efd)
2007. márc. 12. 09:24

Sziasztok!

Én próbálkoztam Regenonnal, volt kb. 3-4 nekifutásom, de nem bírtam, pedig nem is a retard (hosszúhatású) változat volt, hanem a 25mg-os, amiből napi 3-at lehet a tájékoztató szerint.

Nos: napi 1 szemmel próbálkoztam, a szívem kiugrott, elsárkányosodta, aludni azt nem tudtam, pörögtem, depis lettem, de szó mi szó: enni nem volt kedvem... szóval kicsinált, pedig kb. 3x vettem be egymás után, aztán feladtam. De ott volt az a "drága" :P gyógyszer, néhány hét/hónap után újból rápróbálkoztam, ugyanilyen eredménnyel. Szóval azt többé nem.

Aztán az itteni Reductilos fórum és főleg az árcsökkenés hatására megpróbáltam a Reductilt is, némi szájszárazság a mellékhatás, igen szolíd, jól kontrollálható étvágy. Napi 4*5* eszek, módjával, és átgondolom, hogy mit. A nasst teljesen - na jó, a nőnapi MK kivételével - elhagytam, ma vettem be a 7. szemet, és 2 kg-t fogytam. Igaz, ez nem zsírból történt, de a tendencia jó, és igazán könnyű megtartani, mert nem a kaja körül forognak a gondolataim.

2007. márc. 12. 09:06
Tudom..és már átolvastam,de jó lenne valami összehasonlítás is.Szerintem...
2. figarina (válaszként erre: 1. - 9415115efd)
2007. márc. 12. 08:59
Van már topic reductil ügyben,nézz körül ott!
2007. márc. 12. 08:18

Tudom sokan most azt mondják:Egyik sem.

De most azoktól várok választ akik használták valamelyiket.

Kényszerevő vagyok és nem tudom használna-e valamelyik is nekem.?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook