Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Randizás kezdeti szakaszában mennyi találkozó az ideális? fórum

Randizás kezdeti szakaszában mennyi találkozó az ideális? (beszélgetős fórum)


1 2 3
34. birebora (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 6. 11:03
Nem te vagy a fontos neki.
33. birebora (válaszként erre: 3. - Libikóka)
dec. 6. 11:02
Na igen, lehet, hogy több vasat tart a tűzbe.
dec. 6. 11:01
Amennyi a feleknek jó és kényelmes.
31. Fisica
dec. 6. 10:47

Nálunk az első 2,5 évben ment ez, 2-3 hetente találkoztunk csak, de mindennap beszéltünk egymással.


Ha komolyan gondoljátok megoldjátok.

30. Alnisa (válaszként erre: 24. - Apeeng)
dec. 6. 10:25
Teljesen egyetértek!
29. Alnisa (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 6. 10:23
Pont az az ismerkedési fázisban kellene sűrűn találkozni. Havi 2 alkalommal nem igen ismered meg a másikat, meg mire újra találkoztok a felét elfelejted annak, amit mesélt.....
28. zolb
dec. 6. 09:49
Szerintem ennyi találkozás nagyon kevés, ha valaki bejön és kezdenek kialakulni az érzelmek utána legszívesebben minden időt vele töltenék. Az exemmel az első két hónapban hetente 2x randiztunk, utána már a hétvégéket nálam töltötte. A távolság itt kocsival ~40 perc volt.
27. Egnisz (válaszként erre: 24. - Apeeng)
dec. 6. 09:42

Ugyanígy gondolom én is.

Szakítanék vele és el is mondanám, hogy miért.

Mert nem érezném fontosnak magam.

Kíváncsi lennék a pasi válaszára.

dec. 6. 08:53
Sülve-főve együtt.
dec. 6. 07:08
Ez csak úgy mondható "elegendőnek", ha nagyon nehezen tudjátok összeegyeztetni a találkozókat, azaz ellentétes munkabeosztás esetén.
24. apeeng (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 5. 23:02

még egy hónapot várni? mire? kire?...csak hülyítve vagy...nem tűnik fel?...neked nincs hiányérzeted? hány éves is vagy?...


Ennyire szar anhelyzet, hogy egy punnyadt randira képes vagy várni? nagyon gyér lehet a kínálat(vagy semmi)...illetve a pasi kanosságát valaki gyógyítja. ha nem, akkor ez egy dögunalmas kapcsolat lesz...ebből soha a büdös életben nem lesz lángoló, mindent elsöprő szerelem...


...a 12 éves lányunokám álmodozik ennyit


...lehet megkövezni..

23. Bichi (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 5. 22:47

Én sem voltam sosem nyomulós, de a kétheti, de havi 3-4 is extrém kevés. Erre az egy órás távolság és munka sem indok...

Én biztos egy picit sem érezném, hogy fontos vagyok neki...

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Libikóka)
dec. 5. 21:22
Igen, én sem vagyok az a nyomulós típus. Nem erőszakkal szeretném elérni, hogy velem akarjon lenni.
21. libikóka (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 5. 21:13

Gondolom te is kicsit visszafogottabb vagy,,legalábbis a kérdésedből,,mármint hogy nem sürgetnéd ,ez jött le.

Talán neki is.

Ne kombinálj,,majd meglátod:)

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Libikóka)
dec. 5. 21:03
Köszi, kicsit el vagyok kedvetlenedve, valahogy nekem ebből az jön le, hogy annyira nem fontos neki ez a dolog.
19. libikóka (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 5. 21:01
Remélem jól alakul.
18. Epresturmix (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 5. 20:58
Hát akkor várj egy kicsit. :)
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Epresturmix)
dec. 5. 20:58
30-asok mindketten.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Libikóka)
dec. 5. 20:57
Igazad van, meglátom, hogy alakul, maximum 1 hónapot várok még. De többet szerintem nem érdemes.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Epresturmix)
dec. 5. 20:56
Igen, keressük egymást oda-vissza, érdeklődik is, most már szinte minden nap írunk valamennyit egymásnak, ha nem is mindig sokat. Tervezni is tervez, sokszor mondja, hogy tavasszal elmegyünk ide, vagy oda (kinti programokra)… De nem nyomulós típus, inkább óvatos.
14. Epresturmix (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 5. 20:56
Ja értem. De lehet, hogy nem minden szabadidejét akarja randival tölteni. Isten tudja mi mostanában a szokás meg mi a jó. 😃 Hány évesek vagytok amúgy?
13. libikóka (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 5. 20:55

Nem számhoz kötném ,,hanem a randi hangulatához.

Ha neked jó,,és úgy érzed érdemes,,akkor dobd be.

Ha azt látod rajt hogy csak félgőzzel vesz részt akkor várj.

Te döntessz.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Epresturmix)
dec. 5. 20:54
A 3-4 nem lehetetlen. Esetünkben az a megoldható kategória.
11. Epresturmix (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 5. 20:54
De látsz nála feléd érdeklődést? Keres nappal? Megkérdezi milyen napod volt, felhív alvás előtt vagy ilyesmi? Mert ha csak randi előtt beszéltek pár szót, akkor…
10. Epresturmix (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 5. 20:52
Akkor így a 3-4 lehetetlen küldetés. Mire összeegyeztetitek, valamelyikőtök utazik (oda-vissza 2 óra) bár mi mindig megoldottuk, közel 300 km volt a távolság. Volt, hogy félúton találkoztunk….meg is untam. 3 alkalom után hozzácuccoltam.😃
dec. 5. 20:50
Abban azért szerintem mindenki egyetért, hogy a havi 1-2 találka nagyon kevés. A kérdésem inkább az, hogy így a harmadik randin hozzám már ezt fel neki, vagy várjak még 1 hónapot az ötödik randiig és inkább akkor? Nem akarok erőszakos lenni…
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Epresturmix)
dec. 5. 20:47
Hétvégén is dolgozunk mindketten, ha úgy jön ki. Nem hagyományos napi 8 órásban vagyunk, ezért is nehezebb kicsit és ezért lennék elégedett a havi 3-4 alkalommal.
7. Epresturmix (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 5. 20:46
Nem tudom milyen időbeosztása van munkahelyileg, a 3-4 talira/hó. De ismerkedni szerintem kevés akkor is. Vagy legalább péntek-szombat-fél vasárnap/hó együtt lenni. De így?
6. libikóka (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 5. 20:45
Kevéske szerintem is.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Libikóka)
dec. 5. 20:41
Elvileg nincs neki más.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook