Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Randi egy duci nővel... fórum

Randi egy duci nővel... (beszélgetős fórum)


1 2
dec. 12. 18:55

Kedves FI!


Hogy sikerült a randi?

56. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 53. - Enissa)
dec. 11. 13:19

Én a sportos testalkatot szeretem lányokban.

A többihez nem értek, sorry

55. vigyefene (válaszként erre: 54. - 5d8fd6c5cb)
dec. 11. 13:17
Egyetértek.
54. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 52. - Vigyefene)
dec. 11. 13:16

semmi baj az őszinteséggel, mindenkinek más test tetszik.

Hagyjuk is a hozzászólást, meg a hasonlítgatást, én a spenótot imádom, de a sóskát utálom.

De aki a sóskát szereti, azt nem utálom.

Mindenkinek más a szép....

53. Enissa (válaszként erre: 51. - 5d8fd6c5cb)
dec. 11. 13:06

Én mindig arra gondoltam a kimondottan fiús lányok tetszenek Neked, példaként olyanra, mintha megcsípte a méhecske, és megduzzadt a csípés helye.

De az sem mindegy a 80/B 180 centihez, vagy 150 cm-hez adódik.

52. vigyefene (válaszként erre: 51. - 5d8fd6c5cb)
dec. 11. 13:03

Bocsánat az őszinteségemért, de neki a csipője keskenyebb mint a válla.

Nekem pedig ő az ideálom, jobb felső sarokban.

[link]

51. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 49. - Srcrss)
dec. 11. 13:00

Én csak úgy mértéknek tettem fel a képet.

a 75/B - 80/B szerintem picicici, de csodásan szép.

Formailag ez az én esetem.

Egy maroknyi cici.

A számozásokban nem vagyok profi, sorry

Ha a Tied is ilyen, akkor vigyázz rájuk, mert csoda szépek lehetnek..-))

50. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 08:41

Ha nem akarsz randizni, miért regisztráltál társkeresőre?


"belemegy egy egyéjszakás kalandba főleg egyedülállóként" - bízzunk benne, hogy főleg egyedülállóként vállalkoznak az emberek ilyen kalandora 😎


Amíg magadat nemt tudod elfogadni, mástól sem fogadod be, hogy neki így is jó vagy. Ezen dolgozz először.

49. srcrss (válaszként erre: 45. - 5d8fd6c5cb)
dec. 10. 23:07
Láttam. Ez a pici cici? Szerintem nem pici, hanem közepes. 😉 Ilyen az enyém.
dec. 10. 20:44
Nekem volt egy szaktársam az egyetemen, elég jóképű és humoros srác, aki a telt lányokért volt oda. Nagy pospi, nagy mell, ez volt a zsánere. Nekem a vékony testalkatommal esélyem se lett volna nála. Persze aztán a fél évfolyam kamillázott, mikor feleségül vett egy igen csak sovány csajt. Ez jól tükrözi, h igenis a duci nőkre is bukhatnak a férfiak, ugyanakkor a párválasztásnál nem feltétlen az lesz a döntő, h alapból milyen testalkat jön be nekik.
47. vigyefene (válaszként erre: 47. - Srcrss)
dec. 10. 20:19

"Rossz ötlet egyből felmenni hozzájuk."

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Már régóta akartam megjegyezni, h van sok más megoldás, mint a férfiak lakására menni.

De azt is, h akivel sexelni akarunk, az már nem idegen.

46. Epresturmix (válaszként erre: 41. - *lime*)
dec. 10. 19:58
Semmivel sem jobb annak tudatában lenni, hogy azért jössz be nekik, mert lufi csöcseid vannak. Az állandó heccelés, szójáték a melleim körül meg már unalmasak és taszító. De nem kívánok magamnak kisebbet…nehogy aztán valami bajom legyen…jó ez így. Pont.
45. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 41. - *lime*)
dec. 10. 19:51

Nekem egész életemben nagyjából ez a testalkat volt az esetem...

lásd kép a lapomon.

ciciméret 75B környéke

Én ezt találom szépnek.

De ez csak a külső, és egy duci nőnek sok más erénye is lehet, nem csak a kinézet.

dec. 10. 19:49
Jópár férfit ismerek, akiknek tényleg a duci nők tetszenek. Szerencsére nem egyforma mindenki ízlése, így minden zsákra akad folt. Ez ne vegye el az önbizalmadat!
43. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 40. - Enissa)
dec. 10. 19:41

Lehet, Neked van igazad ez ügyben.

erre nem gondoltam.

kedves Fi, tényleg sorry...

42. *lime* (válaszként erre: 38. - Enissa)
dec. 10. 19:32
:D :D
41. *lime* (válaszként erre: 37. - 5d8fd6c5cb)
dec. 10. 19:32

mindenkinek más. Én elgodolkodtam egyszer, hogy férfiként kit találnék izgatónak az irodában. Egy telt nőre esett a választásom. Nem biztos, hogy úgy gondolkodnék férfiként, de próbáltam férfi fejjel gondolkodni és nála kötöttem ki.

Persze mindenkinek más a zsánere, de nagy általánosságban el lehet mondani, hogy rövid távú szexre a férfiak minden félét ki akarnak próbálni.

Na a pici cicikkal lehet, hogy a kisebbségbe tartozol, mert én pl. lapos is vagyok és soha nem rajongtak értem a férfiak (persze lehet, hogy más oknál fogva sem). Feltöltöttem mostanában egy társ és egyéb keresőre egy olyan képet ahol látszik hogy lapos vagyok (a korábbi képeimen ez nem igazán volt látható) és mivel amúgy szerintem az egy nagyon jó kép és még szexin is pózolok rajta, úgy gondoltam, hogy sikerem lesz. Hát nem lett, azóta kevesebben próbálkoznak, mint korábban, sőt még a meglévő levelezőtársak közül is törölt 1-2. :D

Mindazonáltal örülök amikor olyat hallok, hogy egy ffi-nek a kis mellek jönnek be.

40. Enissa (válaszként erre: 39. - 5d8fd6c5cb)
dec. 10. 19:29
'Mittom én, néha bölcsebb hallgatni. Ha valaki ettől gátlásos, még ráerősíteni?
39. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 38. - Enissa)
dec. 10. 19:13

a 31-esben ezt írtam:És ezzel én sem akarok megbántani senkit sem...

Én csak az én szemszögemből írtam le a nézőpontomat, megbántás nélkül.

Miért bántanám én Fi.-t?

38. Enissa (válaszként erre: 37. - 5d8fd6c5cb)
dec. 10. 19:07
Tök cukin, önbizalmat adsz a duci FI-nak.
37. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 34. - *lime*)
dec. 10. 19:00

hogy nekem egy telt nő izgatóbb lenne, mint egy sovány.


Biztosan én vagyok rosszul bekötve, de nekem még soha nem volt duci barátnőm sem.

én a normál, sportos testalkatot szeretem, pici cicikkel...

36. Karmol (válaszként erre: 30. - Xochipilly)
dec. 10. 18:24

Ilyen meg soha nem volt a tortenelem soran :P

Ha 60 kg helyett most 80 kg, es ezt a testmozgas csokkenes okozta, akkor biztos csak csak a haja nem a hája nott meg.


En amugy azokkal ertek egyet, akik azt irtak, ha a szimpatia megvan, kar kihagyni a talalkozot.

Akarhogy is oszlik el rajta, az valakinek lehet szep. Talan egy-ket kosza hemperges sem rossz onbizalom novelesre.

35. *lime* (válaszként erre: 33. - Enissa)
dec. 10. 18:19
Pontosan. Sőt, tutira eltűnt volna. Főleg egy idősebb nő, fiatalabb ffi esetében. Hát nem éppen hosszú távú kapcsolatot látnak az idősebb nőkben a fiatal pasasok, személyes tapasztalatból mondom.
34. *lime* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 10. 18:17

Na ezen ne izgasd magad. A ffiak szeretnek minden félét kiprólbálni. Én pl. vékony voltam de sajnos lefogytam és most már soványnak mondanám magam, hát nehogy azt hidd, hogy ez tetszik nekik. Nekem sem tetszik, sőt idegesít. Szeretnék hÍzni, de nem tudok.

Amúgy néha ffi szemmel szoktam a nőkön gondolkodni és juottam már arra, hogy nekem egy telt nő izgatóbb lenne, mint egy sovány. Szóval ezen ne stresszeld magad, főleg egy szex kaland miatt.

33. Enissa (válaszként erre: 29. - Apeeng)
dec. 10. 18:11
Ha vékony lett volna, akkor kizárt, hogy nem tűnt volna el?
32. xochipilly (válaszként erre: 26. - Enissa)
dec. 10. 18:09
Például ott van az idei Miss Universe Nepál. Az egyetlen duci lány volt a mezőnyben de szebb és formásabb mint az egyen-cicababák többsége aki ott versenyzett. A legtöbb nő viszont nem úgy hízik ahogy ő, hanem úgy, hogy a súly 80%-a a hasra megy fel. Én is az a típus vagyok sajnos és nagyon nem szerettem mikor 29-es volt a BMI-m (azóta szerencsére fogytam).
31. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 3. - Vigyefene)
dec. 10. 18:08

Én ezzel pont fordítva voltam világ életemben,de én lehetek a kivétel..

És ezzel én sem akarok megbántani senkit sem...

30. xochipilly (válaszként erre: 28. - Karmol)
dec. 10. 18:05
"Nagyon valószínű" hogy valakire felmegy 20 kg színtiszta zsír 🤦‍♀️
29. apeeng
dec. 10. 17:58

hmmm...senki nem említette az operaénekes diplomás nagy kedvencünket, Falusi Marannt(aki életviteli tanácsadást is tart


Nos országos hír volt(Falusi mesélte egy színes bulvárban), hogy elkapta a szerelem ékszíja...megismerkedett egy fiatal pasival, aki valahol HR-es volt(vagy mi a túró)...találkoztak is a szentendrei uszodában néhányszor(persze kora reggel, mert a munka ugye)...a pasi hogy próbálta fel a csajt, nem tudom, de egyszercsak eltűnt...

...hogy miért? Na ez máig talány...

28. Karmol (válaszként erre: 25. - Xochipilly)
dec. 10. 17:57

"Világ életemben 60-65 kg volt a versenysúlyom. Ez pár éve megváltozott olyannyira, hogy 80 kg lettem.. nem eszem többet, de az ülőmunka miatt nagyon feljöttek rám a kilóg."

Valoszinusitettem, hogy az ingo 5 kg zsir. Az ulomunkatol biztos nem izom ugrott fel, hanem zsir.

80-60=20

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook