Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » RamaCity fórum

RamaCity (beszélgetős fórum)

2011. szept. 20. 20:07

RamaCity - Újraindulás

Kedves Polgármesterek,


a mai napon a RamaCity játék community- és fejlesztői csapatának egy nagyon fontos dologról kell tájékoztasson Benneteket, ezért kérünk titeket, hogy a közleményünket figyelmesen olvassátok végig.


Az elmúlt 6 hét során számos tartalmi újításon, ezek között az új feladat- és energiarendszeren át egészen a játék teljesen új balanszáig (a játék belső technikai és gazdasági egyensúlya) dolgoztunk. Néhány napon belül pedig szeretnénk Nektek is bemutatni ezeket az újdonságokat, lényegében egy teljesen új RamaCity játékot!


Azonban ahhoz, hogy ezeket az újdonságokat, változásokat bevezethessük, egy nagyon fontos és nehéz döntést kellett meghoznunk. Ez a döntés elsőre nagyon durvának hangzik, de ahhoz, hogy a jövőben biztosíthassuk számotokra a legjobb játékélményt, elkerülhetetlen volt. Az összes meglévő felhasználói fiókot vissza fogjuk állítani az eredeti, regisztráció utáni állapotra. Mindez azt jelenti, hogy mindenki előröl fogja k kezdeni a játékot az 1. Szintről.


Nekünk, a játék fejlesztőinek nagyon fontos, hogy ne csak egy egyszerű, semmitérő „Hey, sorry, de a béta fázisban az ilyesmi előfordul” magyarázattal lerázzuk a játékosokat. Ilyet nem fogtok tőlünk hallani, engedjétek meg, hogy a döntésünket részletesen megindokolhassuk.


Hallottuk, olvastuk és odafigyeltünk az általatok küldött visszajelzésekre, amelyeket nekünk küldtetek. Különösen, ami a feladatokat, küldetéseket illeti. Számos olyan játékos, aki már a felsőbb szintekre is megérkezett, egyáltalán nem tudná kihasználni a játékba bevezetendő számos új játékelemet. Ezek a játékosok egyáltalán nem használhatnák a teljesen újradolgozott feladatrendszert, valamint az új járműparkot, ráadásul leginkább azon játékosokról van szó, akik bizony számos ötlettel és javaslattal láttak el bennünket.


Aggodalomra nincs ok, az újrakezdés minden visszaállított játékos számára egyszerűbb lesz. Ami a legfontosabb: egyetlen megvásárolt DegeszDollár sem fog elveszni, ezt mindenki újra meg fogja kapni. Teljesen mindegy, hogy mikor mit vásároltatok, az ellenértéket DD-ben jóvá fogjuk nektek írni. Használjátok ki a lehetőséget, gondoljátok át újra, hogy mire költitek, talán sikerül okosabban felhasználni a játékpénzt. És hogy minden RamaCity játékos hasznot húzhasson a dologból, a visszaállított accountok egy magasabb CúgosCent összeggel kezdhetnek neki újra a játéknak.


Aki A-t mond, az mondjon B-t is. Az Elvis-szobor is természetesen vissza fog térni a játékba és ehhez egy exkluzív épülettel is meglepünk minden egyes már most meglévő RamaCity játékost: a béta torony. Ez az épület segítségetekre lesz majd az újabb szintek elérésénél, de nem is ez a lényeg benne. Az a játékos, akinek ez a különleges torony a birtokában van, büszkén állíthatja majd magáról: „Én bizony ott voltam a kezdetektől fogva, én bizony a legrégebbi játékosok közé tartozom”. Fontos itt megjegyeznünk: a béta tornyot soha-soha többet a játékban nem lehet megszerezni! Ezt senki más nem kaphatja meg, csak a már most regisztrált RamaCity játékosok. Ez egy értékes játékelem, és csak Nektek készítettük, köszönetképpen a hűségetekért és megértésetekért.


További kérdéseiteket, észrevételeiteket a fórumban, az ehhez a témához tartozó beszélgetős topikban oszthatjátok meg velünk. Gondoljátok át az álláspontunkat és osszátok meg velünk véleményeteket.



Várjuk tehát visszajelzéseiteket!


A RamaCity csapata

2. Csuri13 (válaszként erre: 1. - Bc5f043757)
2011. aug. 24. 13:50

Szia!


Én játszom!



ramacityfans.atw.

2011. jún. 26. 16:54
Felfedeztem egy új játékot. RamaCity a neve.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook