Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Rák nő - Rák férfi kapcsolata fórum

Rák nő - Rák férfi kapcsolata (beszélgetős fórum)


2020. dec. 30. 08:49
Azota senki nem járt erre??
16. júliusi (válaszként erre: 15. - Lolita2112)
2020. okt. 10. 16:30
Na, az én Rákom nem..Inkább ridegnek,néha érzéketlennek mondanám..Oroszlán az ascendense..Nem tipikus Rák, pedig júliusi..Ennek ellenére 33 éve házasok vagyunk,35 éve ismerjük egymást.
2017. okt. 27. 07:33
nem a legjobb parositas,mert mindketto tul erzelgos.
2017. aug. 17. 16:25

Egy nagyon intuitív és mély érzésű páros, aki a mennyet és a poklot is megélik egyszerre. Nagyon tudnak szeretni, és maximálisan hűségesek lenni biztosítva minden igény kielégülését.

De bolhából elefántot csinálnak, sértődnek, duzzognak, mártírt játszanak, manipulálnak és gyerekesen viselkednek. Ez főként júniusi rákokra.

Viszont mindkettő víz jegy, és a legjobban egymást tudják feltétel nélkül elfogadni és empátiával megérteni.

Fontos, hogy érettek legyetek minden szempontból, akkor működőképes.

13. frinzy
2017. aug. 14. 21:50
az én tapasztalatom, hogy nagyon hasonló a férfi és a nő is, mindig megy az apa-anya szerep a másik felé, ezt mi rákok nem is nagyon értjük, hogy van más is - nem érződik "helyesnek" és itt magyarországon ez amúgyis nagyon megszokott. volt egy fiatalabb rák pasi szeretőm, ő vele szembesültem a saját bizonytalanságommal. ő olyanokat kért és kérdezett tőlem, amiket én már mind feltettem régi pasijaimnak, világossá vált, mennyi megerősítést igényelek, de önmagunkat nehéz meghazudtolni, szóval még mindig egész sok kell:)
2015. nov. 20. 09:41
2 czardas nemfer el egy dudaban!
2014. okt. 17. 08:11
brrrr......!nem jo.
10. Dvrz
2014. szept. 4. 22:32

Köszönöm a válaszokat. Igazából nem ismerem még az illetőt, de rögtön megtetszett,mikor pár héttel ezelőtt találkoztunk. Kiderült, h. ő is rák. De akkor inkább úgy kellett volna kiírnom a kérdésem, h. hogyan lehet egy rák férfit meghódítani. :)Sok helyen azt olvastam, hogy ez páros túl sok hasonlóság miatt nem jönnek ki jól egymással.


Egyébként hordozom a rákra jell.-ő vonásokat. Tudok durcis, felfújt lenni, ha nem az van, amit én szeretnék, csak nem mondom ki hangosan, inkább magamban fortyogok, aztán egyszercsak kitör belőlem a vulkán és megbántok ilyenkor olyan embert is, aki nem érdemli meg. És igen előfordul, h. még a naplemente látványától is elérzékenyülök. :D

2014. szept. 4. 14:31

Egyebkent nalunk én vagyok az aki a nagy akaratomat ervenyesiteni tudom. Egyebkent nagyon sokat es jokat tudunk beszelgetni mert mind 2en szeretunk sokat beszelni:-)nemtudnam elkepzelni nelkule az eletem megha van h utalom is amikor osszekapunk. Mindig, mindenben szamithatok rá.


Ja es hab a tortan: legkisebb gyerkoc aki kisfiú 07.07 én született:-)) ugyh felkothetem a gatyam a 2 rák pasival:-)

2014. szept. 4. 14:27

Párom :07.06 én: 07.11

Hmmm 10 éve vagyunk együtt 2 gyerekunk van. Mi tök mások vagyunk.

Párom romantikus, bujos tipus. Èn utalom a romantikat es szeretek egyedul lenni. Amugy elég olaszos a kapcsolatunk. Én heves termeszet vagyok, ő nyugodtabb tipus. Irtó jó humora van és erős vonzerővel rendelkezik és szeret a közeppontba lenni. Nagy önbizalommal megaldva. Macsó tipus. Ezt szeretem is benne:-) nagyon fantaziadús:-) èn kevésbé..

Nyugodt tipus és jó apa akinek fontos a csaladja. Jol össze tudunk veszni én haragtarto vagyok, ő nem. Szoval mi tök mások vagyunk de 10 év utan már egymashoz csiszolodtunk..

7. d20c30cb4c (válaszként erre: 1. - Dvrz)
2014. szept. 3. 08:30
Nekem volt ilyen kapcsolatom, én is rák vagyok, az ex is az volt... Hát... Egyszerűen kinyírtuk egymást lelkileg. Szóval nekem nem működött. Attól még neked működhet.
6. Shadow Angel (válaszként erre: 1. - Dvrz)
2014. szept. 2. 23:22

Ascendens nélkül elég nehéz. :)

Én csak voltam ilyen kombinációban, nem ment. Nagyon ütöttük egymást. De szerintem nem a csillagjegytől függ a dolog.

5. 2cc786c515 (válaszként erre: 4. - Dvrz)
2014. szept. 2. 21:17

Miért kellene vezetőnek lenned? Aranyközépút! Idővel rájössz, hogy az a legjobb ha hagyod magad és hagyja magát a srác is picit irányítani.


De tudni kell, hogy mikor :) Máskülönben horror-terror az egész :(

4. Dvrz (válaszként erre: 3. - 2cc786c515)
2014. szept. 2. 19:53

Köszi. Erre voltam kíváncsi.


Hát én most kinéztem magamnak egy rák srácot. Nagyon vonzódom hozzá és össze szeretnék vele jönni, de én nem érzem magam vezető/irányító típusnak.

3. 2cc786c515 (válaszként erre: 1. - Dvrz)
2014. szept. 2. 19:25

hmm... tesóm és a soginőm - mindketten rákok. Az egyik eltűri a másik főnökségét.


De a feleségnek ez alaptermészete.... egyébként már 17 éve házasok és szeretik egymást. :)

2014. szept. 2. 18:56
Sírva nézik együtt a naplementét? :-)
1. Dvrz
2014. szept. 2. 18:39
Milyen a két jegy párkapcsolata? Aki ilyen párosításban van, az írjon! Kíváncsi vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook