Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Raf-Pol Fenix fórum

Raf-Pol Fenix (beszélgetős fórum)


2012. febr. 21. 20:47

Köszönöm, nagyon rendes Tőled, hogy felajánlottad. Olyan túl messze nem lakunk, Bp.től 30km, valószínűleg elmegyünk majd úgyis valami nagyobb babaoltba körülnézni, tájékozódni, hogy mik is vannak egyáltalán,mmégha nem is ott vásárolunk, ott biztos ki lehet majd próbálni.

Szép estét Neked is

13. Nina82 (válaszként erre: 12. - 9c77d839f4)
2012. febr. 21. 18:39

Szívesen megmutatnám én is a babakocsit élőben, ha itt laknátok a közelben (Komárom), és nincs éppen ahol meg tudnátok nézni. Mi is a neten rendeltük :))

SZép estét!

2012. febr. 21. 16:13

Nina köszönöm az infókat. Nem nagyon járunk sehova most sem, gondolom babával sem fogunk nagyon, így az autóba pakolgatás nem gond. Lépcsőn sem kell cipelnünk, mert családi házban vagyunk és nincs lépcső. Tehát ezek miatt nem gond a méret. Sajnos nem, hogy több 100ezret nem tudok költeni kocsira de még 100at sem, de szeretnék egy viszonylag jól kinéző, csini babakocsit amit remélhetőleg sokáig lehet használni, és mivel ez ugye multi, így ebben bízok. Ezért most ez az aktuális favorit :D

Persze, természetesen vásárlás előtt mindenképp élőben is megnéznénk, mégha neten is rendeljük akkor is előbb kipróbáljuk majd valahol :D

Köszönöm a hozzászólásodat :D

11. Nina82
2012. febr. 21. 08:11

Szia ezüstangyal! nekünk is ilyen kocsink van és szeretjük, bár van néhány dolog, amit figyelembe kell vele kapcsolatban venni.

Tényleg széles a hátsó kerekeinél, de ezáltal jó kis masszív cucc, nagyon sportosan néz ki, modern.

Nehéznek nem mondanám, de van könnyebb kocsi is, lépcsőn le-felcipelni azért nehéz gyerekkel együtt.

Ha nem kell folyton összehajtogatni, szétszedni, akkor szuper kis járgány. Összecsukva a kerekes váz viszonylag kicsi, kerekei kivehetők, viszont, ha már majd a baba autósülésben ücsörög, akkor a sportrészt is vinni kell, ami nem csukódik össze és nagy helyet foglal el az autóban. Amúgy elég nehéz az alsó vázra a feltéteket pattintgatni, de megtanulható.

Aki nem akar, vagy nem tud százezreket költeni 3részes( hordozó, mélykocsi, sportrész) babakocsira, szerintem megfelelő választás.

Mindenképpen javasolni tudnám, hogy vásárlás előtt érdemes igaziban megtekinteni, lemérni, kigondolni a helyét, kipróbálni, szétszedni, megemelni, stb...

A miénk már 1 éve bírja a "kiképzést", semmi nem romlott - törött még el rajta. Sokféle színből lehet választani. Szia!

10. a01aa57d8a (válaszként erre: 9. - 9c77d839f4)
2012. febr. 20. 12:53
mi imádjuk, semmi bajunk vele!!!
2012. febr. 20. 11:37
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat. Akinek ilyen kocsija van, mennyire elégedett vele?
2012. febr. 19. 20:04
Az ilyen NEM az általad keresett kocsit takarja, csak már elküldtem a megjegyzést, amikor kapcsoltam, hogy így félreérthetően fogalmaztam! Bocsánat!
2012. febr. 19. 20:02

Nekünk ilyen babakocsink van. 2009 decemberében született a kislányunk, most is használjuk még a sportkocsis részét. Imádom! Más gyerekkel a nagy hóban nem mennek ki a szülők, mi pedig imádjuk, amikor szakadó hóesésben mehettün/mehetünk a kocsival. Nagyon jól ki tudtam használni a mélykocsit, hiszen téli a kislányom, a hordózója is jó szolgálatot tett már tavasszal, illetve a hozzátáplálásnál, amikor még nem lehetett etető székbe tenni, ebben etettem, és most a sportkocsi. Ha nem ragaszkodsz a márkához és valahol ezt "élőben" meg tudod nézni, szerintem próbáld ki!

[link]

2012. febr. 19. 19:32

Elég csak megnézni az aukciós oldalakat, az mindent elárul:

10 hirdetésből, 9 ez. Szinte új babakocsikat adnak pár ezerért. Nem kell senkinek, aki meg véletlenül megveszi, minél előbb meg akar válni tőle...


Egyébként ezek egy kaptafára mennek: Raf-pol, Retrus, Bergon, Kunert és még sorolhatnám....

5. 1d97508455 (válaszként erre: 1. - 9c77d839f4)
2012. febr. 19. 19:28

Ne vegyél semmi képpen!!!!

Mi csak tanknak hívjuk....

1. Eszméletlen nagy helyet foglal összecsukva is, nekünk a kombi családi autónkba elfoglalta az egész csomagtartót

2. Kerekei hamar felmondják a szolgálatot.

3. Baromi nehezek

4. Hipermarketeken kívül más boltba képtelenség vele közlekedni, mert olyan széles

2012. febr. 19. 19:18
az egyik rokonunk vett Raf-pol babakocsit, a gyerek fél éves korában lekellett cserélni. Elég gagyi.
3. a01aa57d8a (válaszként erre: 1. - 9c77d839f4)
2012. febr. 19. 18:43
nekünk raf pol king van és imádjuk!!!nem nyeklik, semmi baj vele
2. Bcicus (válaszként erre: 1. - 9c77d839f4)
2012. febr. 19. 18:38
Nem vennék ilyet nagyon gagyik és rossz minőségűek.
2012. febr. 19. 18:30

Mi a véleményetek erről a multifunkcionális babakocsiról?

Megéri? Könnyű vele közlekedni? Jók a kerekei? Valóban jó sport és mélykocsinak is? A gyerekek szeretik?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook