Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Puffadtatok már hormonok miatt? fórum

Puffadtatok már hormonok miatt? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 8. 16:28
Komolyan senki??
2012. nov. 8. 10:23

Röviden: egy évvel ezelőtt (4 év reflux után) hirtelen hatalmas és kemény lett a hasam (eleinte szorulással, de utána nem).

Az egész év azzal telt el, hogy a gaszroenterológiára jártam, ahol minden lehetséges vizsgálatot végig csináltak: vérvétel, gyomor és végbéltükrözés, laktózteszt, gyógyszeres és probiotikus kúrák, még kamerát is nyeltem, hogy feltérképezzen teljesen belülről, de semmi értelmeset nem találtak egy pici epepolipon kívül, ami nem sok vizet zavar. Ezután kitaláltam, hogy lehet candidám van, diétáztam, voltam vérvételen, ami szerint nem volt ilyen problémám. Végső megoldásként kerestem fel a debreceni Medbiotech diagnosztikát, ahol kaptam pár kezelést, vettem sok készítményt a máj elégtelen méregtelenítése címszó alatt.

Igazán ezáltal sem lettem jobban. EKKOR kezdtem el azon gondolkodni, mi az, amin még nem változtattam és bűnös lehet. Ekkor ugrott be a Milligest fogamzásgátló, amit végig szedtem már 5. éve. Abba is hagytam és sokkal jobb lett a hasam, megszűnt rémes, havi 1 hétig tartó migrénes fejfájásom is és már savam sincs nnyi, de helyette jöttek a következmények: eleinte tompa fejfájás, majd borzasztó idegesség. Ez utóbbi még most is tart. Lassan három hónapja, hogy abbahagytam a bogyót. Első hónapban nem jött meg, de októberben már igen. Viszont nagyon gyakran barnákat pecsételek és sajnos most újra puffadok pár napja, de már szelekkel is párosítva és a sav is újra jelentkezett. Nem olyan nagy és fájdalmas mint régen, de nem jó és nem szép, végképp nem kellemes.

Lehetséges, hogy mindez a hormonális hatások miatt történt és történik? Járt már hasonlóan más is? Mikor múlik el???


Most egyébként angyalgyökeret próbáltam ki (tea) és a cickafark-palástfű teát iszom már egy ideje.

2012. nov. 8. 10:23
Puffadtatok már hormonok miatt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook