Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pszichológust keresek fórum

Pszichológust keresek (beszélgetős fórum)


23. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 22. - Moonlight13)
2013. dec. 6. 16:44

Hát, elég kiabálós az anya, egyik legobb környéken laknak, de most külföldre költöztek..

De mi van a mi témaindítónkkal?

22. moonlight13 (válaszként erre: 18. - D2d5bb5db4)
2013. dec. 4. 21:00
Hát ha egy anya eljár úgy bulizni, hogy egyedül hagyja a gyerekeit, az azért elgondolkoztató... Lehet, hogy a gyerek mesélte el valakinek. Vagy ki tudja, egyáltalán hogy élnek...
21. grizus
2013. dec. 3. 00:55
Szerintem inkább családfelállításra menj.
20. ubi pretium (válaszként erre: 9. - Tixtina)
2013. dec. 2. 12:47

Kispesten max. két hetet pl :P


És az is tévhit általában,hogy ők nem foglalkoznak úgy a beteggel,mint a fizetős dokik.Én imádom a pszicológust és a pszichiátert is,tb-alapon :)


Amúgy szerintem olyan orvos nem igazán van,aki egyszerre foglalkozik gyerekkel és felnőttel is.

19. 88ba0ab715 (válaszként erre: 1. - Auxin)
2013. dec. 2. 12:36
Kedves Auxin, elolvastam a bejegyzéseket, szerintem jól teszed, hogy pszichológushoz fordulsz, általában a kapcsolati problémák megoldása a saját magunk (szemlélet) változásán, problémamegoldó képességének fejlesztésén keresztül vezet, és ehhez nagy segítség egy szakember. Ebben nem segítenek a bogyók, hanem a célzott beszélgetések. Ha nem engedhetsz meg magadnak egyéni terápiát, szerintem a csoportos beszélgetések is segíthetnek, és szerintem azok olcsóbbak, rá tudsz keresni pszichodráma, csoportterápia, önismereti csoport címszavakkal. Kiegészítésként, amíg nem találsz ilyet, ezen az oldalon pl. ingyen hallgatható pszichológiai előadások vannak, amelyek főként családi problémákról szólnak: [link] Egy másik megoldás lehet, ha felhívsz telefonon egy pszichológust, és megkérdezed, milyen támogatási lehetőségek vannak, hátha létezik ilyen. Remélem, tudtam segíteni, ne add fel, biztosan találsz megoldást.
18. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 16. - Moonlight13)
2013. nov. 29. 12:49
Hát nem tudom, hol mi a szokás, de itt, Debrecenben egy 13 éves kislányt 2-3hónapra elvettek az anyjától, bentlakásosban volt. Az anya egyedül neveli, igaz, néha eljárt bulizni, akkor egyedül voltak a gyerekek. Azt se tudjuk, hogy jöttek rá. Lehet, a kislány nem jól tanult, vagy néha lógott. Itt ennyi is elég volt.
17. db519e705b (válaszként erre: 1. - Auxin)
2013. nov. 28. 23:31

Mennyit vagy együtt a kisfiaddal?

Milyen körülmények között?

Lehet, hogy te is megoldhatod a problémát, sőt, ennek a legnagyobb az esélye.

16. moonlight13 (válaszként erre: 15. - D2d5bb5db4)
2013. nov. 28. 21:10
Kire szállnak rá? Szerinted van arra bárkinek is ideje, hogy egyenként mindenkire "rászálljon"? És mégis mikor? És mi értelme lenne?
15. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 12. - Ittmost)
2013. nov. 28. 16:40
Igen, csak lehet, hogy rászállnak, állandóan "ellenőrzik", pedig neki lehet, csak kis lökésre lenne szüksége. Én elmennék helyedben a háziorvosomhoz, elmondanám, hogy oly feszült vagyok, nem akarom, hogy a gyerekre kihasson. Szerintem ő felír egy enyhe nyugtatót, vagy kedélyjavítót. Na, akkor jöhet a pszichológus, ha ez nem segít.
2013. nov. 28. 09:52
A nevelési tanácsadóba is érdemes lenne elmenned, szerintem ott is ingyen van a segítség.
13. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Auxin)
2013. nov. 26. 22:34
A pszichológus nem ír fel gyógyszert, az a pszichiáter dolga!
12. ittmost (válaszként erre: 6. - Auxin)
2013. nov. 26. 07:03
A pszichológus nem ír fel semmit.Ha elmész a családsegítőbe,vagy gyermekjóléti szolgálathoz,ott meg tudják mondani,hogy hogyan,merre menj tovább,és ott szokott lenni ingyenes pszichológus is alkalmanként.
11. c0dfe81001 (válaszként erre: 1. - Auxin)
2013. nov. 25. 23:28
Családterápia lenne a legjobb.
2013. nov. 25. 23:03

ha nincs penzed, nincs sok valasztasi lehetoseged;

probald a gyermekedet nem terhelni a problemaiddal; nem tartozik ra;

2013. nov. 25. 22:55
Sajnos a "nem fizetős SZTK-s" pszichológusra nagyon sokat,hónapokat kell várni:((
2013. nov. 25. 22:50

Nekem sajnos nem ilyen tapasztalataim vannak :)

De ha ajánlasz valakit azt megköszönöm.:)

7. 66429b468f (válaszként erre: 6. - Auxin)
2013. nov. 25. 22:33

Nem ír fel semmit.

Feladatok, kérdések, beszélgetések.

2013. nov. 25. 22:31
Pontosan ez a gond,ezért kellene a segítség.És mint írtam nem olyan pszichológus kellene akire hónapokat várhatunk hogy az asztal mögül felírjon valamit.Olyan valakit aki akar segíteni.
2013. nov. 25. 22:19

Ezt csak úgy.


"Egy barátságos embernek sok barátja van. S egy erőshöz sokan akarnak tartozni, és egy vidám, jó humorú ember társaságát keresik. Akiből sugárzik a harmónia, azt sokan szeretik. Lelked szüntelen adásban van. A tested, a bőröd, a szemed is. Sugárzol, és a sugárzásod vonz és taszít. Be tudod vonzani magadhoz a másikat, és el is tudod taszítani. Foglalkozz egy kicsit többet magaddal - a lelkeddel."


Müller Péter



Azt kapod vissza amit adsz,kisugárzol......


Remélem találsz segítséget,de Te magad leszel a megoldás.:)

4. moonlight13 (válaszként erre: 2. - 66429b468f)
2013. nov. 25. 22:17
Szerintem is van TB alapon is.
3. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Auxin)
2013. nov. 25. 22:17
Szerintem egy fórumon nem lehet ezeket a problémákat megoldani.
2013. nov. 25. 22:17
Indokolt esetben a szakorvosi javaslat alapján ingyenes a pszichológusi "kezelés".
2013. nov. 25. 22:13

Sziasztok!


Olyan pszihológust keresek aki felnőttekkel és gyerekekkel is foglalkozik.Elég sok probléma van a 9 éves kisfiammal.De lehetséges ,sőt több mint valószinű hogy sok gondot én okozok.Akaratlanul is rátolom a szorongásaimat.

Tehát olyan valakit keresek aki mindkettőnknek tudna kicsit segíteni.Lehet akár tanuló is,vagy végzettség nélkül is,a lényeg hogy segíteni akarjon,és lehetőleg nagyon olcsón.Jelenleg nem tudok több ezres órabért fizetni,de nagyon szükségünk lenne segítségre.


Előre is köszönöm a segítséget mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook