Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A prosztatagyulladás milyen hatással van a nőre? fórum

A prosztatagyulladás milyen hatással van a nőre? (tudásbázis kérdés)


2020. nov. 27. 15:32

Én azonnal orvost váltanék! A 21. században miért is kéne megtanulni vele együtt élni, amikor gyógyítható?

Arról nem is beszélve, hogy a férfiak termékenységét is negatívan befolyásolhatja.

2020. nov. 27. 13:39

Felháborít ez az orvosi hozzáállás.


Ne fogadjátok el! Keressetek más orvos!

Azt a gyulladást valami kiváltotta 7 évvel ezelőtt.

Kezeletlenül okozhat súlyosabb panaszokat is.


A babatervezéshez a vizsgálatok és kezelések alatt nem vehetnétek igénybe, nem lehet indokolt a mesterséges megtermékenyítés?

3. Rey
2020. nov. 27. 13:04

Kórházi orvos, magánorvos, gyógyszerek, rengeteg kidobott pénz mire közölte az orvos, hogy tanuljon meg vele együttélni. Ennek 7 éve. Különösebb panasza nincs, igazbol a helyzet az, hogy a vizelés lassabban indul meg nála és mikor azt gondolná az ember, hogy vége van akkor még utána folyik....

Azért érdekel igazából ez mert nem olyan rég a 6.héten sajna elvetéltem és kiderult közben a terhesség alatt hogy a citológia eredményem is rossz lett. Lehet valami fertőzés. Olvastam régebben hogy a prosztata gyulladás által a férfi képes olyan baktériumot a nő szervezetébe juttatni aminek vetélés lehet a vége, bár azt írták ez a 16.hét után fordul elő.

Én "csak" 6 hetes voltam amikor elvetéltem....

Ezért aggaszt és merül fel bennem a kérdés hogy okozhat e ő nekem bármi bajt esetlegesen lehetséges e hogy miatta lett rossz a citológiám is...

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Rey)
2020. nov. 27. 12:52

Nem teljesen értem.

Miért nem szed gyógyszert, és miért kellene megtanulni vele élni? Nem fáj neki?

Amúgy a prosztatagyulladás meddőséghez vezethet.

Bár nem ez a konkrét válasz a kérdésedre, de tuti rossz hatással lenne rád.

1. Rey
2020. nov. 27. 12:33

Sziasztok.

A páromnak krónikus prosztata gyulladása van már 7 éve. Nem szed rá gyógyszert az orvos azt mondta tanuljon meg vele együttélni....

A kérdésem az lenne hogy az ő prosztata gyulladása lehet bármilyen "rossz" hatással rám? Gondolok itt arra hogy babát szeretnénk de nem tudom kivagyok e téve bármilyen fertőzés veszélynek stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook