Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Progi amivel youtube-os videót lehet konvertálni amit a dvd is lejátszik? fórum

Progi amivel youtube-os videót lehet konvertálni amit a dvd is lejátszik? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 10. 07:50
én a format factory-t használom. nálad, nem tudom, hogy működne-e, de rengetek lehetőséget felajánl, hogy mibe szeretnéd konvertálni.
2013. jún. 9. 22:15
Nagyon köszönöm!!
2013. jún. 9. 21:29

aTube Catcher

Ezzel nagyon sok formátumban lehet letölteni.

Illetve az offlyberty.com-on is lehet videót letölteni, de ott még csak a zenét próbáltam.

2013. jún. 9. 21:27
Video Get nevű programmal már egyből úgy töltöd le a videókat, zenéket amilyen formátumban szeretnéd. Kb. 25 db-ból lehet választani, hogy honnan lehet letölteni, azt ne kérdezd.
5. tomka1 (válaszként erre: 3. - SF)
2013. jún. 9. 21:26
Igen ezt én sem értem, hogy eddig működött most meg nem. Lehet, hogy a youtube-on csináltak valamit?
2013. jún. 9. 21:25
Köszi megnézem :)
3. SF
2013. jún. 9. 21:25
Én realplayerrel szedtem le eddig a videókat, de most az sem tudja lejátszani. Azt írja, mp4 formátunú, de semmi nem viszi:-((
2013. jún. 9. 21:20
Free Studio programban találsz konvertálót is.Keress rá a neten.Sajnos angol nyelvű.
2013. jún. 9. 20:58

Sziasztok!


Segítenétek abban, hogy a youtube-ról letöltött videókat mivel lehet átkönvertálni, hogy LG (HT 303) dvd lejátszó is lejátssza? Régebben az avs video konverterrel csináltunk de most mindig azt írja ki hogy nem megfelelő formátum. Már online is próbáltam meg sok konvertáló programmal de egyiket se játssza le nem értem miért. A számítógépen működik de én tv-n szeretném nézni.

A youtube-ról freemake video konverterrel szedem le és az avit választom ki de nem játssza le a dvd lejátszó. Már az összes lehetőséget kipróbáltam de semmi.


Előre is köszi!

Zsu

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook