Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Profi puskázók ide! fórum

Profi puskázók ide! (beszélgetős fórum)


1 2
11. Karina82 (válaszként erre: 6. - Pemete)
2008. nov. 28. 11:37
sztem az a bizonyos "te idődbe"az én időm is...ugyanezt csináltuk mindig.nyáron meg lappszoknyába rejtettem.az egyik felét felhajtottam.és mikor jött a tanár,csak visszahajtottam.de ez a telcsis dolog...ez nagyon jó lehet
2008. nov. 28. 11:37

Kész kincsesbarlang ez a topic a tanároknak és az oktatóknak. Csak írjátok, aztán majd ők is képben lesznek és majd mindent megnéznek. :-P

Egyébként sok helyen már csak 2 db tollat lehet bevinni, még innivalót sem. :-P

9. 655201810e (válaszként erre: 1. - Henie)
2008. nov. 28. 11:36

legszemtelenebb puskázásom egyike az volt mikor a nagy előadóban írtunk több százan zh-t és én direkt a bejárati ajtó közelébe ültem.

így először kaptam meg a kérdéseket és míg a tanárok a kiosztással bajlódtak én kilógtam.

kint kitöltöttem és a végén mikor nagy zürzavar van az összeszedéskor csak beléptem a ajtón és a legközelebbi embernek odaadtam,hogy adja be:)

sikerült:D

2008. nov. 28. 11:35
bocska néhány betű kimaradt
7. Karina82 (válaszként erre: 1. - Henie)
2008. nov. 28. 11:34

szia!

az ok h minyá itta vizsgaidőszak...de lehet nem a legjobb ötlet itt megosztani a puskázási praktikákat.de ami az ismimnek bevállt,az a telefon azzal a fülhallgatóval:)

2008. nov. 28. 11:34

Szia!

Annakidején én a csizmámba rejtettem a puskát, és feltettem a térdemre a lábamat, így szépen mindent ki tudtam puskázni, mikor jött a tanár, csak letettem a lábam, vagy lehúztam a nadrágom szárát:) Azt meg nem kérheti, hogy mutassam meg a lábam, az már szexuális zaklatás:DDD

2008. nov. 28. 11:34
Hála már nem szorulok rá, de a vizsgáimra mindig a színes lila vonalzómmal mentem aminek a a hátuljára kidolgozoztt kis "könyvecskét" ragasztottam, megfordítottam amikor jött a tanár és nem látott mást csak egy vonalzót. Ha csak pl évszám kelett sima ceruzával írtam rá:)és csak én láttam!
2008. nov. 28. 11:34

húha én nagyo sokféle képpen puskáztam anno!

pl az üdítős üvegről lehúztem a papírt aláragasztottam az extra kicsi pukát és visszatattem a papírját vagy rajzszöggel a pad alá tűztem a kartonlapra írt puskát úgy hogy ha kifordítom akkor gyönyörűen lehessen olvasni és ha jöt a veszély csak visszahajtotam. de még van milió meg egy apró trükk! ez a 2 nagyon bevált!!!

2008. nov. 28. 11:33
combfix, szoknya:)
2008. nov. 28. 11:33
Nesteás üveg "összetevői" részre tök jól lehet írni.. Lehet kapni átlátszó nyomtatóba való fóliát (amit azt hiszem diavetítésre szoktak használni) és ha arra rányomtatjuk és az "összetevői" helyére beragasztjuk.... Csak valami világosabb színű löttyel kell feltölteni.. pl. citromos plusz.. annak ilyen rikitó zöld-sárga színe van és tökéletesen olvasható!:))
2008. nov. 28. 11:29
Gondoltam nem csak én vagyok az egyetlen, aki ilyesmi témában küzd... Osszuk meg a puskázási praktikáinkat:-) Elvégre itt a vizsgaidőszak..:P
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook