Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta valaki a Genix kapszulát? fórum

Próbálta valaki a Genix kapszulát? (beszélgetős fórum)


1 2
31. Anita2016 (válaszként erre: 29. - Adele41)
2023. júl. 4. 21:33
Szia! Es te mikor vetted be? Eves elott vagy utan ? Es reggeli-ebed elott vagy ebed -vacsora elott??? Kerlek irj
30. bell01
2023. jan. 24. 09:11

Szia Mindenki.

Én most szeretném elkezdeni. Meddig lehet szedni. 5-hónap vagy talán több is.

2022. aug. 1. 15:02

Update ismét.


-20 kg-nál járok. Covid miatt abbahagytam a szedését, de újra éhes voltam este, ezért amikor már teljesen meggyógyultam, akkor újra elkezdtem szedni a Genixet.


Semmi érdekem nem fűződik a termék eladásához-reklámozásához.


Egyszerűen csak csodás felvenni a régi ruháimat. Sokszor azt gondolom - á, ez még biztosan nem jön fel, aztán felpróbálom és már nagy is egy kicsit :-)


A fogyást én érem el azzal, hogy kevesebbet eszek, de a Genix segít, hogy ne legyek a kritikus időben éhes! Cukor, fehér liszt, zsíros dolgok kizárva. Csak teljes kiőrlésű gabonát fogyasztok azt is 12 előtt. Ebédre azt eszem, amit főzök a családnak, de vagy köret nélkül eszem meg vagy lassú felszívódású bulgurt-barna rizst-kölest stb. eszek mellé minimális mennyiségben - max. 1 púpos evőkanállal.


Vacsora teljesen CH mentes.


A Genix nekem egyértelműen abban segít, hogy a délutáni-esti éhségrohamok ne jöjjenek.


Ha valaki arra számít, hogy mindent ugyanúgy eszik, mint előtte (és hízott) és szedi a Genixet, akkor az hízni fog.


Hajrá mindenkinek, aki fogyni akar!

28. Zsuzska75 (válaszként erre: 27. - Ancsika1969)
2022. jún. 5. 13:03
Szia !Érdeklődnék, hogy még van e még és mennyiért adnád el?köszönöm
2022. jún. 5. 06:48
Akit érdekel, van 40 db genix kapszulám eladó.
26. ancsika1969 (válaszként erre: 24. - Szabina 9)
2022. jún. 5. 06:44
Nekem van 40 db eladó, ha érdekel írj.
2022. ápr. 3. 14:13
Igen. Pénzkidobás. Ezt az is bizonyítja, hogy a terméket reklámozó hírességeken kívül senki nem számol be pozitív hatásról. Esetleg még aki forgalmazza.
24. szabina 9 (válaszként erre: 23. - Elektra2)
2022. ápr. 3. 14:11
Szia.Megvan még?
23. Elektra2 (válaszként erre: 20. - Athenande)
2022. márc. 24. 18:50
Nekem van eladó Genix tablettám.
2022. márc. 24. 18:49

Sziasztok. Nekem is van eladó Genixem.

Nekem nem vált be.

21. athenande (válaszként erre: 12. - Bunyósbálint)
2022. jan. 28. 19:08
Szia! Eladó még a Genix?
20. athenande (válaszként erre: 16. - Cseva3015)
2022. jan. 28. 19:06
Szia! Én szívesen átvenném. Kérlek írj rám, hogy megbeszélhessük az átvételt. athenande@gmail.com
19. Matrica84 (válaszként erre: 18. - Cseva3015)
2022. jan. 28. 13:32
Köszönöm, de inkább akkor átadom másnak a lehetőséget. :)
18. Cseva3015 (válaszként erre: 17. - Matrica84)
2022. jan. 28. 11:12
Sajnos nem, de postán sima levélként feltudom adni megkérdeztem, ha szóba jöhet az előre utalás és a posta költséget feleznénk. Így megfelel? :-)
17. Matrica84 (válaszként erre: 16. - Cseva3015)
2022. jan. 26. 11:17
Szia! Engem érdekelne kipróbálásra. Ha Budapesten átvehető, kérlek, jelezd, és akkor privátban írok elérhetőséget.
2022. jan. 26. 07:47
Sziasztok! Sajnos én sem bírom szedni a genixet a keserű narancs nevű összetevője miatt. Többször neki futottam hátha... de nem, így eladóvá vált 29 db. 100 ft/db áron átadnám bárkinek aki folyamatosan használja.
2021. nov. 21. 14:51

Update - Összesen 11kg-ot fogytam a Genix-el. Utána Covidos lettem, a gyerekek hozták haza. A betegség alatt nem szedtem, mert hulla voltam, de enni se ettem, mert nem kaptam levegőt, holott oltott vagyok.


-3kg a Covid végére.


Mivel még mindig nem vagyok jól, így nem szedek semmit csak vitaminokat és Genix nélkül az esti éhség visszajött. Amíg szedtem ez teljesen elmúlt.


Nem akarok életem végéig bogyót szedni, most igyekszem megtartani ezt a 14kg-t.

14. Nono2 (válaszként erre: 11. - Maxjob)
2021. nov. 7. 07:06
Szia, érdekelne, hogy majd 3 hó távlatában mi a véleményed a tablettáról. Segített vagy sem? Köszönöm
2021. szept. 28. 18:34
Mennyiért adod? A vitalnatural.hu weboldalon most akciós a 2doboz.
2021. szept. 27. 18:29

Sziasztok!

A hónap elején vásároltam a Rossmannban, de nekem sajnos nem vált be. 46 db van a dobozban. Kidobni sajnálom, így eladóvá vált. Ha valakit érdekel, szívesen átadom.

11. Maxjob
2021. aug. 14. 12:55
Sziasztok!én csütörtökön kezdtem el szedni a genixet még csak két nap telt el de már érzem azt hogy nem vagyok éhes a cola helyett már inkább vizet iszok mintha undorom lenne a colatól lehet csak nálam de most ezt érzem mérlegre nem álltam teljesen felesleges mert 2 nap alatt nem történik csoda még amit megfigyeltem hogy annyira nem kivánom a csokit sem, jelenleg ebben a melegben nem sportolok majd max ha lemegy a meleg.36 múltam sajnos az anyagcsere már nem a régi máskor egyet csettintettem és már nem volt rajtam felesleg most meg úgy nézek ki mint a michelin gumiemberke
2021. aug. 6. 20:33

Két hete szedem.

Eleget iszom.

30 elmúltam.

Rendszeresen sportolok.

Falási rohamaim vannak mióta szedem és elkezdtem hízni. Azt hiszem több időt időt nem adok neki. Ma volt az utolsó nap, hogy beszedtem.

2021. júl. 5. 20:01
Szia! Megkérdezhetem,hogy hány kiló voltál? Elég gyorsan mennek le a kilóid, gratulálok 🙂
2021. júl. 2. 18:22
-7 kg a jelenlegi eredmény és változatlanul nem vagyok tőle éhes este, így kimarad teljesen a vacsora. Semmi mellékhatását nem érzem, nagyon jól vagyok, főleg ennyivel könnyebben. Amit változatlanul tapasztalok, hogy sokkal több folyadékot kívánok, mint előtte.
7. Kapribogyó1 (válaszként erre: 3. - Adele41)
2021. júl. 1. 13:54
Megkérdezhetem mennyit fogytál tőle?
2021. jún. 27. 14:11
Van -e még tapasztalata valakinek a Genixről?Mi sok jót olvastunk róla de az a tuti aki már szedi
5. 55Judit (válaszként erre: 3. - Adele41)
2021. jún. 18. 10:22

Szakértők szerint a heti 0.5-1kg az egészséges. Ha többet fogyunk, sok lesz az izomvesztés.


A kertben szerencsére vagy sajnos(?), egyre több gyümölcs érik, én meg gyümölcsimádó vagyok. Ez valószínű nehezít kicsit a helyzetemen. nagyon nehéz fehérjeport inni mikor szemem előtt az eper, a fán termő eper, és már a málna is. :) Bár ezeket fogyókúra idején is lehet fogyasztani (én meg nem kúrázok csak fogyni szeretnék anélkül), de mi lesz velem ha érik a füge? Úr Isten! Vajon fügezabálás helyett is vaníliás rizsfehérjét fogok inni? :D

2021. jún. 15. 20:00

A drasztikusan lecsökkentett ételfogyasztással együtt járhat a vitamin- és ásványianyag hiány. A kevesebb fehérjebevitel pedig egyenesen katasztrófa. Előbb tűnik el az izom mint a zsír.


Benne vagyok a témában én is erősen, mert a korom miatt is lassul az anyagcsém, visztont az étvágyam a régi. Volt. Most azért kisebb, mert barnarizs fehérjeport iszok ha nagyon megéhezek. Akkor is ha sósat kívánok. Gyorsan megiszok egy adagot, máris elvette az éhségérzetet, és csak 80-100 kalóriát vittem be. No meg értékes fehérjét. Természetesen eszek rendesen csak kicsicsiv el kevesebbet, mert rájöttem hogy tudok kevesebbet is enni. :)


A gyógyszeripar mellett a legnagyobb üzlet a fogyókúrás étrendkiegészítők eladása. Minek? Annak az árán egészségesebbé lehet tenni az étkezést és már meg is oldódott a probléma.

2021. jún. 14. 07:50

Szia! 1 hónapja szedem a Genixet, átlag heti 2kg ment le.


Nincs tőle semmi bajom, nem fáj a gyomrom, nem fáj a fejem és ami a legfontosabb valóban csökkenti az éhséget.

Az elején sokszor volt, hogy úgy gondoltam itt az ideje enni valamit, de közben azt is éreztem, hogy nem vagyok éhes.


Nekem az esti étkezések voltak problémák, mindig akkor voltam éhes. Mióta szedem egyáltalán nem kell este ennem semmit, mert NEM VAGYOK ÉHES, tehát komplett kimarad a vacsora.


Nap közben ugyanazokat eszem, amiket eddig. 4 körül beveszem a második kapszulát, utána még eszem egy keveset és kész, nincs már este 7-8-9 körül éhség.


Nekem segít és a mérleg is azt mutatja, hogy jó úton haladok.

2. Jolán2 (válaszként erre: 1. - Bf44abfafb)
2021. jún. 13. 19:27

Szia!

Én egy hete szedem.

Fáj a gyomrom tőle.Lassult az anyagcserém.

Eleget iszom.

Heti 35-40 km-t futok és 2-3x hiit tornázom.

Egy dekát sem fogytam.

Ugyanúgy éhes vagyok.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook