Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már vki az acai berry táplálékkiegészítőt és a colon cleanse-t együtt? Mik a tapasztalatok? fórum

Próbálta már vki az acai berry táplálékkiegészítőt és a colon cleanse-t együtt? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
15. sorceress87 (válaszként erre: 14. - Ronikutyi)
2010. márc. 29. 17:40
Én is írtam kommentet, hogy a próbacsomag mennyi időre elég, persze h nem jelent meg az írásom...:D
14. Ronikutyi (válaszként erre: 12. - Bbfa4f7849)
2010. márc. 29. 12:35
Ez jó volt:D De tényleg igazad van,nekem is az a fura,hogy csak a pozitív kommenteket mutassák,pedig valószínű egy páran már rá kérdeztek arra,hogy ha elfogy az állítólagos próba csomag,akkor mennyiért lehet megrendelni a bogyókat,és hogy mennyit is rejt magába a próbacsomag.De hát ugye ezeket elfelejtik leírni.Kész röhej,na engem nem csesznek át,az tuti.
2010. márc. 28. 23:08
ja, és itt valóban megjelennek az üzeneteim, és egyéni véleményeim, szuper!:)(Y)
2010. márc. 28. 23:07
Nem mondom biztosra, én is szeretnék hinni benne, és jó lenne, ha minden ilyen szép és jó, és olcsó lenne. Valószínűleg nem tiszta a dolog, írtam kommentet, lett volna egy pár kérdésem, de a párbeszédablakban nem jelent meg semmi, nem írta ki a kételkedő üzenetemet. Vagy csak a pozitívakat fogadják? érdekes.Továbbá, nekem az is furcsa, hogy a termék új, csak a mai napig, mindig csak az aktuális napig tart, viszont már arról írnak a szépen teljes névvel kiírt egyének, hogy 7 hónap alatt fogytak vele, meg 5, meg egy év? kérdem én, mindezt hogyan, hogyha most csinálta a blogot, új minden, de azért köszönik az infókat a tanácsokat és a segítséget? furcsa...egy euró, de az mégis mennyi adag, mert abból a leírt vélemények szerint hónapokig csak fogytak, azt nem írják, hogy mennyibe kerül a többi, sem a kisbetűs részt. Emese pedig eléggé amérikai lány fejre hajaz, mint egy elhízott magyar...és még dícsérteti is magát más képével. Én sem veszem meg! Ha pedig magyar vagy és felvállalod, gyere ide, és védd meg magad! Köszönjük Emese! :)
2010. márc. 28. 14:39
Szerintem nem fogom kipróbálni, kitudja mit akarnak ránk sózni.. Lehet, h az adatainkat fogják felhasználni további reklámozás céljából, vagy kitudja, inkább kihagyom, köszi a hozzászólásokat. Ha vki esetleg próbálta, és tényleg bejön, akkor talán elgondolkodom rajta:D
2010. márc. 27. 09:46
Helló lányok! Nos én is azok közé tartozom, akik megnézték ezt a "fantasztikus" honlapot. Viszont, ahogy ti is írtátok, igen csak reklámszagú az egész. Én még azt is el tudom képzelni, hogy egy valaki írta be az összes hozzászólást! Nem érdemes az ilyen "csodaszerekben" hinni. Én is túl vagyok már számtalan fogyókúrán, de úgy gondolom, rajtunk múlik az egész. Sok zöldség, gyümölcs, hogy tele legyünk vitaminnal, de azért reggelire kell az a pici szénhidrát, mert különben felborul az anyagcserénk! Én inkább így fogyózom, és magam méregtelenítek, mint kétes hírű, ki tudja milyen eredetű és összetevőjű cuccokkal terheljem a szervezetem. Nekem ez a véleményem:) Ha ti nem így gondoljátok, vagy lenne olyan, aki már TÉNYLEG próbálta, és eredményes a dolog, hát győzzön meg:) Puszi!:)
2010. márc. 26. 22:17

Sziasztok!


Én is épp most nézegettem ezt a csodaszert :)

Most épp erősen fogyókúrába kezdtem már századjára, de most a lipolízisben bízom, állítólag garantált és tartós az eredménye. Legalábbis egy ismerősöm nem hízott vissza...


Nagyon kíváncsi vagyok erre a bogyóra, ha kipróbáljátok, akkor írjatok ide légyszives. :)

8. Ronikutyi (válaszként erre: 7. - Sorceress87)
2010. márc. 26. 20:30
Hát ez tényleg érdekes:D!!! De durva,akkor ez tuti,hogy csak reklámfogás.Én nem merem megrendelni még a próba terméket sem,mert lehet,hogy 1 euro lenne csak,de ki tudja,nem e fizettetnének ki velünk 20 ezreket,mondván,hogy félre olvastunk valamit.
7. sorceress87 (válaszként erre: 5. - Ronikutyi)
2010. márc. 26. 19:42
Az is lehet, h külföldi, csak odaírták, h itt meg ott lakik. Én éppen egy füzesabonyi nőről olvastam, aki 16 kg-t fogyott, és milyen érdekes, én füzesabony közelében lakom.
6. sorceress87 (válaszként erre: 5. - Ronikutyi)
2010. márc. 26. 19:29
Meg kéne rendelni a termékmintát, hátha beválik:)
5. Ronikutyi (válaszként erre: 4. - Sorceress87)
2010. márc. 26. 19:29
Amúgy én is kíváncsi lennék rá,főként,hogy a csajszi a blogjában elvileg Várpalotai,ahogy én is,de szerintem kapott ő ezért pár zöldhasút!!
2010. márc. 26. 18:57
Nekem is elég gyanús és reklámízű az egész, de gondoltam, megkérdezem, hátha próbálta is vki.
2010. márc. 26. 18:55
Épp tegnap olvastam róla egy honlapon,de én furcsálltam,hogy a hozzászólásokban mindenki a sikerekről beszélt,meg hogy milyen fantasztikus,szóval én erős megjátszást érzek a dologban,de ki tudja.Mozgást nem ír,csak hogy mennyit lehet tőle fogyni meg ilyenek.Elvileg ingyenes próbát is kapsz,és 6 kilót lehet fogyni a próba alatt,de én már nem hiszek az ilyenbe.
2010. márc. 26. 18:54
Úgy látom senki nem hallott még róla:)
2010. márc. 26. 18:49
Próbálta már vki az acai berry táplálékkiegészítőt és a colon cleanse-t együtt? Mik a tapasztalatok?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook