Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Praktikákat kérek, vonalkód eltávolításra termékekről. fórum

Praktikákat kérek, vonalkód eltávolításra termékekről. (beszélgetős fórum)


7. Katinkaboszi (válaszként erre: 6. - Csibiusz)
2010. ápr. 26. 15:13

Folyó víz alatt leszeded ameddig lehet, utána próbálkozz háztartási benzinnel.

Az lehozza pikk-pakk :D

2010. márc. 22. 22:18

Köszönöm a hasznos tanácsokat, néhányat már próbáltam, de most legutóbb a teflonos tepsire ragasztottak kettőt, meg az alján egy 15 cm-es cellux eltávolíthatatlanul.

Most végig próbálok mindent, mert ragadós az egész, a ragacsot az aceton sem vitte le, így nem tudom használni.


Aludjatok jól, szép álmokat.

2010. márc. 22. 20:24

hígító leszedi a ragacsostól a papírt!

Viszont poharakról, és hasonló dolgokról én nagyon egyszerűen úgy szoktam, hogy jó forró vízbe beáztatom őket, minden vegyszer nélkül, és pár perc ázás után (amikor már a kezed is elbírja a víz hőfokát) mindenestől, egészben lehúzható a papír.

2010. márc. 22. 16:35
Ami bírja a hőt azt hajszárítóval melegítem addig míg a ragasztó "felolvad" és lassan lelehet húzni a vonalkódos papírt.Ha marad rajta kevés ragasztó az acetonnal lemosható.
2010. márc. 22. 15:16
Nekem az alkoholos ablaktisztító szer vált be: ráfújom, majd 10-15 perc múlva letörlöm, papírostól.
2010. márc. 22. 14:58

ha nem műanyag, hanem üveg: aceton...

ha műanyag, jar-os víz, áztatni pár órát..

ha fém, akkor étolajjal..

2010. márc. 22. 14:56

Szeretném meg tudni, ki, milyen módszerrel távolítja el a használati tárgyakról az oda ragasztott vonalkódokat.

Már nagyon sok bosszúságot okozott, hogy sok esetben, nem lehet semmivel leszedni az öntapadós vonalkódokat, de lehet csak én vagyok ügyetlen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook