Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Piszkos a barátnőm fórum

Piszkos a barátnőm (beszélgetős fórum)


1 2
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - 0cd5baa6f4)
2022. ápr. 1. 13:23
Köszi. Így igaz, nem érdekli. Más hibáját nem tudnék mondani, nagyon szeretem. Abban is benne lennék, hogy akár hetente elmegyek hozzá és kitakarítok.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - 80ASIQ)
2022. ápr. 1. 13:20
Nem.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Alnisa)
2022. ápr. 1. 13:20
Nem gondolod, hogy ezt közös ismerősökkel kitárgyaltam?
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Michelle.r)
2022. ápr. 1. 13:19
Ez nagyon kényes téma. Nem merem megmondani, nem akarom bántani. Valaki javasolta, hogy ne nála találkozzunk. Erre törekszem.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 55Judit)
2022. ápr. 1. 13:18
Közhely.
10. 80ASIQ
2022. ápr. 1. 12:46
Ez az egész szitu olyan abszurd, hogy felmerül bennem, hogy a topiknyitó Anonymouse áprilisi tréfának szánta. Szellemes!
9. 745b5f8885 (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
2022. ápr. 1. 12:27

Szerintem, ez jó ötlet, amúgy is jön a tavasz/jó idő...

🔆

2022. ápr. 1. 12:27

Más is azt gondolja, hogy koszos a hölgy környezete vagy csak TE? Mert lehet Te vagy tisztaságmániás. Ügye ezt nem tudhatjuk.

Ha másnak is rossz a véleménye, akkor valszeg tényleg gond van.

2022. ápr. 1. 12:26
Tarts ki mellette! Vagy megszokod, vagy megszöksz!
6. 0cd5baa6f4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 1. 12:25
Személyes tapasztalat (van ilyen rokonom), hogy az ilyen ember sajnos nem fog megváltozni. Lehet, hogy a jövőben tesz majd lépéseket az irányba, hogy a helyzet pozitívan megváltozzon, de ez számára mindig egy megerőltető dolog fog maradni, amit hamar fel is fog adni. Az, ha valakiben (főleg nőben) nincs egy hangyányi szégyenérzet azért, mert koszban él (ráadásul semmi akadálya nincs hogy változtasson ezen) és ha még magát nem is, de hogy a vendégeit nem tiszteli meg azzal, hogy egy tiszta lakásban fogadja, szerintem lehet akármilyen „aranyos és jópofa”, már régen rossz. Én úgy gondolom, hogy ebben nagy szerepe van a neveltetésnek. Valószínűleg nem olyan környezetben és családban nőhetett fel, ahol a "tiszta udvar, rendes ház" lett volna a minta. Mellesleg nem kell több célzást tenni rá, mert hidd el lejött neki eddig is mit miért mondtál, egyszerűen nem érdekli.
5. 55Judit (válaszként erre: 3. - Michelle.r)
2022. ápr. 1. 12:23
Nem mondja, mert fél hogy akkor elveszíti. De a helyzetet meg nem tudja tolerálni. Ha nem tudja rávenni a változtatásra, akkor neki kell változnia. Elfogadóbbnak kell lennie, vagy olyanná válni neki is. Ezt pedig valószínű ő nem akarja, ezért ebből a kapcsolatból nem lesz semmi.😀
4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 1. 12:20
Ne menj hozzá. Találkozzatok màshol. Kávézó, park stb.
2022. ápr. 1. 12:13

Nem tudok erre finom megoldást. A családom és a barátaim azok, akik bármit mondhatnak, és akiktől el is várom, hogy megmondják, ha hülye vagyok.


Ráadásul sokkal bántóbb, hogy nem mondod meg az okát, de folyton visszautasítod.

2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 1. 12:06
Senkit nem lehet megváltoztatni. Ha változást szeretnél, változz!
2022. ápr. 1. 11:57

Egy számomra nagyon kedves hölgyről van szó. Minden rendben van vele, kellemes a társasága, tetszik a jelleme, aranyos, jópofa, de iszonyú piszkos a környezete. Már többször felajánlottam, hogy szívesen segítek kitakarítani a lakását, de nem akarja. Egy falat ennivalót nem tudok nála megenni, vagy meginni egy pohár vizet, mert minden ragad a kosztól, s mostanában érzem, hogy rosszul esik neki, hogy mindent visszautasítok. Bennem is van hiba, de hogy lehet ezt finoman közölni valakivel, hogy adjon többet a környezetére.

Nem akarom elveszíteni, de ez az igénytelenség undorít. Sokszor hallom, hogy lehúzza a wc-t és már nyomja is a kilincset lefelé, tehát nem mosott kezet vécézés után.

Ne javasoljátok, hogy a szemébe mondjam, mert tudom, hogy nagyon megsértődne. Célzást szoktam tenni, de ez meg nem ér célba.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook