Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Phimotomia-A fitymaszűkület átmetszéssel történő megoldása. fórum

Phimotomia-A fitymaszűkület átmetszéssel történő megoldása. (beszélgetős fórum)


10. ében11 (válaszként erre: 9. - Ágota 77)
2009. júl. 22. 15:37
doki írta fel.
9. Ágota 77 (válaszként erre: 4. - Ében11)
2009. júl. 22. 13:08
Ezt a krémet a doki írta fel, vagy vény nélkül is lehet kapni?
8. Zsanett01 (válaszként erre: 7. - Charly(vagybármi))
2009. júl. 21. 10:47
3 éves. Jobb túlesni rajta szerintem, mert később még nehezebb lefogni. Ezt sajnos másképp nem lehet.
7. Charly(vagybármi) (válaszként erre: 6. - Zsanett01)
2009. júl. 21. 09:38
Milyen idős a fiad?
2009. júl. 21. 08:11
Sziasztok! Az én kisfiamnak most csinálták meg júniusban. Maga a műtét nem nagy dolog, pillanatok alatt megvan. Persze a gyerkőc ordít, nem kap érzéstelenítőt. Az első nap nagyon kemény, a kisfiam sokszor megfeszítette magát és sírt, ha pisilni akart. Naponta kétszer kellett lekezelni, ami két emberes feladat. Viszont a 3. naptól már jobb a helyzet. Megéri megcsináltatni, ha az első pár nap küzdelmes, akkor is. Nekünk azóta minden rendben van. Ha van kérdésetek, írjatok!
2009. júl. 16. 16:51

most jöttünk a dokitól-nem csinál semmit a kukijával!pedig le van tapadva-azt mondta még nem működik rendesen fél évig kenni kell a frotocorttal és mozgatni amennyire csak tudja-úgy örülök, egy ideig nem kell aggódnom a műtét sebész miatt.de foglak olvasni benneteket-mert semmi garancia hogy fél év múlva nem kerül sor rá-és szeretném én is tudni mik a tapasztalatok.

írjatok!

2009. júl. 16. 11:31
én azt hallottam ezek változóak.az ismerősömnek a 2 éves fiának felrántották-nálunk akkor a doktornő felhúzta neki sikerült.de most megint le van tapadva. csak kevés jön fel a makk ki része látszik ki a többire rá van tapadva a bőr.van kenőcsünk frotocort ha jól írom ez az összenövést szüntetné meg-de ugye nem tudok alá krémezni-ha felhúzzák neki valószínű ezzel kell majd kennem hogy ne tapadjon vissza a bőr.öcsém elárulta neki serdülő korban is előfordult letapadás-magának oldotta meg.
2009. júl. 16. 11:28
No, engem a műtét is érdekelne! Illetve a kisfiam.. na mind1 értitek. 2,5 éves. Mikor szokták műteni? Csak akkor műtik, ha fáj neki? Milyen kezeléssel lehet a letapadást megszüntetni, ill. milyen korig normális?
2009. júl. 16. 10:15
szegény.mi ma megyünk megmutatni le van tapadva neki.félek ugyanez lesz belőle.majd bekukkantok ide mert kíváncsi vagyok mire lehet számítani utána.
2009. júl. 16. 10:11

Sziasztok!

Kisfiamnak tegnap volt ilyen műtétje. Van köztetek olyan aki "járatos" ebben? Volna pár kérdésem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook