Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Peteérés, ciklus fórum

Peteérés, ciklus (beszélgetős fórum)


2021. márc. 1. 12:42
Sajna elkaptam a covidot, az tett be a szervezetemnek. Jelenleg 3 napja késik de ma barnázok így hátha 1-2 nap és megjön.
2021. febr. 19. 20:27
Később van a pé-d. Van ilyen. Nyák mondjuk nem utána szokott lenni, annak semmi értelme se lenne.
2. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 1. - Dorinnaa95)
2021. febr. 19. 14:45

Tényleg nem bántásból, de milyen választ vársz? Hogy Jucika azt mondja, hogy neki ugyanígy változott a nyákja, és akkor biztosan neked is így volt?

Ha tudod, hogy a 15. napon volt ovud, akkor miért gondolod, hogy a 9. napon teherbe estél?

Ez nem egy kézzel fogható dolog, hogy az ég kék, a fű zöld, azért mert valakinek így, vagy úgy volt nem azt jelenti, hogy neked is úgy kellene lennie, főleg peteérés témában, ami aztán ahány nő, annyiféle érzés/tapasztalat.

Lehet, hogy összeszedtél valamit, lehet, hogy terhes vagy, az is lehet, hogy nem. 7 nap múlva csinálj egy tesztet és kiderül minden, de attól nem leszel beljebb, hogy itt valaki azt mondja, hogy neki ilyen volt és abból baba lett ,vagy nem...

2021. febr. 19. 13:50

Sziasztok!


Ciklus 17. Napján vettem észre, hogy napról napra egyre nyákosabb vagyok. Holott 8 nap múlva kéne megjönnie, és ekkor tájt nem szoktam ennyire nedves lenni. Ovum előző hét szombaton volt elvileg a ciklus 15. napján.


A héten megfáztam, lehetséges, hogy a betegség és a neocitrán miatt változott volna a nyákom?


Most a 21. napon vagyok a ciklusomon. Párommal védekezés nélkül ciklus 9. napján voltunk, kétlem, hogy abból baba lett volna de így most fura ez az egész :S


Tapasztalat? Esetleg normális, hogy így változna ciklusról ciklusra a peteérés utáni nyák?


Köszönöm,


Dorina


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook