Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Peteérés ciklus 6. napján. Volt már valakinek hasonló? fórum

Peteérés ciklus 6. napján. Volt már valakinek hasonló? (beszélgetős fórum)


23. Kolett1980 (válaszként erre: 22. - Adrissz83)
2015. jan. 5. 12:09

Szia!

Nem lett baba.

2015. jan. 3. 12:11

Kolett! Lett baba a dologból?

Szerintem nekem is 6. napon peteérésem van. Ha igen, akkor tuti a férjemmel való szex váltotta ki :P


A hőmérsékletem tegnap előtt volt 36,2, aztán tegnap reggel 35,3 és ma meg 35,8...

Kíváncsi vagyok :)

2014. okt. 9. 08:14

Gondoltam megosztom veletek a fejleményeimet.


Tegnap éjszaka többször felébredtem arra, hogy nem jó hason aludni. Úgy éreztem, hogy nagyon nyomódik az alhasam, és kényelmetlen volt. A mellim ugyan nem fájnak, de ha enyhén megnyomom, akkor felül és alul fáj, és belül meg is van duzzadva. Az alhasam is duzzadt.


Azon gondolkozom, lehet hogy most ilyen sokáig van peteérés? :) De az hülyeség nem? :) Nem vagyok felfázva, nem fáj semmim, csak enyhe "mindjárt megjön" érzésem van peteérés utáni 6. naptól, de az is inkább napközben, este már nem.

2014. okt. 8. 15:16

Jelentem mindjárt megjön érzés azóta is állandó, kivéve ha alszom...


Hasam alja megduzzadva még mindig. Kényelmetlen a nadrág. A hőm 37 körül mocorog reggel és este is.


Néha úgy érzem, mintha valam "folyna" (bocsánat), de semmi nincs.


Azért írtam le, hátha valaki szintén hasonló cipőben jár, és az elkövetkezendő tapasztalatim leírásával majd a későbbiekben segíteni tudok ezzel, ha visszakeresik.

2014. okt. 7. 11:02

Lányok!


Kezdek megijedni. Valami bajom van, tuti. :(

A brutális peteérésem után 5 nappal elkezdett enyhe mensis fájdalmam lenni, és a derekam is majd leszakadt. Ez már napok óta tart, és csak akkor enyhébb, ha pihenek. A méhem fel is van duzzadva. Mi lehet ez? Gyulladás? Vagy lehet, hogy ciszta? Volt valakinek hasonló? :(

18. Kolett1980 (válaszként erre: 17. - 6b006fc769)
2014. okt. 6. 17:41
Szia! Gratulálok! :) Akkor mégsem vagyok földönkívüli. Szuper! :)
2014. okt. 6. 17:38
Szerintem nekem is kb. egy ilyen korai peteérés alkalmával fogant meg a lányom. Szóval, ja, létezik. :)
16. Kolett1980 (válaszként erre: 15. - Szerénke83)
2014. okt. 6. 14:52
:D
15. Szerénke83 (válaszként erre: 14. - Kolett1980)
2014. okt. 6. 14:50
Édesem, ez aranyos volt :-)
14. Kolett1980 (válaszként erre: 12. - Szerénke83)
2014. okt. 6. 14:45

Egyszer volt olyan is, hogy a menstruáció utolsó napján éreztem a peteérésem. :)


Tuti nem normális egyébként, ahogy én sem. :)

2014. okt. 6. 14:44
Szerintem akkor is korai, extrém az biztos...
12. Szerénke83 (válaszként erre: 11. - Kolett1980)
2014. okt. 6. 14:44
Tyűha
11. Kolett1980 (válaszként erre: 10. - Szerénke83)
2014. okt. 6. 14:42

Szia!


4-5 napos a mensim. Most 5. napon ment el, és 6. nap estéjén jött a peteérés. :)

2014. okt. 6. 14:42

Hány napos a mensid?

Mert a 6. napon én még menstruálok...

9. Kolett1980 (válaszként erre: 8. - Much)
2014. okt. 6. 14:21

Jaaa... most már értem. :) Köszi! :)


Kicsit agyhalott vagyok ma. :)


Nekem átlagosan 23-25 nap között mozog, de volt már 26-27 is. :)


Ilyen peteérésem viszont még soha nem volt. Csodálkoztam is. Még egy kis rózsaszín is volt a "tojásfehérjében".

8. much
2014. okt. 6. 14:17
hogy érted? ciklus 23. nap teherbe estem, utána már nem jött meg. Most 1,5 hónapos a picim, és azóta még nem menstruálok. Nekem olyan a ciklusom, hogy évente k.b. 1-2 alkalommal kinyúlik 35-37 napra is, de átlag 32-33 napos. Csak azért mondom, hogyha lehet ilyen késői p.é., akkor nyilván nagyon korai is lehet :)
7. Kolett1980 (válaszként erre: 6. - Much)
2014. okt. 6. 14:12
Te jóságos ég! :) ... és megjött még, vagy már nem?
6. much
2014. okt. 6. 14:11
A ciklusom 23 napján volt peteérésem, és akkor estem teherbe :)
5. Kolett1980 (válaszként erre: 4. - C9f9b53798)
2014. okt. 6. 14:09

Te jó ég! Mik vannak! :) Ki gondolná, hogy menstruáció utolsó napján lesz valaki babás. :) Gratuálok nekik! :)


Mi nem gyúrunk babára egyébként. Mivel "elvileg" én meddő vagyok, bár nem tudják miért.


Alapvetően én is szőrösebb vagyok az átlagosnál, legalábbis amióta az eszemet tudom így van. :) Nem szívesen szednék egyébként gyógyszereket, leginkább mostanában gyógynövényekkel próbálom fenntartani a nőiességem.


Köszönöm szépen minden mondatodat! :) :) :)

2014. okt. 6. 14:05

Egy barátnőm legkisebb lánya (három van neki) vérzés utolsó napján fogant, ez biztos, mert a férje külföldön dolgozik. Minden lehetséges. :)


Nekem a mellékvesém működik túl, olvastam küzdöttél, küzdesz szőrösödéssel, én is szőrösebb vagyok egy átlag nőtől, bár kamaszkorom óta, azóta vannak érdekes "dolgaim", és egy vetélés utáni alapos hormonális kivizsgálás adta meg rá a választ. Érdemes, ha emelkedett a férfihormonod és nem pcos-es vagy, mellékvese hormonokat is nézetni, ritkán figyelnek rá az orvosok, pedig érdemes, bár kezelni leginkább életmódváltással lehet, ha mellette a női hormonok jól működnek, nem érdemes belerondítani gyógyszerrel.


Szorítok, hogy Nálatok is minél hamarabb jöjjön a gólya! ++++

3. Kolett1980 (válaszként erre: 2. - C9f9b53798)
2014. okt. 6. 13:45

Szia! :)


Először is nagyon szépen köszönöm, hogy írtál. :)


Másodszor... nekem általában 23-25 naposak a ciklusaim. :) Volt már ilyen korán peteérésem, és akkor is csak 25 napra jött meg. :)


A hormonlaborom a dokim szerint szuper. A pajzsmirigyem is jó végre (műtöttek április 30-án).


Gratulálok a lányaidhoz! :)

2014. okt. 6. 13:38

Nekem elég rövidek a ciklusaim 22-23 naposak, csináltattam hormontükröt, nyilván a második proginézésre a 16. vagy 17. napon mentem, mert általában a 10. napon van a peteérésem, és tényleg így van. Egyébként a második lányom így fogant, az orvos szerint ez még belefér a normálisba, azonban mondta, figyeljem, ha lemegy a ciklusom 21. nap alá, újra nézzük a hormonokat, mert az már elég extrémnek számít.


Tehát elvileg most 20 napos lesz a ciklusod, max.! ha következő hónapban is ilyen rövid lesz, érdemes elmenni orvoshoz. Van olyan, hogy tényleg nincs gond, de érdemes megnézetni.

2014. okt. 6. 13:25

Sziasztok!


Alig ment el a menstruációm, és olyan brutális peteérésem volt, mint még soha. Igaz ovu tesztet nem csináltam, de biztos vagyok benne, hogy az volt, ismerem már a testem. Azóta eltelt 6 nap, és most majd leszakad a derekam, duzzadtak a melleim és a méhem. Néha szurkálódást és bizsergést érzek a hasamban.


Lehet, hogy ezek a PMS tünetek most a soronkövetkező mensimig el fognak kísérni?


Járt már valaki hasonló cipőben? :)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook