Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pénzdíjas fogyiverseny indul november 15-től :) fórum

Pénzdíjas fogyiverseny indul november 15-től :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2013. nov. 1. 13:00
Rendben, akkor kiírom még estefelé is, hátha csatlakoznak még páran :) Lehet nem volt jó az indítás időpontja :) mert őszintén meglep, hogy "ilyen kicsi" az érdeklődés..
72. patapucs (válaszként erre: 71. - Móriczka)
2013. nov. 1. 12:20

Én nem nevezek, aki fizetni akar az úgyis fizetni fog. Ez csak egy javaslat, amit vagy átgondoltok vagy nem.

Nekem egyik verzió sem fog fájni.

2013. nov. 1. 12:07

hagyjuk már ezt a nyavalyás pénzt....... két sajtos tejfölös lángos meg egy Cóla több mint egy ezres cööhh

valami más ?? mi ? aki megnyeri mondjuk egy hetes intenzív távolba nézés ,vacsora Norbival ............sokadik alkalommal indul, mindég nagy volt az érdeklődés .


Még akár lehetne egy 5 ezres a nevezési dijj !! én ezelőtt 20 évvel neveztem a Kiskegyedben meghirdetett versenyre már akkor 5 ezer volt .


Én is csak azt tudom mondani hogy újra ki kell írni 11.ei kezdéssel ki írni és későbbi időpontban szóval nem délután 3kor hanem este 9 kor többen vannak fenn akkor mint csütörtökön du háromkor

70. patapucs (válaszként erre: 69. - LiliAle)
2013. nov. 1. 11:55

Vagy a pénz helyett vmi mást kitalálni.

Karácsony után ált nagyobb a lelkesedés, de ahol fizetni kell, ott a mai viszonyok mellett nem tolonganak az emberek.

Nekem ez a tapasztalatom.

69. LiliAle (válaszként erre: 68. - Gombócné)
2013. nov. 1. 11:40
Szerintem írd ki új fórumban a korábbi kezdéssel a versenyt, hátha jelentkeznek még.
2013. nov. 1. 10:41
Rendben, akkor 6-an maradtunk.
67. ecf24c4a22 (válaszként erre: 66. - Gombócné)
2013. nov. 1. 10:03
Bocsi, de én inkább mégsem csatlakoznék.
2013. nov. 1. 08:32

Lányok, most el kell mennem egy rövid időre! Nemsokára jövök, addig várom a többi versenyző visszajelzését is kezdést illetően! Illetve jó lenne, ha többen lennénk még, eddig 7 létszám! Még egy kicsit várok, aztán küldöm az email címet és a számlaszámot!

Akinek az az akadálya, hogy jelentkezzen, hogy a kezdésig nem tud utalni akkor jelzem, hogy ha szól, van lehetőség arra is hogy pár napot csússzon az utalással. Eddig is volt ilyen, ezen ne múljon ha valaki szeretne jönni! Természetesen ez néhány nap, nem hónapok, és a képeket attól még tudja küldeni :)

2013. nov. 1. 07:57
Jó reggelt!! Én benne vagyok a korábbi kezdésben! Minél hamarabb, annál jobb!
64. Gombócné (válaszként erre: 55. - Móriczka)
2013. nov. 1. 07:30

Hurrá-hurrá! :)) Üdv itt! :)))

Egyébként én is update-ezek! Te rendeled is vagy csak magadtól?

2013. nov. 1. 07:18

Versenyzők! Mit szóltok, kezdjük inkább hamarabb? Megnéztem és 15-e péntekre esik, de kezdhetnénk akár 11-én is, ami hétfő! Már csak azért jutott eszembe, hogy akkor minél hamarabb indulna a zárt klub, és azzal elejét vehetnénk ennek a sok "okoskodásnak" és "jóindulatú hozzászólásnak". Addig még marad egy hét a képeknek és az utalásra.

De ez persze csak egy ötlet, a Ti véleményeteken múlik, maradhat az eredeti terv szerint is.

62. fagyii (válaszként erre: 60. - Kirizsu)
2013. okt. 31. 23:39

Nem, ez nem zárt közösség, csak 1000 Ft a "belépő". Ahelyett, hogy az lenne a belépő, hogy mi az ember célja.

Nyilván megtalálom így is a nekem való közösséget, meg benne is vagyok néhányban (fórumok, FB-csoportok), de minél több helyen olvas az ember, annál több újdonságot lát és tanul. És annál eredményesebb lehet.

Ezért tartom rosszindulatúnak ezt az egészet. Elzárjátok azok elől az általatok kitapasztalt dolgokat, akik csak tanulni és fejlődni szeretnének, és ezáltal fogyni, vagy csak egészségesebben élni, vagy akármi.

Egyébként ha elolvassátok akár az első hsz-emet, akár a többit, szerintem egyértelműen kivehető belőlük, hogy bennem nem volt semmi rosszindulat. Ti mégis mindenkiben a rosszat látjátok. A legőszintébben kívánom, hogy ezen változtatni tudjatok, a saját érdeketekben...

mz/x kiszáll.

61. patapucs (válaszként erre: 59. - Fagyii)
2013. okt. 31. 23:29

fagyiii,


rengeteg fogyis fórum van. Miért nem próbálsz meg becsatlakozni valamelyikbe?

60. Kirizsu (válaszként erre: 57. - Fagyii)
2013. okt. 31. 23:13
A sok rosszindulatú csámcsogó miatt. Ez egy zárt közösség lesz. Meglátod, hogy mennyi barátság alakul ki! Én nagyon szerettem és így fogytam közel 30 kilót.
59. fagyii (válaszként erre: 58. - Móriczka)
2013. okt. 31. 23:12
Annyiban érint, hogy bár nem nevezek be, azért örültem volna, ha van egy jó csapat, akikkel lehet együtt menni a cél felé. De a jó csapattól, úgy tűnik, elég messze van ez a csoportkezdemény...
2013. okt. 31. 22:21

fagyii nem nevezel be így nem is érint a téma ,akkor olvadj már el innen !!!!!!!!!!!!!!!!!


hagyjuk már ezt a témát , ez nem lovaglás fórum hogy egy témán ügessünk :-)

nahhh......

57. fagyii (válaszként erre: 51. - LiliAle)
2013. okt. 31. 22:09
Hogy érted, hogy hol fair? Félre értesz, nem az ellen van kifogásom, hogy nem vehet részt a versenyben, aki nem fizet. Természetes, hogy aki a nevezési díjat nem fizeti, az ki van zárva magából a versenyből. És a végén nem lehet övé a díj. Én csak azt nem értem, hogy a sikereiteket, örömeiteket és egyebeket miért kell zárt kapuk mögött megbeszélni, ahelyett, hogy bárki motivációt meríthetne belőlük/belőletek? Ráadásul így ti is elestek a plusz morivációktól, mint pl több dicséret és biztatás, valamint a plusz segítségtől is, mint pl tapasztalatok, tanácsok olyanoktól, akik hasonló cipőben járnak...
2013. okt. 31. 21:21
Azt nem irtam, hogy én már fogytam 15 kg-t, most szeretnék még 15-öt. Szénhidrát szegény étrend és súlyzós edzés a módszerem.
2013. okt. 31. 20:53

Na hali hóóó!!


Nagyon korrektek a feltételek ,elfogadom :-)

posta galambbal,vagy palackpostán küldöm a pénzt csak be ne fagyjon a víz ,vagy a galambot le ne lőjék .a fotó menni fog :-)


HAJRÁ!!30kilót szeretnék fogyni ,Update étrenddel és vibrációs(Flabelos ) edzéssel .

veletek !!!

54. Icuska538 (válaszként erre: 53. - LiliAle)
2013. okt. 31. 20:24
Kedves! Névrokonom! Engem pedig a 40 éves postás múltam vezet!!! Pénzdíjast pedig hagyjátok abba!!! Szépen kérlek benneteket.....
53. LiliAle (válaszként erre: 52. - Icuska538)
2013. okt. 31. 20:22
Mint emlitettem 13 évet éltem külföldön, ráadásul jó messze és számtalanszor küldtem boritékba pénzt, persze nem vagyonokat, de szerintem 1000 Ft elküldése vállalható kockázat.
52. Icuska538 (válaszként erre: 42. - LiliAle)
2013. okt. 31. 20:17
Bocsi, hogy beleszólok. Ilyenre senkit ne biztass, hogy boritékba pénzt, pláne külföldről ne, és egyáltalán sehonnan.Egyébként pénzért nem lehet ilyet, nyilvánosan ilyet nem szabad hirdetni.Jó tanács vigyázzatok!!!!!
51. LiliAle (válaszként erre: 50. - Fagyii)
2013. okt. 31. 20:15

Több probléma is van azzal amit irtál...ha elolvasod az első bejegyzést, azzal indit Gombócné, hogy a résztvételnek 5 feltétele van. Szerintem ez elég egyértelmű, ha valaki nem tudja teljesiteni ezt az 5 feltételt, akkor ne akarjon részt venni. A másik, szegénynek nincs lehetősége pénzt küldeni, hol él a holdon? Manapság szerintem ez nem nagyon lehet gond.

Ő pénzt nem tud küldeni (meg képet sem), a következőnek valami más lesz a nyűgje, ez hol fair azokkal akik komolyan veszik mind az 5 feltételt. Ilyen az élet, ha nem tudod teljesiteni az elvárásokat, akkor nincs ott helyed.

50. fagyii
2013. okt. 31. 19:50

Én nem fogok benevezni, de annak reményében nyitottam meg ezt a fórumot, hogy jó ötletekre találhatok, és bíztatásra. Ha azért zártok ki valakit és megvonjátok a motivációgyűjtési lehetőségeket, mert már nem pont ugyanaz a cél (viszont az út hasonló lenne), vagy hogy ne a saját példámmal éljek, azért zártok ki valakit, mert nincs lehetősége pénzt küldeni a klubtagságért cserébe, akkor nem hinném, hogy bennem teng túl a rosszindulat.

Minden esetre sok sikert nektek...

49. fagyii (válaszként erre: 46. - Gombócné)
2013. okt. 31. 19:39
Engem nem a rosszindulat vezényel, hanem pont a lelkes fogyni vágyás.
48. LiliAle (válaszként erre: 46. - Gombócné)
2013. okt. 31. 19:36
Jaj nehogy elmenjen a kedved, nem kell velük foglalkozni! Akiknek nem megfelelő ez a verseny ezekkel a feltételekkel,az majd indit olyan versenyt amilyet szeretne. Én lelkes fogyni vágyó vagyok és 15 kg-tól szeretnék megszabadulni!!
2013. okt. 31. 19:29
hát már nekem is elment a kedvem az egésztől...
2013. okt. 31. 19:09

Mert ennek a versenynek ez a szabálya. Mindenki maga dönt, hogy elfogadja-e vagy sem. Nem kötelező.


De igazából már a kedvem is elmegy lassan, csak a sok lelkes fogyni vágyóra számítottam, ennyi rosszindulatra nem.....

45. fagyii
2013. okt. 31. 19:06
Az világos, hogy a szabályok le lettek fektetve, de én sem igazán értem, hogy ha annyira nem a pénz számít, akkor miért kell olyanokat "kizárni", akiknek nincs lehetőségük ennek a befizetésére, viszont szeretnének egy csoporthoz tartozni, akik megkönnyíthetnék a fogyását, akár jelenlétükkel és eredményeikkel motiválnák, akár ötleteikkel segítenék.
2013. okt. 31. 18:17
Komolyan az eszem áll meg! Szóval szerintem a szabályok le lettek fektetve! Aki ezt elfogadja azt szeretettel várjuk, hogy fél éven át küzdjünk együtt önmagunk ellen! :) Mindig nagyon jó volt a verseny, a klub, a csapat és remélem ez a sokadik is ilyen lesz majd! Inkább arról meséljen mindenki, aki csatlakozni szeretne, vagy éppen csak kacérkodik a gondolattal, hogy hány kilótól szeretne megszabadulni? Én 13 kg-ot tűztem ki célul.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook