Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pénzdíjas fogyiverseny indul november 15-től :) fórum

Pénzdíjas fogyiverseny indul november 15-től :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2013. nov. 2. 12:01

Végig olvastam a fórumot.

Meglátásom, hogy Gombócnét sem és másokat sem bántotta senki.

Feltették a kérdéseiket, akik nem tudták hogyan működik, pont ők kaptak hideget- meleget. Elég arrogáns válaszokat kaptak a jogos kételyeikre, hiszen elég sok csalással találkozhatunk nap, mint nap nem ismerhet személyesen mindenki. Lehetett volna, nem hisztisen válaszolni. Akik fröcsögtek azok, Gombócné táborából valók.

Aki jó célt szolgál, az maradjon nyugodt, járjon jó példával mások előtt, hogy tudják RÁ számíthatnak. Nem mindegy milyen a kisugárzás. Icuska538 gondolom ennek a jogi oldalára szeretett volna figyelmeztetni. Nem vagyok jogász, de úgy gondolom nem jogi személy saját számlára nem gyűjthet pénzt,a kamataiból jövedelemre tehet szert, ami adóköteles lenne,bármekkora összeg,ha tévedek elnézést!

2013. nov. 2. 12:00
Na jó meggyőztetek :)))))))) De pénz nélkül, oké?
2013. nov. 2. 11:58

Hali Lányok!


Én is jelentkeztem -igaz priviben- Gombócnénál. Nem szeretném, ha nem indulna meg ez a topic, mert szükségem van Rátok és szerintem Nektek is rám. Sok hasznos tanáccsal segíthetnénk egymást.


Véleményem szerint hagyjuk a pénzt, hiszen elég motiváló lesz anélkül is. :)


Ha kérhetem, kedves Gombócné (sajnos nem tudom a keresztnevedet) hozz létre egy zárt fórumot, koordináld és felügyeld (ha nem okoz nagy gondot számodra), hiszen Te már végigvittél egy ilyent. Ha valaki szeretne csatlakozni és úgy ítéled meg, hogy segíthetne, jó csapattag lehetne, akkor kérlek engedd be!


Ki kellene írni egy új felhívást, hogy ekkor és ekkor indulunk és Nálad lehet jelentkezni.


Mit szóltok?

100. LiliAle
2013. nov. 2. 11:23
Tényleg kár lenne pár ember korlátoltsága miatt nem megcsinálni a versenyt. Én minden formában benne vagyok, rám is számithatsz!
99. Gombócné (válaszként erre: 98. - Kirizsu)
2013. nov. 2. 10:49

Jajj Te! Te aztán tudod hogy rázd fel az embert! Engem úgy felmérgeltek tegnap hogy azóta csak eszek, már szétpukkadok :D hónapok óta nem csináltam ilyet..:D

Én nem adom fel természetesen, a táblázatokat szívesen meg is csinálom, de talán tényleg jobb ha hagyjuk ezt a pénzezést.. 6 embernél ez úgysem lenne motiváló erő!

98. Kirizsu (válaszként erre: 96. - Gombócné)
2013. nov. 2. 10:34

Ugye ezt nem gondolod komolyan drága barátosném! Márpedig verseny lesz! Tudod, hogy mi a fő mondatom! Én soha semmit nem adok fel! Sokan csak nyaldossák a lelki sebeiket, keseregnek, de semmit nem tesznek azért, hogy változtassanak az életükön! Néha elég egy apró lépés és elindul a lavina, de félelmeik börtönében élnek és nem képesek meg tenni ezt a lépést. Gyűlölködnek, áskálódnak, ahelyett, hogy mernének lépni!

Te egy fantasztikusan szupi csaj vagy és nem adhatod fel! Ha kettőnkért teszed, akkor tedd kettőnkért. Ha 7 ember életét tudjuk pozitívan befolyásolni és új, sokkal szebb életet, jövőt mutatni, akkor tegyük meg a 7 emberért és önmagunkért!


Ne add fel! Én ígérem mindvégig ott leszek melletted és segítek mindenben, amiben tudok!

97. tixtina (válaszként erre: 96. - Gombócné)
2013. nov. 2. 02:11

Jajjj,ne!!!

Már egy ideje olvasgatom ezt a fórumot,és remek ötletnek tartom ezt a kezdeményezést.

Tudom,hogy korábban is nagy sikerrel működött ez a verseny.

Nagyon megörültem neki,hogy újra indulna,óriási motiváló ereje van!

Nem a pénzre gondolok elsősorban,hanem a csapat összetartására-együtt könnyebb-:)

Segítünk egymásnak,hogy a kitűzött célt elérjük.

Nagyon szívesen neveznék,ha megoldható lenne.

Bízom benne,hogy lesznek még jelentkezők.

2013. nov. 1. 20:47
részemről lehet verseny, de én a szervezésről lemondtam, nincs szükségem ilyen okos levelekre és egyéb kedvességekre.. meg hogy őszinte legyek a kedvem is elment már, és szerintem nem csak nekem.. nem lehet ez véletlen, hogy ilyen kevesen vagyunk, ha valaki ide beleolvas, biztos nem kap kedvet..
2013. nov. 1. 20:43
Kopjatok le rólam!!! És akkor sem helyes ha pénzt küldözgettek, de hagyjatok békén , és felnőttek vagytok , vállaljátok tetteitekért a felelősséget és ennyi pusz,pusz pusz!!!!????
2013. nov. 1. 20:40
Komolyan mondom röhej az egész. Most akkor lesz verseny vagy nem? Én nagyon szeretném, jó motiváció lenne. Icuskának pedig enyhén szólva üldözési mániája van, de ha nem is akar benevezni, akkor minek riogat itt minket?
2013. nov. 1. 19:55
Akkor írd meg nem nyíltan :D
2013. nov. 1. 19:24
Ezeket a dolgokat én nem szeretném nyiltan itt megirni, erre nem itt van lehetőség. Csináljátok ahogy akarjátok , nyiltan pénzt szedjetek, utaljatok , vegyetek fel , adjátok meg a számlátok számát , küldjetek kártyát és hozzá természetesen kódot is . Hogy nekem mi állna és áll jól majd én eldöntöm, nem vagyok már kislány , hanem ASSZONY irta "küszködina"
2013. nov. 1. 19:16

Ilonka asszonynak jól állna egy kis önkritika.

Nem kellene itt az észt osztani, ha -mint látjuk- szűken bánt a természet önnel.

Érthetetlen ez a beszólogatás, okoskodás, butáskodás.

2013. nov. 1. 19:01
Mi lenne ha nem rébuszokban beszélnél?:D Ha annyira okos vagy, akkor ne csak célozgass!
2013. nov. 1. 18:57
Rám legalább kedvest lehet irni , de rád?????
2013. nov. 1. 18:56
Jó undi a stilusod, és elég járatlan vagy dolgokban . De majd az élet megtapasztaltat.....
2013. nov. 1. 18:55
Még jó, hogy vannak ilyen kedves emberek, akik így a szívükön viselik a másik sorsát!
86. Icuska538 (válaszként erre: 85. - Gombócné)
2013. nov. 1. 18:50
Hát engem k....ra megnyugtattál!!!! Nekem nem oszt , hogy te milyen hülyeséget akarsz csinálni. Hidd el / ha tudnád , honnan tudom..../ nem haragudnál. Hagyd már , hogy ennyit irhassak és ne ess sértődésbe, jó szándékkal figyelmeztettelek. De a te dolgod!!!!
2013. nov. 1. 18:03
Na jó, hölgyeim, én ezt itt most végleg befejeztem! Unom a leveleket és kedves megjegyzéseket! Továbbra se értem, hogy aki nem akar jönni miért csámcsog ezen, de hogy Icuskát és mindenki mást megnyugtassak én ezt befejeztem! Már 2 vagy 3 versenyen vettem részt, mindig mindenki lelkes volt, együtt örült a másik minden egyes leadott dekájának! Most viszont egyeseket - akiket persze nem érdekel maga a verseny - roppantul zavarjuk! Hát rendben, remélem így már nyugodtan alszik Mindenki.
2013. nov. 1. 15:18
Tényleg nagyon szép :)))
83. patapucs (válaszként erre: 82. - Gombócné)
2013. nov. 1. 14:52
Ha nálunk is ilyen szeretettel foglalkoznának a babákkal, sokkal kiegyensúlyozottabbak lennénk a picik is (és a szülők is).
82. Gombócné (válaszként erre: 80. - Patapucs)
2013. nov. 1. 14:12
Megnézem :)
81. Gombócné (válaszként erre: 79. - Patapucs)
2013. nov. 1. 14:12

7-en, csak egy valakit már elijesztett a sok "jóindulatú kedves".


Igen, 6 hónap. Annyi kell igazából szerintem, hogy tartós eredményt lehessen felmutatni.

2013. nov. 1. 14:11

Közben beengedtelek a naplómba.


Épp most akartam pirvben elküldeni azt a linket, amit pár perce tettem fel. Annyira szép - tényleg!

2013. nov. 1. 14:09

A 39 is szép mennyiség. Ezek után valóban fura, hogy most csak 6-an jelentkeztek.


25%? Az már nem semmi.

Mennyi idő alatt ment le neki? 6 hónap?

2013. nov. 1. 14:00
25%-át, bocs
2013. nov. 1. 13:59
Nos ez 2012 októberében indult, akkor 39 nevezővel! Az első helyezett az induló súlyának 25°-át vesztette el :)
76. Gombócné (válaszként erre: 75. - Patapucs)
2013. nov. 1. 13:50
Még tavaly, vagy talán azelőtt? Nem tudom. De tavaly volt egy amit ugyanígy én bonyolítottam le, azt meg tudom nézni, akkor mennyien voltunk!
75. patapucs (válaszként erre: 74. - Gombócné)
2013. nov. 1. 13:30

50?? Az már szép!


Ez idén volt vagy tavaly? Ha jól emlékszem vmikor az első negyedévben is indult egy, de végül is nem neveztem be akkor. Azon túl, hogy kishitű voltam és nem bíztam magamban eléggé, engem (bármennyibe is kerül a kóla meg a lángos...) az tartott vissza, hogy volt nevezési díj.

2013. nov. 1. 13:02
A pénz nyeremény eredetileg arra szolgálna, hogy az első helyezett valószínűleg pár ruhaméretet is fogy, így van egy kis tőke amiből lehet új ruhát/ruhákat venni! Mert most ugyan még kevés van a nyeremény alapban, de volt már például, hogy 50-en is vagy többen indultunk! És abból már lehet vásárolni :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook