Passio (beszélgetős fórum)


1 2 3
2022. ápr. 16. 19:40
Nincs az a pénz, amiért megnézném.
14. kiccila (válaszként erre: 12. - Sütikee)
2022. ápr. 16. 19:40
Igyvan. Jézus életének Utolsó 12 óráját mutatja. Az elfogása..az ítélethozatal. Stb. Nem a (hasamra ütök) 15 perc korbácsolást és a kereszt cipelését. De sajnos ezt a filmet annyira vegyesen kezelik az emberek. Még mindig..
13. kiccila (válaszként erre: 9. - Mallow)
2022. ápr. 16. 19:36
Nem..Nem minden húscafatot mutatnak. Ez Hit. Vallás. Amit ugy gyakorol mindenki, aszerint ahogyan Hisz. Vall! És Mel Gibson ráadásul olyan szereplőt választott aki Jézust játsza. Hogy én életembe nem gondoltam hogy az Ő! Elvállalta. És nagyon nagy alakítás (ha szabad így fogalmazni). Amit ott mutatnak. Kellene az emberek javarészének olyan intelligenciahányadossal rendelkezni amivel fel is fogja. Nem csak a "húscafatokat" látja és szűri le.
12. Sütikee (válaszként erre: 11. - Mallow)
2022. ápr. 16. 19:07
Ja értem. Igen, ebben igazad van, hogy magát a megkínzását mutatja be, nem az egész történetet. Gyakorlatilag az árulást követő eseményeket.
11. mallow (válaszként erre: 10. - Sütikee)
2022. ápr. 16. 19:03

Dehát ez lenne a lényeg. Jézus miért jött az emberek közé?

Nem kötözködök, csak az a baj, hogy a film nem hozza el azt az üzenetet, amiért Jézus szenvedett, pusztán magát a megkínzatást mutatja be fizikálisan.

10. Sütikee (válaszként erre: 9. - Mallow)
2022. ápr. 16. 18:58

Ki mondta, hogy jobb ember leszek? 😂

Nem kell kötözködni, leírtam a véleményem a filmről, ennyi!

9. mallow (válaszként erre: 7. - Sütikee)
2022. ápr. 16. 18:56
És szerinted akkor fogja mindenki jobban átérezni, ha minden egyes húscafatot mutatnak? Ettől jobb ember leszel?
2022. ápr. 16. 18:55
Ha valaki szereti a rockoperát, akkor a yutubon fenn van Rock-passió címmel, nagyon jó, a darabot egy volt tanárom írta, érdemes megnézni!
7. Sütikee (válaszként erre: 6. - Mallow)
2022. ápr. 16. 18:52
Lehet mondani, hogy hatásvadász, de ha józan ésszel belegondolunk, mégis hogy lehet az, hogy ha valakit így megkínoznak, mint Jézust, hogy nem folyik vér? Nem sérül meg? Ugyan már! Mindenki tudja, hogy ez nem igaz. Ha ez így történt, akkor Gibson a valóságot ábrázolta. Nagyon kemény, nagyon durva, de ha megtörtént, így történt. Nekem ez a véleményem.
6. mallow (válaszként erre: 4. - Napsugár8)
2022. ápr. 16. 17:52

Nem láttad? A Passió történet horror változata. :) :(

Hatásvadász film.

5. kiccila (válaszként erre: 4. - Napsugár8)
2022. ápr. 16. 17:51
Őszintén szólva..3 4 jelenet kegyetlen. De amit elmond a film az átjön. És sokan aztgondolják hiedelem meg csak kitalált dolog. Ezeket megérteti az emberekkel. Nem vagyok, csak voltam 11-17éves koromig templombajáró. Inkább aztmondom hogy nagyon elgondolkodtatta a népet. Mel Gibson rendezte. Eleve nem lehet egy katyvasz marhaság. De persze mindenki saját maga döntse el. Megnézi e. 🙂
4. Napsugár8 (válaszként erre: 3. - Kiccila)
2022. ápr. 16. 17:20

Nagyon szívesen!

Először a Port.hu keresőjébe írtam be, a válasz: jelenleg nem szerepel a műsor ajánlatok között.

Őszintén, én még nem láttam, de ha ennyire felturbózza az idegeket, akkor meglehet, hogy nem ragaszkodok hozzá. :)

3. kiccila (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
2022. ápr. 16. 16:26
Köszii! Pár éve mertem megnézni ugy rendesen végig. Hát..Azért nem egy egyszerű film. Az biztos
2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Kiccila)
2022. ápr. 16. 16:13

Az eredeti film ajánlóját én sem találtam.

A Kecskeméti Színház újfajta feldolgozása e témában a Kecskeméti Regionális TV-n ma este 19,45-kor lesz


[link]

2022. ápr. 16. 15:56
Sziasztok. Nem tudja valaki,valamelyik csatorna adja majd a Passiot? Én nem láttam még ajánlókba. Ha valaki tudja esetleg irja már meg ha lesz. Husvétkor szokott. (Tudom online is fentvan de telefonon nem egy nagy élmény filmetnézni)
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook