Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Parkolós adománygyűjtők fórum

Parkolós adománygyűjtők (beszélgetős fórum)


7. fülemüledal (válaszként erre: 6. - Icuska538)
2022. júl. 4. 11:01
Én nem hiszem, hogy interneten vadidegennek bárki adna kölcsön. A családodban és a barátaid között kell ilyenkor olyan embert keresni, aki ki tud segíteni.
2022. máj. 26. 15:45
Egészen más 🙏🙏🙏 rendkivűli problémám adódott valaki nem tud nekem adni kölcsön. Biztositásom lejár de nem tudom bontani csak pár hónap múlva.
2022. máj. 25. 17:05
Engem telefonon hívnak naponta 15x-20x. Letiltom őket, mert a telefon központ figyelmeztet hogy "spam risk". Majdnem mindig más számról, sok ezer számuk van, ezek professional gazemberek.
2022. máj. 25. 11:26
Nem mind kamus. Aki nem, annak van igazolványa, ami persze szintén lehet hamis. Én két estben felhívtam azt az alapítványt, aki nevében gyűjtött, mindkétszer igaz volt a sztori. De engem is vágtak már át utcai kéregetők.
3. simple (válaszként erre: 1. - Fülemüledal)
2022. máj. 25. 11:18
Mind kamus, ez a fajta módszer pont erre épül, hogyha nem adsz rosszul érzed magad.
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fülemüledal)
2022. máj. 25. 10:48

Sajnos már nehéz hinni,,utcai "gyüjtőknek" nem adok.

Lehet rengeteg valós módon adakozni,,ne érezd rosszul magad.

2022. máj. 25. 10:44

Mind kamus?

Azt mondta, down-kóros és mozgássérült gyerekeknek gyűjt. Rossz érzés nemet mondani erre, de nem hittem neki.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook