Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolatot feldobni.. Hogyan? Mivel? Ki hogy csinálja? fórum

Párkapcsolatot feldobni.. Hogyan? Mivel? Ki hogy csinálja? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. okt. 22. 15:30

Ha akarják a felek, akkor megy egy életen át is. Én is tanultam már régi kapcsolatokból, hibákból, ellaposodott szürke hétköznapokból (válás lett a vége)...és tudom, hogy olyat többé nem akarok. A párom is elvált, így szerencsére ő is partner ebben.:)

Én olykor, főleg ha későn jön haza, és tudom, hogy stresszes és fáradt, akkor szexisen beöltözve, sminkelve várom haza.:))) De sosem ugyanúgy.

3. a14deb9047 (válaszként erre: 2. - 3265084553)
2010. okt. 22. 15:29
Egy életen keresztül?? Tíz év múlva ez már nem lesz kérdés...
2. 3265084553 (válaszként erre: 1. - Baba2010)
2010. okt. 22. 15:26
Nagyon jó! Csak azon gondolkodom hogy megy-e ez egy életen keresztül is.
2010. okt. 22. 15:19

Szép napot mindenkinek!


Azért hoztam létre ezt a fórumot, mert érdekelne hogy ki hogyan? mivel? színesíti a "szürke hétköznapokat" a kapcsolatában.

Milyen apró meglepéseket adtok a másiknak, akár saját magad készíted akár vásárolod?


Nem vagyunk számítógép függők - ezért mondom mert leírom mikre is gondolok, csak az utóbbi 2 apró meglepim a páromnak a laptophoz kapcsolódik.


1. Készítettem magamról néhány szexi képet,melyekből létrehoztam egy montázst, 8-10 képet egymáshoz pakoltam és beállítottam háttérnek a gépére. Nagyon örült!


2. Reggel mikor dolgozni indulam vettem egy élénk sárga lapot, melyre ragasztottam egy szerelmes levonót, és üzentem neki, szép napot kívántam, és egy rúzsos csókkal zártam. Beletettem a laptopba, hogy ha gépezni akar, ez fogadja.

Ennek is sikere volt.


Ezek épp nem kerültek pénzbe, de szebbé tették a napján, éreztettem vele hogy szeretem.


Hasonló, illetve jobb ötleteket szívesen veszek.

Ne hagyjuk hogy ellaposodjon a kapcsolatunk!!!!


:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook