Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Párkapcsolati válság....Segítsetek! fórum

Párkapcsolati válság....Segítsetek! (beszélgetős fórum)


23. Smile:) (válaszként erre: 21. - Titán2000)
2010. jan. 25. 15:45
Hát ahogy ezeket olvasom én ennél kevesebbért is gyanakodnék ezért meg fognám kipakolnám a cuccait ha még ő neki áll feljebb azok után,hogy rajta kapta.Azthiszem én is,hogy inkább Renátának lapitani kellett volna nemhogy még veszekedni.Bezzeg ha ön csinált volna ilyeneket milyen patália lett volna.Azthiszem,hogy ha maga hűséges Renátának nem kellene okot adni a féltékenységre vagy arra,hogy elveszitse a bizalmát.Az ilyen tönkre is tehet egy kapcsolatot.Szerintem ezek után jól tette,hogy leellenőrizte.
22. Smile:) (válaszként erre: 20. - Fbbe706551)
2010. jan. 25. 15:29

Wáo..nem is rossz ötlet:)

Ezek be fognak jönni:)

2010. jan. 22. 06:55

Történet azzal kezdődik, hogy 2008 decemberében volt egy vásárlóm, akit Sanyikának hívtak. Aki Renátát udvariasan meg kérdezte az IWIW-en levélben, hogy beszabad-e jelölni ismerősként. Még akkor még Renáta nevetve mutatta nekem én ökör azt mondtam fogadja el ismerősnek. Sőt még az MSN-re is felvette hátha kell neki valami áru az üzletből. Ezen még semmi különöset nem tapasztaltam. Egyedül a nyáron lett érdekes nekem a dolog mivel minden áron Renáta nyavalygott, hogy az egyik ismerősömnek hogy szerezzen neki parabola beltérit olyat amit már mink is használtunk. Még szerencse hogy nem hagytam neki szerezni. De az már a Sanyikának kellett volna még .Nos, most jön egy furcsa fordulat Siófokon a Szabadifürdőn voltuk augusztus 18-tól 23-ig, nos, az utolsó napon hívta Renáta telefonján Sanyika, de én voltam a sátorban szóltam Renátának hogy telefonján hívja Sanyika. Mondtam neki hogy a beltérit mondja meg hogy nem lesz belőle semmi. Miután Renátának a telefonját oda adtam fogta elvonult tőlem Kb. 30méterel odébb. No, akkor lett gyanús nekem az ügy mert mikor utána mentem Renáta után nem tetszet neki hogy mellette állok mint akit zavartam jelenlétemmel. ez még csak furcsának tartottam az esetett. Decemberben belenéztem a Pannonos telefonja nem fogadott híváslistájába mit látnak szemeim hát a Sanyika már reggel fél hétkor már hívogatta. ez még semmi. Karácsonyi akcióban lehetett Vodafonos telefont kapni 2000Ft, ha töltesz rá 3000Ft-ért, akkor kapsz 10000Ft-os lebeszélhetőséget januárba. Mit ad isten a Sanyikának milyen telefonja van hát Vodafonos. Január 2.-án belenéztem az üzentjeibe a Vodafonos telefonban szombat este. Mit ad isten hát az is üzengetett Sanyika hogy hívja vissza 15perc múlva. Nem beszélve az MMS küldésről aminek 190Ft a tarifája. Mikor ezeket megnéztem ekkor kezdett össze állni a kép, hogy mi folyik a hátam mögött. Utána figyelmesen figyeltem meg Renátát,.Renáta aki eddig nem hordta napközben a lakásban soha se a telefonját akkortól mindig a zsebében hordja.

,Másnap vasárnap reggel Renátának érkezett Sanyikától megint üzenet akkor a konyhában tartózkodott zsebében a telefonnal.. Mikor meg hallottam a telefonját csörögni még azt hittem, hogy nem-e nekem van hívásom ezért felszaladtam a szobánkba Nézem nem az enyém volt. Megyek a konyhába ahol Renáta volt hát sehol sem láttam elkezdtem keresgélni, hogy hová lett ily hirtelen. Hát rövid időn beleül a kazánházba bezárkózott igaz mikor meg hallotta lépteimet egyből kiugrott. No, utána fogtam a mobilamat letiltottam a hívás kijelzést. Utána megcsörgettem Renátát a Vodafonos számán. Mit hogy nem, abban a pillanatban szaladt fel a fürdőszobába a konyhából elég vicces volt. Mikor elkezdtem rajta nevetni. Elkezdett rám kiabálni, Csak mikor közöltem vele a bizarr üzeneteit hogy tudok róla azt mondta, hogy az adóbevallás miatt kereste. Az üzenetben az állt hogy kapcsold be a pannonos telefont! Mondtam neki hogy ne foglalkozzon Sanyikával azt mondta hogy ő nem mond le neki való telefonálgatásról. Ha kitörölne a telefonjából, illetve ha nem vinne magával a telefont. Akkor is eltudom érni a munkahelyi telefonról hiszen kívülről tudom a számát. Közben beszéltem egy barátommal hogy mi folyik a hátam mögött. Renáta jelen volt a beszélgetésünk kor. Azt mondta ő is el szeretne mondani mindent az ismerősömnek mondtam neki tegye fogtam magam kimentem a szobánkból majd bezártam az ajtót had beszélgessenek, mit gondoltok kit hívott ez alatt az idő alatt hát Sanyikát.Kb.5percen át. Kértem, hogy ne hordja magával a Vodafonos telefonját. Közölte velem ezen túl mindig le fogja törölni a híváslistát, amit ez idáig meg is tett. Még ugyanaz nap

Kolléganőjét hívta akkor nem szaladt el előlem. De közvetlen utána megint jött egy hívás csak annyit hallottam belőle hogy majd holnap délelőtt hívlak. Azzal le is rakta a telefonját. Ja a fia kérte közvetve a hívás után Renáta telefonját. Nehezen az után adta oda a fiának hogy törölte megint a híváslistát. Január 15-én péntek este fél tíz, megint egy csörgetés Renáta nézi telefonját hát fogta kikapcsolta. Mert nem szeretett volna veszekedést. Jött szombat reggel általában háromnegyed kilenckor megyek a fiamért . Renáta még javában aludt vagy csak úgy csinált, no mindegy de már gyanús volt az esett. Hát mikor haza értem akkor úgy csinált mintha akkor kelt volna, fel hát mit láttok a táskájába visszarakva Vodafonos telefonját, aminek a kijelzője világit. Este meg néztem a telefonját hát a Pannonos telefonján megint Sanyitól egy hívás 8óra 52perc kor. Nézem a Vodafonos telefonját. Kacifántosasan Sanyika nevét Ismeretlennek keresztelte át a telefonkönyvébe. Hogy ha netán hívja, akkor mikor jelen vagyok, akkor nem veszi fel és azt mondhassa nekem, hogy ismeretlen hívás volt. Vasárnap estére már bemérgesedtem fogtam a telefonjába átírtam a számát Sanyikának. Renáta tudta nélkül. Sanyikának meg küldtem üzenetet saját Vodafonos telefonról. Üzenet így szólt Szióka, Renáta vagyok, Csak erre a számra szólj vagy üzenetet írj. Más számon ne hívj, még véletlenül sem Töröld ki a telefonodból és ezt a számot mentsd el! Ha arról a számra miről ez idáig hívtalak ne vedd fel. És bejött hétfőn reggel Sanyika hívta a számomat. Én nem vettem fel. Renáta veszekedve dél felé hív, hogy mit csináltam a telefonjával. Legalább lapított volna akkor jöttem rá, hogy Sanyikát hívta megint. Sanyika gondolom beszélgetésük után átküldte a Renátának, amit üzentem. Miután Renáta mérgesen hívott utána küldtem Sanyikájának egy újabb üzenetet. Amiben az állt. Jöhet Renátának a cuccáért, és viheti magához. Miután Renátát jól kiosztottam a telefonjában. Utána elkezdett nekem MSN-en irni hogy csak adóbevallást szokta vele megbeszélni este meg már azt mondta hogy Bajcsy úti társasházban akarja vele meg csináltatni a vakolatot. Lassan ha így haladunk repülőpilóta is lesz belőle. Ja meg azt mondta Renáta nekem hogy menjek hazasági tanácsadóhoz majd ő fizeti az tanácsadást részemre.Mert én félre értem az esetett.Mikor irom ezeket a sorokat felmerül a gyanúm hogy nem-e Sanyikával beszélget az ingyenes Vodafonos telefonjáról.

TUDOM HOGY MÁS TELEFONJÁBA NEM ILLIK BELENÉZEGETNI.DE ENNYI GYANÚS ESEMÉNY UTÁN SZERINTEM HASZNOS

Mi a véleményetek?

Várom a válaszotokat

2010. jan. 21. 15:21

Szia!

Adj neki szabad teret!Tégy úgy ahogy te is szertnéd hogy legyen!Ne vitázz csak ha elkezdődne a vita nyomj neki le egy csókot és már kész is!Legyél vadmacska hogy ő legyen féltékeny ne te!!Sok sikert

19. Smile:) (válaszként erre: 17. - Noncsi18)
2010. jan. 15. 18:37

Igen én is ezt nem értem,hogy miért nem esik le nekik,hogy ezt mondjuk nem kéne.Köszönésként egy-egy puszi belefér de azért ölelkezős közös képek na az már nem.Mert ha nekem lennének ilyenek húha mi lenne itthon,patália,veszekedés,ajtócsapkodás.De azt mondta ez más mert ő fiú és tudja a határokat.

Azt viszont én is látom,hoyg mekkora teher neki,hogy suli,munka,meg még én is leugatom.Én is tudom,hogy nagyon nagy szó főleg nála aki előtte nagy csajozó volt és mindig bulizni járt.

Azt mondta azért akar szünetet tartani mert sokat veszekszünk és át kell gondolonunk a kapcsolatunkat(mindkettőnknek),hgy mik a terveink stb.Ami szerintem is rossz ötlet mert ezeknek általában szakitás a vége tudom nagyon jól.Nem nagyon vagyunk együtt hétközbe mert reggel elmegyünk mindketten suliba aztán én hazajövök,ő dolgozni meg.Fél 10-10 óra mire este hazaér hulla fáradt,fürdés,gépezés,beszélgetünk közbe aztán alvás.Hétvégén meg általába itthon vagyunk takaritunk meg ilyenek.De mondtam neki,hogy menjen haverokkal bulizni,vagy koncertre vagy ilyesmi és azt mondta nélkülem nem jó.Nélkülem nem akar.

De én is megértőbb leszek mert piszkálhatom örökké ilyenekkel mert szeretem.

18. Smile:) (válaszként erre: 13. - Ae678c8cad)
2010. jan. 15. 18:26
Igen ez igy van...nem járunk sehova mert vagy suliba van dolgozik vagy pihen...ő inkább egyedül elmegy anyukájához,vagy ketten apukájáékhoz és ott a tesójával elvan de egyépként nem járunk sehova.Persze én is tudom,hogy rossz ez a sok veszekedés de nem tudom felfogni,hogy mért kell igy viszonyulnia a lányokhoz és velem meg úgy érzem már nem törődik annyit.Azt mondja nagyon szeret,meg nincs még egy ilyen lány mint én de mégis ölelgeti a lányokat meg ugy hülyéskedik velük ami nekem nem tetszik.De azt mondja,hogy ő nem csal meg ez csak ilyen "fiús" dolog,hogy hülyül a lányokkal.Én meg persze védem mert szeretem és nem igazán szeretném ha valaki más ölelgetné.Ráadásul nem csúnya lányok hanem azok a tipikus szőke,tökéletesre sminkelt lányok akiknek még az alakjuk is szép.De ő azt mondja,hogy neki nem ezek a lányok az esete,hanem én.Bizok is benne csak féltem,ami érthető.Szeretem.De mostmár elterveztem nem veszekszem miatta,ha ő igy érzi jól magát hát csinálja csak bizonyos határokon belül.Érte érdemes minden.:)
17. Noncsi18 (válaszként erre: 1. - Smile:))
2010. jan. 12. 21:49

Szerintem se vitázz vele alaptalanul!!! Ha érzed, hogy szeret és nem tudna megcsalni (illetve még nem is csalt meg) akkor ne legyél ennyire féltékeny. Szerintem nem a barátoddal kéne veszekedned, hanem a lánynak elmagyarázni, hogy te vagy a barátnője és ne ölelgesse mert téged ez zavar. Bár azt sem értem, hogy erre mért nem jön rá magától..... :S :( Mikor én összejöttem barátommal ( 2 éve vagyunk együtt és egy éve lakunk együtt :) ) akkor neki is nagyon sok lány ismerőse volt, de valahogy ő is lekoptatta a lányokat, meg maguktól is vették a lapot!!

De szerintem inkább becsüld meg!!!!!!!! A fiúk később érnek és inkább legyél rá büszke, hogy 18 évesen így "lekötötte" magát és, hogy mellette még dolgozik és tanul is!!!!!!!!! Ez nagyon nagy szó!!!!!

Kérdezd meg tőle, hogy pontosan mi az alapja annak, hogy szünetet akar tartani? Lehet csak sok neki, hogy dolgozik, tanul, te folyamatosan lehurrogod. Szerintem rossz ötlet, hogy elköltözzön. Inkább beszéljétek meg azt, hogy kicsit menjen el a haverokkal nélküled, vagy hogy te elmész a barátnőiddel, ő addig had legyen otthon egyedül........ (nem tudom mennyire vagytok egész nap együtt)


De szerintem mindenképp légy megértőbb!

16. ae678c8cad (válaszként erre: 8. - Smile:))
2010. jan. 12. 21:24

Biztos lehetsz benne, bizz magadban,hiszen jót akarsz tenni.


Ja és jön a báli szezon, az is lehet egy program nem egy bál.

15. ae678c8cad (válaszként erre: 5. - Smile:))
2010. jan. 12. 21:22

De veled él és Téged szeret nem? Akkor hol a baj?


Neked nincs sok barátod? Ha igen akkor az természetes, ez nem?

14. ae678c8cad (válaszként erre: 4. - Smile:))
2010. jan. 12. 21:17

Azzal,hogy nélküled nem akar menni sehova, azzal azt bizonyítja,hogy szeret Téged, fontos vagy neki. Akkor mi a baj?


A koncertjegy kitűnő ölet, valósítsd meg minél előbb, biztosan örül majd neki. Kellemes meglepetés lesz számára:)


Jó ötlet a veszekedést tedd félre,és akkor semmi baj nem lesz.

13. ae678c8cad (válaszként erre: 1. - Smile:))
2010. jan. 12. 21:12

Akit szeretünk azt féltjük és sok időt szeretnénk együtt tölteni vele. Ez természetes. A leírtak alapján a féltékenységre semmi okod, csak bebeszéled Magadnak. Féltékeny vagy a barátaira is akiket pedig jól ismersz. Ez nem természetes. Próbálj megnyugodni. Nincs elég önbizalmad,azt erősítsd, hiszen Ő folyamatosan bizonyítja szerelmét irántad. A baj ott van, hogy inkább veszekszel,mint sem elmondanád a problémádat. Tedd meg minél előbb, akkor Ő is tisztán lát, és együtt kereshettek megoldást. Igy nem tudhatja, hogy mi áll az örökös veszekedéseid hátterében, s bármire gondolhat. Fogd vissza magad egy kicsit és uralkodj a féltékenységeden, mert nem vezet jóra, főleg ha indokolatlan. Igy, az együtt töltött időt rontod el,s annak a szépségét veszíted el, pedig nem azt akarod. Változtass ezen sürgősen. Gondolj arra,hogy szereted és nem akarod sem elüldözni, sem elveszíteni.Tegye ami jól esik neki, hiszen tudja a határokat ahogy látom. Igy mind a ketten jól fogjátok érezni magatokat a kapcsolatban. Mielőtt bármit teszel,mindig arra gondolj,hogy fordított esetben Neked hogy esne. Ez is útmutató lehet. Ha valóban imádod, akkor azt éreztesd vele, mert ellenkező esetben a szépségét elveszíti az együtt töltött idő. Légy kedves, figyelmes, hogy érezze hogy szereted. Arra koncentrálj. Örülj felszabadultam annak hogy szeret az akit szeretsz és ne veszekedj. Csináljatok közös programokat gyakrabban. Ez is sokat lendíthet a kapcsolaton.Féltékenységgel, veszekedéssel csak elüldözöd. Korrigálj és nem lesz semmi baj. Csak meg kell kicsit újulnod Ő érte.

Légy kedves, figyelmes és mellőzd a kötekedést.

Csak így győzhetsz. De a szerelmedért érdemes nem?

2010. jan. 12. 18:55
Köszönöm.Köszönöm:)A sok segitséget meg mindent:)Remélem minden rendbe jön:)
2010. jan. 12. 18:37

Én drukkolok! :)


És még valami bíztató, ha ezt a sok féltékenykedést (ahogy te nevezted) elviselte neked, akármennyire is kellemetlen volt számára, akkor szerintem fontos vagy neki. Gondolj erre, ha legközelebb "rád jönne"! ;)


Sok boldogságot! :D

2010. jan. 12. 18:32
Igen,igen.Ez teljesen igy van,most érzem,hogy valami megváltozott bennem.Máshogy érzem most magam.Tudom,hogy mit akarok és ha hazajön el is mondom neki.Köszönöm,hogy segitettetek.Azért még jöhetnek ötletek,hogyan dobjam fel a kapcsolatunkat:)De mostmár tudom,hogy milyen sokat jelent és mennyire bizom benne csak eddig azt hittem minden pasi egyforma és ő is csak bántani fog...Azt hisze jól megleszünk:)Drukkoljatok:)
2010. jan. 12. 18:08
Ez olyan dolog, hogy ha fontos vagy neki akkor a minimális változást is értékelni fogja, ha nem akkor semmit se. De az ilyen dolgok minél előbb kiderülnek annál jobb. Szép dolog az alkalmazkodás és a kompromisszum csak ne ess át a ló túloldalára, nehogy az legyen hogy utána úgy ugrálsz, ahogy ő fütyül és feladod önmagad miatta. Egy fiú számára az is nagyon vonzó lehet, ha a barátnője kitűnik a tömegből, mert nem az a típus, akiből 12 egy tucat (olyat bárhol találhat). Ha van egyénisége és ha alkalmanként ellent mond neki... ;)
2010. jan. 12. 17:41
Remélem,hogy értékeli majd a változást.:)
2010. jan. 12. 17:40

Szia:)

Köszönöm.Igen erre én is rájöttem,de sajnos csak nem rég.Mindenképpen higgadtan kellene vele beszélnem de valahogy nem megy.De most muszály lesz változtatnom érte.Mert ő nagyon fontos nekem.Az baj,hogy mi lesz ha kiderül,hogy jogosan féltékenykedek,bár nem hiszem,akkor nem lenne velem ennyire kedves ezek után is ha lenne valakije.

2010. jan. 12. 17:27

Szia!


Engedj teret a párodnak. 18 évesen még tényleg nagyon fiatal, ha menni akar szórakozni, akkor hagyd hadd menjen és bízz benne (itt arra gondolok, amikor írtad hogy más lányok ölelgetik). Ha nem érdemli meg az hamar ki fog derülni, ha igen akkor az is. Valamint őszintén és higgadtan beszélj neki azokról a dolgokról, amik téged bántanak, kérd ki a véleményét, hogy ő hogyan gondolja, de sose követelőzz vele szemben. Ha komolyak az érzései irántad akkor értékelni fogja ezeket! :)

2010. jan. 12. 17:12
Köszönöm,az a baj,hogy irtó helyes srác és tapadnak rá a lányok és nagyon sok lánybarátnője van és ez nekem igy fura,főleg most,hogy ennyit veszekszünk.
2010. jan. 12. 17:10

Lehet sőt valószinü,hogy még szeretne úgymond élni de mondtam neki,hogy menjen nyugodtan koncertekre vagy bulizni de azt mondta nélkülem nem akar.Igy arra gondoltam,hogy melepem egy koncertjeggyel valentin napra vagy csak ugy még előbb.:)

De mostmár nem akarok vele veszekedni mert nagyon félek,hogy megunja és elmegy.

2010. jan. 12. 17:10
Ha érzed hogy szeret bízz elsősorban benne aztán magadban .
2. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - Smile:))
2010. jan. 12. 17:06
Ne vitázz vele alaptalanul, ne legyél rá féltékeny ok nélkül. Még nagyon fiatal, lehet, hogy még élni szeretne?
2010. jan. 12. 17:02

A párommal másfél éve vagyunk együtt.Együtt élünk majdnem egy éve(persze anyukámékkal),ő dolgozik és tanul és tanulok.Tudom,hogy nagyon nehéz neki én mégis mindig vitázok vele,féltékeny vagyok a lányokra akik ölelgetik (pedig csak barátok).Mostanába elég sokat veszekszünk de nem csak emiatt hanem mert fiatal 18 éves és most úgy érzi mellém van láncolva és nekem még ez se elég.Nem mondta igy ki de tudom,érzem.A multkor hazajött azt mondta beszélnünk kell.Elmondta,hogy azt szeretné ha szünetet tartanánk és elköltözik minimum egy maximum 3 hétre,hogy átgondoljuk a kapcsolatunkat de ezek után mégis azt mutatja,hogy szeret.Puszilgat,ölelget,azt mondja nem tud nélkülem egy hetet se eltöteni majd és,hogy nagyon szeret meg ilyesmik.Én is imádom őt de azt akarom,hogy ne érezze magát mellém kötve de mégis jól meglegyünk együtt és ne hagyjon el:'(

Segítsetek,hogyan hozhatnám rendbe a kapcsolatomat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook