Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kérlek segítsetek! Hogy lehetne "gyorsan" túltenni magam a párkapcsolatomon? fórum

Kérlek segítsetek! Hogy lehetne "gyorsan" túltenni magam a párkapcsolatomon? (beszélgetős fórum)


24. 78Farkas (válaszként erre: 24. - Girbegörbebögre)
2011. ápr. 22. 21:20
Szia Girbegörbebögre! Olvastam íriszhez írt hozzászólásod, sajna hasonló témában szemezgetek, - mit jelent az, hogy nem tudod megbeszélni a társaddal. Kíváncsi vagyok, hogy ez azt takarja-e, amit az én esetemben, a párom nem akar beszélni a nem működő házasságunkról, mintha így könnyebb lenne, hogy nem mondja ki.
2011. ápr. 20. 08:11

Köszönöm szépen mindenkinek a biztatást!

Remélem ti nem kerültök ilyen helyzetbe...

22. lilipeti (válaszként erre: 20. - Írisz88)
2011. ápr. 20. 07:57

Dehogy vagy gáz! Azért van ez a hely, hogy meg tudd beszélni a problémáidat név nélkül. Az ismeretlen emberke sokszor többet segítenek, mint a barátok, mert objektívek.


Ha így folytatod, teljesen feladod önmagad. Nem fogod majd tudni, hogy ki vagy, hogy Te gondolod azt amit gondolsz, vagy Ő a Te fejedben. Érted? Nem akarlak mindenképp arra biztatni, hogy elhagyd! Csak nekem úgy tűnik, hogy Te minden szavad mögött ezt akarod kifejezni. Tudom én is, hogy rohadt nehéz döntés. Engem is hagytak el, és én is hagytam már el. Egyik sem jó. Volt, hogy a pasival sírta a végén, amikor elhagytam, de tudtam, hogy nincs maradásom. Nem egy malomban őrölünk, nem egy az életünk célja. Akkor miért pazaroljuk egymás idejét!?

21. írisz88 (válaszként erre: 17. - Cicaanya)
2011. ápr. 20. 07:48

Köszönöm szépen , nagyon aranyos vagy !!!

Sok boldogságot kívánok neked , tisztellek hogy ilyen pozitív tudsz lenni.

2011. ápr. 20. 07:44

Az a baj , hogy soha nem volt ön bizalmam és most még az a nagyon pici is oda van ami talán volt és , mindenért magamat hibáztatom , próbálok mindenben alkalmazkodni , engedni , ha valami nem tetszik , akkor sokszor még azért is magamat hibáztatom , pedig ő csinálja .

Aztán mindig az a vége , hogy bőgök 1 et és be beszélem magamnak , hogy velem van a gond meg rosszul látom a dolgokat és minden megy tovább...

Hazudok saját magamnak és a környezetemnek , mert én mindenkinek köztük magamnak is be beszélem , hogy boldog vagyok és minden szép és jó... Nem szoktam beszélni a problémákról , most csodálkozok , hogy "idegenektől" kérek segítséget , de még ezért is lelkiismeret furdalásom van...

Köszönöm a segítséget , mindenkinek és jól esik , hogy próbáltok segíteni ... GÁZ vagyok

2011. ápr. 20. 07:44
Ja a többi a fórumindítónak szólt:))))
18. Mona6908 (válaszként erre: 17. - Cicaanya)
2011. ápr. 20. 07:43

Mindegyik hsz-od nagyon jó, teljesen igazad van. 4 éves kapcsolatom volt még "régen" igaz nevezhetjük tini szerelemnek is, de már csak a megszokás tartott vele. később a sajnálat, mert csak én éreztem így . De féltem, hogy nem találok mást. Aztán döntöttem, és jól:)

Jött az új szerelem, 18 éves házasok leszünk, van 3 szép gyermekünk. És nem mondom, hogy mindig minden símán ment, de küzdöttünk, és olyan jeleket kaptam a férjemtől, ami azt bizonyítja, hogy csak én létezem számára. tudom szerencsés vagyok, de adj esélyt magadnak hogy Te is megtapasztald:)

2011. ápr. 20. 07:37

_______________**_**

_____________**___**

_____________**___**_________*** *

_____________**___**_______**___ ****

_____________**__**_______*___** ___**

______________**__*______*__**__ ***__**

_______________**__*____*__**___ __**__*

________________**_**__**_**____ ____**

________________**___**__**

_______________*___________*

______________*_____________*

_____________*____0_____0____*

_____________*_______@_______*

_____________*_______________*

_______________*_____v_____*

______________MMMM______*

______________MMMMM__MMMM

____________*MMMMMMMMMMMMM____Varró Dániel: Nyúl tavaszi éneke

_________*___MMMM_M_MMMMMM

_______*______MM__M_M__MMM

______*__________MM_MM_*_______Mert, jaj, a nyár, mint lepke röppen

_____*__________MMM_MMM_*_____és ősszel minden oly riadt,

_____*_________MMMM__MM_*_____és télen sűrű, lassú ködben

____*__________MMM___MMM*_____dideregnek a nyúlfiak.

____*___________________*

____*___________________*________Tavasz, te cuppanásnyi szikra,

___*____________________*________ha tappancsod a sárba lép,

___*____________________*________vidorság száll a kis nyuszikra,

___*_______________*_*__*_________s megédesül a sárgarép'.

_*________________*__*__*

*________________*___*__*_________Bajuszt pödörsz a napsugárból,

*__________________*__*__*________s ugrálsz, mint gyönge, lenge nyúl.

_*_________________*_*___*________Ó, jaj, tavasszal szép a zápor

____*_______________*_*___*_______és sokkal később alkonyul.

2011. ápr. 20. 07:36
puszi szép napot mindenkinek...
2011. ápr. 20. 07:36

AMÚGY MEG ITT RÁ TALÁLSZ HOXÁN NAGY ERŐRE!! nem azt mondom ott ülj...de ha van valamibe tuti segítenek;)

csak csupán őszinte legyél!! ;)

2011. ápr. 20. 07:34

különben biztos meg van az oka ,hoyg igy történt,mint nálam!!! minden meg volt klaffolt..már már csak hazugságok okádják ki a dolgokat,s sok ember sok mindenről nem tud...s szembesülnek,fel keresnek bocsánatot kérnek igazat adnak!!! ;)

Léy vidám ...jön a nyár,bár kép nincs rólad fent!!! de biztos valahol lesz egy nem vár csodás dolog rád ;)

13. lilipeti (válaszként erre: 11. - Írisz88)
2011. ápr. 20. 07:32
A megszokás a legrosszabb!
12. cicaanya (válaszként erre: 6. - Írisz88)
2011. ápr. 20. 07:32

:D ....tojjj a világra,neves,ha kell gyújts egy gyertyát sírd ki magadat ,és vigyél szint az életedbe!!!

NE FELED ISTEN NEM VER BOTTAL!

....amugy én sacc....így vagyok ÉLJELENEK A SZINGLIK!!!! :)♥

különben is,lehet nehéz lesz majd 1x egy új kapcs felé nyitnod,de járj nyitott szemmel,s ha biztos akkor ad magadat! senki nem sietett!!!! sőt...ne siettes semmit...majd alakul minden,fel a fejjel!!!

HA 7év+picibabóval akkor,új kapcs ami...9és 3/4év után (minden be tervezze pontosan)hopp!és most boldog vagyok szingliként!!!!!(GYEREKEM AD ERŐT!)

De új szín lakás szoba vidám szín világ,és te még fiatal vagy!!! ;)

2011. ápr. 20. 07:30
Igazából szerintem egyikőnk se igazán boldog , talán csak megszokásból vagyunk együtt , vagy nem is tudom , szeretem de nem tudok benne bízni , nagyon sokat csalódok és nem tudom , hogy mi legyen ...
10. írisz88 (válaszként erre: 9. - F5debab390)
2011. ápr. 20. 07:27
Gratulálok és sok boldogságot kívánok nektek!
2011. ápr. 20. 07:25

Szia!


Az 5 éves kapcsolatomnak vetettem véget, amikor nagyjából azt éreztem, mint Te (4 évig éltünk együtt). Nagyon féltem mindentől, a magánytól, az önállóságtól. Rémisztő volt, h egy nagy házban ezentúl egyedül kelek és fekszem és senki nem fog várni. Aztán 2 hónap múlva jött egy nagy szerelem. És most a világ legboldogabb emberei vagyunk..., a kisfiúnk 2 napja volt 8 hónapos és tervezzük a következő Babót! ;)

8. lilipeti (válaszként erre: 1. - Írisz88)
2011. ápr. 20. 07:24
Azt mondják, hogy ha már gondoltál a szakításra, abból nincs visszaút. Csak azért ne maradj vele, hogy ne legyél egyedül. Mielőtt megismerkedtetek is egyedül voltál, és látod, tudtál lélegezni (ami lehet, hogy hihetetlennek tűnik most). Szerintem meg kell élni mindent. A szakítást, az egyedül létet. Ezek mind erősíteni fognak Téged, a hasznodra fognak válni. Direkt írtam egyedüllétet, mert hidd el, hogy nem leszel magányos. Lehet, hogy 2 nap múlva már élvezni is fogod a függetlenséget.
2011. ápr. 20. 07:23
A kapcsolatodnál pedig törekedj a békés elválásra, és emlékezz a szép emlékekre, tudom nem könnyű nekem sem volt könnyű azt a 4 évet elfelejteni, de sikerült, és a tanulságot is levontam belőle ( nekem is első kapcsolatom volt ) és ma már a volt párom is boldog egy lánnyal és én is, és beszélünk jóban vagyunk.
2011. ápr. 20. 07:23

Köszönöm a sok biztatást!

Nem tudom , hogy 6 év után mi lenne , ha teljesen vége lenne és az az ember aki ilyen sokáig az életem része volt és minden apró titkomat tud az egyszer csak "idegen legyen " ...

2011. ápr. 20. 07:17

Figyelj a magány nem feltétlen kell hogy rossz legyen, csak te teszed rosszá a negativitásoddal.


Fogd fel úgy, hogy egyfajta feltöltődés lesz számodra, és kikapcsolódsz kicsit.

Aztán barátkozol, barátaiddal csinálsz programokat, élj egy kicsit nemkell félni, mikor én is egyedül maradtam ettől féltem de aztán rájöttem hogy nem is olyan félelmetes az egész mosolyogj és a világ is visszamosolyog rád! :)

2011. ápr. 20. 07:08
A magány nagyon rossz, sokan nehezen viselik, de ez csak ideiglenes dolog, nem maradsz örökre magányos. Nincsenek barátaid? Ők segíthetnek:)
3. Mákosnudli (válaszként erre: 1. - Írisz88)
2011. ápr. 20. 07:08

Tudom nehéz, de az élet megy tovább.

Próbálj meg egy új kapcsolatot, de előbb úgy, mint barát.

Ne szerelmeskedj bele rögtön.

Ez csak az én véleményem.

Sok siker, pusz.

2011. ápr. 20. 07:07
Ebben nehéz tanácsot adni, talán próbálj meg magadban mérleget állítani, hogy mit nyersz, és mit veszítesz az ügyön. Ha erőlteted a dolgot nem javítod meg később sem, csak az idődet vesztegeted, nem adsz esélyt magadnak az új kapcsolatra:)))
2011. ápr. 20. 07:04
Sajnos egyre kilátástalanabbnak érzem a dolgot , 6éve tart , ő az első kapcsolatom , de már jó ideje nem úgy működnek a dolgok , sőt talán soha nem úgy működött ahogy kellett volna, hogy tehetném túl magam az esetleges szakításon , kérlek segítsetek , félek a magánytól....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook