Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pár napja vettem észre, hogy nyelés közben kattogó, ropogó hangot ad a gégém környéke. Mitől lehet ez? fórum

Pár napja vettem észre, hogy nyelés közben kattogó, ropogó hangot ad a gégém környéke. Mitől lehet ez? (tudásbázis kérdés)


2015. nov. 13. 21:47
Tegnap reggel én is így ébredtem, és sajnos ma reggel is. Nagyokat roppan a gégém minden nyeléskor (nem a fülem és nem is az állkapcsom). Egy órán keresztül tart, aztán jobb lesz. Az orvos nem tudja igazán, hogy mitől lehet. Azt mondta hallott már ilyenről, de még nem volt ilyen esete. Így azt sem tudja garantálni, hogy elmúlik...de azt sem, hogy megmarad..
6. Scofield29 (válaszként erre: 5. - Freddy36)
2014. ápr. 20. 19:22
Meg fogom írni és köszi!
5. freddy36 (válaszként erre: 4. - Scofield29)
2014. ápr. 20. 16:13
Azért majd írd meg légyszi, hogy mi van? Szurkolok, hogy ne legyen semmi komoly baj!
4. Scofield29 (válaszként erre: 3. - Freddy36)
2014. ápr. 20. 14:50
köszönöm a tippet
2014. ápr. 20. 14:44
Páromnak gégegyulladása volt, neki nem ropogott, de gombócot érzett a torkában.Mellőznie kellett a kávét, a szénsavas italokat és a cigit.Nekem 15 évvel ezelőtt volt, hogy nehezen nyeltem, gombócot éreztem a torkomban, elküldtek belgyógyászhoz (?), fül-orr-gégészetre és izotópos vizsgálatra, mint kiderült, belső strummám van, jódozott sót ajánlottak, azóta nincs gond.Szerintem kérjél egy izotópos vizsgálatot, vagy torok ultrahangot.
2014. ápr. 20. 14:03
Voltam fül-orr gégészeten azt mondta mandulagyulladás, de se lázam se semmi ami azzal jár. Néha viszont érzek a gombócot a torkomban. kaptam antibiotikumot 4 napja szedem, de semmi javulás. :( Mitől lehet ez a ropogás? Már nagyon idegesít.
2014. ápr. 20. 14:00
Pár napja vettem észre, hogy nyelés közben kattogó, ropogó hangot ad a gégém környéke. Mitől lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook