Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pancser kisiparosok fórum

Pancser kisiparosok (beszélgetős fórum)

10. hófekete (válaszként erre: 5. - Cfa2b2f0b0)
2012. máj. 26. 15:11
Én is hasonlóképpen jártam, :(
9. 70a5a27405 (válaszként erre: 6. - Pepe 08)
2009. júl. 4. 01:41
Nekünk teljesen fel lett újítva a fürdőszobánk és a vízvezeték szerelővel nagyon meg voltunk elégedve..:)
2009. jún. 9. 14:27
Én két éve újíttattam fel a házamat, 5 hónapig voltak ott a munkások - katasztrófa időszak volt. Nő létemre minden nap úgy mentem haza, végigjártam amit csináltak és elmondtam mi nem jó, hogyan kellett volna, bontsa vissza, csinálja másképp... Először megpróbálták megmagyarázni, aztán belátták, nekem nem lehet. Végül elfogadták amit mondtam, mert látták, a többiben is igazam volt. Nem volt egyszerű időszak...
2008. júl. 13. 16:23

A klímások is nagyon lazák tudnak lenni :D

és :P

2008. júl. 13. 14:39
Én a vízvezeték szerelőkkel járom meg. Eddig még nem sikerült olyan valakit találnom, aki úgy elvégzi a munkáját, hogy utána azt ne kelljen még tovább javítani.
2008. júl. 13. 13:50
Nos, én tavaly áprilisban adtam az asztalosnak 65e ft előleget egy szobabútor elkészítésére. Azóta se szobabútor, se pénz. Aláírattam vele, hogy tartozik, úgyhogy most már a bíróságon van az ügy. Persze sztem a többség nem ilyen...
4. 4fb920abf7 (válaszként erre: 3. - Moonlight1984)
2008. ápr. 30. 08:28

Szia!

Akadnak rendes becsületes kisiparosok, de hidd el nagyon sok közöttük a senkiházi. A drága anyagot is sem tudják sokan normálisan felhasználni.Kapkodnak és nem figyelnek a minőségre.Aztán meg elvárják, hogy az ember elégedett legyen a szar munkával.Tudnák mesélni.

2008. ápr. 29. 22:18
Az én párom köműves...vele eddig mindenhol nagyon meg voltak elégedve.Az ő baja az amikor olcsó vacak anyagból várják hogy szuper minőségű legyen a végeredmény,és meg vannak sértődve ha valamire azt mondja:ezt ő nem használja fel,mert nem megbízható,olcsó bóvli.És sajnos a rossz iparosok miatt néha már eleve fenntartásokkal állnak hozzá is...de szerencsére kellemesen csalódnak végül!
2008. ápr. 28. 08:53
Azért nem fizetek, ha valaki trutyi munkát ad ki a kezéből.
2008. ápr. 28. 08:48
Az a tapasztalatom, hogy egyre több a pancser szakmunkás. Az alapanyagok, a gépek és szerszámok korszerüek, de nagyon sok a pancser kisiparos. Nagyon drágán dolgoznak de kevés a jó szakember közöttük. Hihetetlen, hogy milyen pocsék munkákat adnak ki a kezükből. Az építőiparra célzok.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook