Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pályázati lehetőségek ma Magyarországon? fórum

Pályázati lehetőségek ma Magyarországon? (tudásbázis kérdés)

2011. márc. 24. 21:31
umvp.eu Vidékfejlesztés az agráriumtól a LEADER-ig
2011. márc. 24. 21:23
Pedig Debrecen Süli-Zakar tanár úrral igazán nem értem, hogy miért nincs normális anyaguk...Igazából jobb ötletem nincs már neked sajnos, mert a Te témádhoz nagyon nem értek. Én budapesti lévén a városi fejlesztéssel foglalkozom, nem a vidékivel sajnos:(
2011. márc. 24. 14:43
A z egyetem könyvtárában voltam, igaz nem Pesten, mert Debrecenbe járok suliba. Kérdeztema tanáromat, annyit mondott nézzek szét, meg HVG, Világgazdaság, mert ő nem nagyon van otthon a pályázati témában. De így is örülök,h írhatom nála, mert más sem foglalkozott ezzela témával. Másról meg nem tudtam volna írni, mert nem volt ismerős cég,h adatokat adjanak.
2011. márc. 24. 13:54
Nem tudom melyik könyvtárba jársz, de én a fősulis könyvtárban ill a Pest Megyei Könyvtárból is rengeteget hoztam ki. De pl a Szabó Ervin is tele van! NFÜ kiadványokat is nézz!! Kérj a szakdoga felelősödtől könyvajánlást. Nem szégyen! Elvileg nem csak azért van, hogy bíráljon hanem hogy segítsen is!
2011. márc. 24. 09:48
A Makkai Gergely könyvet megtaláltam a könyvtárban és ki is kölcsönöztem. De sajnos nem sok pályázattal kapcsolatos könyvet találtam. :(
2011. márc. 22. 22:24

Nekem is ápr 15 a leadási határidő. Nagyon le vagyok maradva. Sajna munka mellett nagyon nehéz.

De mostmár muszáj elkezdeni.

Most nincs kérdésem, de majd ha lesz,akkor írok.

Köszönöm szépen,h ilyen segítőkész vagy! :)

2011. márc. 22. 22:21

Szívesen:) Lassan kész leszek vele, nekem is sokat szívózott a tanár, de csak találtunk egy közös pontot, ami többé kevésbé mindkettőnknek megfelel. Ápr 15 a határidő, de már két héttel előtte látni akarja a kész "művet" hááát:D

Neked?

Most megyek aludni:) De ha van még kérdésed írd le, holnap igyekszem válaszolni. Sok sikert!

2011. márc. 22. 22:16

Felírtam a könyv címeket, holnap megnézem a könyvtárban. Nagyon szépen köszönöm! :)

Te hogy állsz vele? Mikor van a leadási határidőd?

2011. márc. 22. 22:13

Az általános bevezető részhez nagyon ajánlom Makkai Gergely: Vidékfejlesztés c könyvét ill még ami használható Bálint János Vidékfejlesztési menedzsment és marketing.

Volt vidékfejlesztés tárgyam, akkor ezeket ajánlották nekem ebből is tanultam a vizsgára, de a te témád nem vág egybe az enyémmel. Én a regionalizmusokra vagyok ráállva, de remélem azért segítettem:) Sok sikert!

2011. márc. 22. 22:05
A címem vhogy így fog kinézni, de még nem biztos,h végleges: Mezőgazdasági, vidékfejlesztési és gazdaságfejlesztési támogatások a....Kft példáján keresztül
2011. márc. 22. 22:01
Én a Bp-Pest megye közti pályázati dichotómiákat vizsgálom a szakdogámba. Neked pontosan mi a központi kérdésed? Amúgy én gyakorlatilag NFÜ-t használtam csak ill kiadványait jó statisztikáik vannak visszamenőleg is:) A könyvtárakban pedig dugig van EU-s pályázatos könyvekkel a polc, de tényleg:)
2011. márc. 22. 21:52

Most írom a szakdolgozatomat pályázatokkal kapcsolatban. Sajnos,amit eddig írtam visszadobta atanár, így kellene egy kis segítség, akinek van ebben tapasztalata.


Ezt küldte vissza a tanárom:

1. A pályázatokkal, a projektmenedzsmenttel kapcsolatos szakirodalom áttekintése

2. A pályázati lehetőségek ma Magyarországon.

3. A pályázatíró cégek tevékenysége


Aki tud az kérem segítsen. Nagyon szorít a határidő.

Köszönöm előre is! van pár ötletem, de úgy látszik eddig sem voltak jók a gondolataim :(

2011. márc. 22. 21:50
Pályázati lehetőségek ma Magyarországon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook