Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pályakezdőként 26 évesen... :( Hogyan keressek? fórum

Pályakezdőként 26 évesen... :( Hogyan keressek? (beszélgetős fórum)

1 2
2010. okt. 1. 09:12

Még arra szeretnék választ vagy ötletet,hogy szerintetik sokan hazudnak az önéletrajzukban? :S

Eddig még nem mertem bele írni,hogy itt-ot dolgoztam. De végülis írhatnám??? Mármint,hogy nem voltam bejelentve,de már dolgoztam!?

13. Ministry (válaszként erre: 1. - Eryka26)
2010. okt. 1. 09:11
Hazudni ne hazudj, mert ha kiderül, az nagyon gáz!
2010. okt. 1. 09:11
Sziasztok! A családunk széles körében az az általános tapesztalat, hogy csak ismerős által ajánlva lehet jó munkahelyet találni. És ez nem protekciót jelent, "nyomatást", hanem azt, hogy szívesebben vesznek fel a cégek már ott dolgozó által ajánlott ismerőst, mert megbízhatóbbnak vélik és úgy gondolják kapásból lesz valaki, aki segít beilleszkedni.Így egyből két gond letudva.
2010. okt. 1. 09:10
Sziasztok! Nekem annyiban más a dolog hogy dolgoztam szept-májusig. Most itthon voltam több mint 2évet kislányommal, de már április óta keresek munkát, de szinte soha nem is jeleztek vissza! Most még jó mert kapok legalább gyest(de azzal is kit.rölhetem:((() szóval én is várnám az ötleteket!
10. Eryka26 (válaszként erre: 5. - Sunshine24)
2010. okt. 1. 09:09

Mi érdekel? :S Végülis minden ami szépségápolás :)

Szívesen műkörmöznék.... Tudom,hogy már rengeteg műkörmös van....

Azért jó lenne valami munka,mert nem szeretnék még további hónapokat semmittevéssel folytatni.

(Én Érd mellett lakom)

2010. okt. 1. 09:09
Sajnos ismeretség nélkül nehezen lehet találni a mai világban.Én 10 hónapig kerestem a munkát,mire sikerült találnom.A diplomás barátnőm azért kapott már sokszor elutasítást,mert túlképzett.Van aki meg jó időben van jó helyen és pár napon belül talál.
8. sunshine24 (válaszként erre: 6. - Bar_byka)
2010. okt. 1. 09:09
Próbálj meg mobilabb lenni, máshogy sajnos nem megy. Én is elmennék már bármerre, de kapcsolatok nélkül szinte lehetetlen.
2010. okt. 1. 09:07

Sziasztok! Én 27 vagyok, 3 gyerekkel, pályakezdő.

MOst ment oviba a kicsi is, mehetnék dolgozni, de nincs, nem kapok....És vámügyintéző a szakmám.( bár ezt inkbb hagyjuk, azóta beléptünk az unióba is...)

2010. okt. 1. 09:06
Sziasztok! Nekem 3 szakmám van, de nem kapok munkát már másfél éve. Van ahonnan vissza se jeleznek, ahonnan meg visszahívnak azt mondják hogy már betelt. Nagyon nehéz a mai világban elhelyezkedni, főleg ha egy kis faluban élsz, mint én. Olyan is volt hogy hol túlképzett voltam, hol meg túl hülye...
5. sunshine24 (válaszként erre: 4. - Eryka26)
2010. okt. 1. 09:05
Csinálj egy szakmát, az érettségivel kitörölheted. Sajnos ma már semmit sem ér. Mi érdekel?
2010. okt. 1. 09:03

Sajnos csak érettségim van,(de nem is diplomát igénylő, "extra" helyekre jelentkeztem)

Mit tehetnék? :S

2010. okt. 1. 09:02

Én 24 vagyok, hasonló cipőben. Most teszem le az utolsó vizsgámat az egyetemen, utána álláskeresés...

Neked milyen végzettséged van?

2010. okt. 1. 09:01

szia én is igy vagyok.

csak nekem kozbejott a baba.:) szoval mindenképp itthon kell maradjak

2010. okt. 1. 08:59

26 éves vagyok, és eddig nem volt munkahelyem,mert a kedves exem nem szerette volna,ha dolgozom. :( 7 évig voltunk együtt és most már szeretnék dolgozni. Fél éve keresgélek,de soha nem kapok visszajelzést. :(

Füllenetsek az önéletrajozomban,hogy itt és ott dolgoztam? :S Vagy mit csináljak? :S

Sajnos ez elég szomorú,de ha van valakinek valami ötlete akkor légyszi ossza meg velem.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook