Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Özvegyen vágyakkal. fórum

Özvegyen vágyakkal. (beszélgetős fórum)


2010. márc. 21. 21:21
Fogsz majd valakivel találkozni - talán többel is -, de egy valamit ne felejts el! ne hasonlítsd hozzá!! Hogy a férjem így tette, ezt mondta stb. Ha szimpatikus, az a másik akkor is egyéniség, tapasztalattal, életúttal. Nincs rosszabb dolog, amikor a másikhoz hasonlítják... Vagy őt fogod keresni egy másikban?? Csalódás lesz, mert belőle csak az az egy volt... És ez fordítva is ugyanígy működik: amikor az elhunyt feleséghez viszonyítanak... Ha mindezeken túl tudtok lépni, meg fogod találni azt a Férfit, akivel le tudok élni életed hátra lévő részét. Az egy már a múlt, a másik pedig lehet a jövő.
9. écsanya (válaszként erre: 6. - 9d963a0f5d)
2010. márc. 1. 14:54
Két fiam van és az édesanyám, aki nagyon sokat segít, de a férjem nem pótolható, rettenetesen hiányzik, talán ennek az eredménye az agyi infarktusom is. Azt hiszem most nagyon mély ponton vagyok....
2010. febr. 28. 12:07

Kedves első hozzászóló!

Özvegyen vágyakkal cimmel nyitottad meg ezt a fórumot, hiszen egyedül nem jó senkinek sem, főleg,hogy akit szerettél elvesztetted, mert megosztottad a bánatodat a hozzászólókkal itt mindenki átérzi a te problémádat, de gondoljunk csak bele mi nők ránk jellemző módon érzékenyebbek vagyunk és sokkal több gyengédségre és ölelésre vágyunk ez jogos és nem utolsó sorban figyelemre. Jól mondta itt az egyik beiró alaposan meg kell fontolni a társkeresést, mert valóban példának okáért a Női portál rovat az interneten pontosan ezzel foglalkozik és a nagy része lehet átvágás, becsapás, mert előre sosem tudhatjuk kibe botlunk bele csak úgy ismeretlenül.

Nézegetem kiváncsiságból ezt a rovatot és megállapitottam szinte mindegyik férfi csak a jó oldalát mutatja be, de a hibáit őszintén egyik sem tárja fel igazán. Az életben nem olyan könnyű kivitelezni ezt. Olyan partnert érdemes keresni, aki méltó tehozzád, természetesen a szived mélyén a férjed lesz az első, akivel valamikor megismerkedtél ő mindig ott lesz veled az idő végezetéig, akivel valamikor összekötötted az életedet, de egy váratlan haláleset mindezt megváltoztatta ez bárkivel előfordulhat. Tanácsolom inkább óvatosan keresgéljél és légy körültekintő, hiszen a te életedről van szó.

Szivélyes üdv. és kivánok sok szerencsét neked.

2010. febr. 28. 11:24

El fog jönni az igazi,nem fogsz egyedül maradni,csak idő kell...

"Vagyis a szeretet nem múlhat el - megmarad. Ezért van az, hogy senkit sem lehet megvigasztalni, ha elveszti azt, akit szeret. Minden vigasz erőtlen és hamis. Főleg az a mondat, hogy "az idő majd begyógyítja a sebedet." Nem igaz. Ez nem olyan seb, ami gyógyul.

A fájdalom érzése idővel csökkenhet, de a széttépettség érzése megmarad."


Müller Péter

6. 9d963a0f5d (válaszként erre: 4. - Écsanya)
2010. febr. 27. 23:20
Remélem,van családod,úgy biztos könnyebb.Te még nagyon fiatal vagy,szívből kívánom,hogy találj egy másik szerető társat. Hidd el,bármennyire szeretted az elvesztettet,(mindig Ő lesz az első számú), nem szabad egyedül maradnod!Szívből kívánom,hogy a megfelelő alkalomnál nyitott legyél.
5. 9d963a0f5d (válaszként erre: 4. - Écsanya)
2010. febr. 27. 23:10
Első években bezárkóztam,leginkább érzelmileg. Apránként araszoltam emberek közé,kis időre,aztán megint a csigaház.4-éve egy kis létszámú munkahelyen dolgozom,ami istenáldása számomra.Így már könnyebb.
4. écsanya (válaszként erre: 1. - 9d963a0f5d)
2010. febr. 27. 22:50
Én 38 éves voltam amikor elvesztettem a férjem, de még csak 2 év telt el és még nem tudok elképzelmi mást a helyére semmilyen téren. Nem tudom, hogy mi lesz majd később, érdekelne, hogy neked hogyan telt el ez a 10 év, hogyan lehet túlélni sz életet. Drukkolok neked,hogy megtaláld a megfelelő megoldást.
3. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 1. - 9d963a0f5d)
2010. febr. 27. 22:41
Interneten társkereső,sokan vannak fent,csak óvatosan válogass,sok a szemét alak ott is mint mindenhol.
2. Vercsaszy (válaszként erre: 1. - 9d963a0f5d)
2010. febr. 27. 22:38

Miskolc nem olyan kisváros:)

Internet esetleg?Vagy láttam az újságosnál,ilyen képes társkereső újságot...

Át tudom érezni,amit érzel,mert bár én jelenleg kismama vagyok,de borzasztóan hiányzik a párom!

Minden téren...

2010. febr. 27. 22:34
54-éves,10-éve özvegy nő vagyok.Úgy érzem,még nő vagyok,de magányosan.A szex,ami hiányzik.Nem tudom,hogyan,oldjam meg,de talán még nem vagyok annyira öreg,hogy szégyellnem kellene az egyre kínzóbb,követelőzőbb vágyat,hogy öleljen valaki.Kis létszámú településen élek.Mindenki mindenkit ismer.Mit tegyek? Más hogyan oldja meg?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook