Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ovuláció vagy esetleg beágyazódás miatt lehet ilyen érzetem? fórum

Ovuláció vagy esetleg beágyazódás miatt lehet ilyen érzetem? (tudásbázis kérdés)


2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Nyussz33)
2022. jún. 13. 13:16

Előfordulhat, de ha alapból kicsit emelkedett az Lh-d máris pozitív a teszt ovu nélkül is. Nekem pl

Pco miatt eleve emelkedett így mindig pozitív (lenne) a teszt.

A ciklust a mensi első napjától számítjuk nem onnan amikor vége van.

2022. jún. 12. 13:35

Sziasztok!

Tapasztalatokra lennèk kívâncsi elsősorban.

Màr van egy kisfiam, ő körülbelül a 3.hónap probàlkozàsra sikerült. Eleinte ovuteszteztem de nem igazàn kaptam pontos jelzèst (volt hogy egy honapban 2x is jelzett ovut, volt mikor menzesz utàn rögtön) igy felhagytam vele, jöjjön ha akar felkiàltàssal. Sikerült is

Most kistesót szeretnènk.

Ebben a honapban kezdtük, màj.30 volt a menzeszem vège. Onnantol kètnaponta, naponta vagyunk együtt, ahogy jolesik 🙂 kisfiam születèse előtt is maximum csak kicsi görcsöt èreztem petefèszek körül a "szerintem"ovulàcio körül.

Nőgyogyàsznâl voltam kèt honapja az èvi esedèkes szűrès miatt, mindenhogy megnèzett ,azt mondta szèp ès jo minden, kèszülnek a petefèszkeim is. (ez egy hèttel menzesz utàn volt) hàt èn most is nèzegettem itthon.szàmolgattam tesztet is nèztem de fura mód menzesz utàn is jelzett (èreztem gőrcsőt megnèztem hàtha) illetve 13.napon is. Ès a napokban durva "mindjàrt megjön èrzèsem is volt, mintha ègne az alhasam, a derekam kiszakadt.estènkènt volt, hogy hànyingerem volt. Ez tartott 3 napig majd elmult. Gyanakodtam felfàzàsra is de pisilni nem kellett sürün ès nem is csipett meg semmi. Lètezhet ilyen? Kèt ovulàció havonta? Szülès előtt ès utàn sem talàlkoztam ehhez hasonlo alhas fàjdalommal mèg azelött sem hogy megjön.volt màr valaki igy?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook