Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy hónapban 2 ovuláció vagy inkább beágyazódás? fórum

Egy hónapban 2 ovuláció vagy inkább beágyazódás? (beszélgetős fórum)


15. Amina93 (válaszként erre: 14. - Onyip)
2019. febr. 4. 15:54

Szia!

Mi van veletek?

14. Onyip
2018. nov. 24. 10:01

Köszi. :)

Őszintén remélem!

13. Niko31
2018. nov. 23. 21:22

Gratulálok.

Ritka az ilyen.😊

Nekem is már másodjára van ebben a hónapban. Remélem nekem is ilyen szerencsém lesz. 😊

12. Onyip
2018. nov. 23. 18:08
Igen, mi sem számítottunk rá, hogy egyből össze is jön. :)
2018. nov. 16. 23:57

Gratulálok! :D

Nem semmi, jóformán csak most határoztátok el...

10. Onyip
2018. nov. 16. 07:52

Csináltam, erősödött. :)

És tegnap voltam dokinál aki megállapította a terhességet. :) holnap leszek 6 hetes. :)

9. Amina93 (válaszként erre: 8. - Onyip)
2018. nov. 4. 15:45
Csinalj 2naponta tesztet es meglatod erosodik e ☺
8. Onyip (válaszként erre: 7. - Amina93)
2018. nov. 2. 18:59

Igen. Még elég halvány, de egyértelműen ott van. :)

2 hét múlvàra meg időpontom van a nőgyógyászomhoz.

7. Amina93 (válaszként erre: 6. - Onyip)
2018. nov. 2. 15:03
Teszt? :)
2018. nov. 2. 06:10
Nos úgy nèz ki, hogy össze is jött a baba. :)
2018. okt. 23. 16:12
A méhszáj tapintása is segíthet belőni az ovut, ha a hőmérőzés kiesik (az úgyis csak utólag info). De én azt nem végeztem, így pontosan nem tudom, hogy és mit kellene nézni, de a tcst-re rákeresve találhatsz infokat.
4. Cepheus (válaszként erre: 3. - Onyip)
2018. okt. 23. 16:10
Véres nyákot okozhat más is, pl pici méhszájseb, ezt a nőgyógyász látni fogja, említsd meg azért neki, ha majd mész.
2018. okt. 23. 15:53

Véres az ovulációs folyásom ami minden hónapban megjelenik nálam. Ezért tudtam biztosra mindig az ovulációm időpontját. De még soha nem volt 2szer. Ha a második valóban az volt.


A hőmérőzést nem tudom csinálni mivel sokszor éjszaka dolgozom így eléggé összevissza időpontban tudnám csak mérni ami így már nem lenne túl pontos.

2018. okt. 23. 12:06
Ha mérnél esetleg reggeli hőt, az jelezné, melyik volt ténylegesen az ovulációd. Ovutól 4 nap múlva nem valószínű a beágyazódás, mert a csíra be sem ér a méhbe. És újabb peteérés meg a megnövekedett progi szint miatt szintén ritka.
2018. okt. 22. 21:10

Sziasztok!

A párommal ebbe a hónapba kezdtünk bele a babaprojektbe.

A havim után egyből igazából. Tudjuk, hogy akkor minimális az esély, de ártani nem árthat címszóval belekezdtünk. :)

Nekem hosszabb, 33 napos ciklusaim vannak. Elvileg a 22ik napon kellett volna, hogy ovuláljak, de ovulációs folyásom (minimális vérzéssel) a 15ik napomon volt. De erre rá a 4ik napra szintén volt egy ugyanolyan folyásom, annyi különbséggel, hogy aznap délelőtt volt egy pár perces nagyon erős görcsölésem és este fele elég furán fájt a derekam és a keresztcsontom környéke egy pár órát.

A kérdésem az lenne, hogy volt-e köztetek valakinek hasonló esete?

Mert most nem tudom eldönteni, hogy életemben először 2szer ovuláltam (ezalatt a dupla minimális vérzést értem ovulációs folyással) egy ciklus alatt vagy a második egy beágyazódás volt, ami szintén elég fura lenne, mert vagy egy szupergyors, az oculációtól számítva 4 nap alatt beágyazódás történhetett meg, vagy egy 10 napos lefolyasú, de akkor a megtermékenyítés a menstruációm utáni napokban törtenhetett meg.

Igazából egyik verzióm se követi a sztenderd női ciklust, de hátha járt már valaki hasonló cipőben... :)

Persze idővel minden kiderül, de már túl sokat rágódok ezen és a nőgyógyászomhoz is csak november közepére kaptam időpontot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook