Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Óvónőképző fórum

Óvónőképző (beszélgetős fórum)

2012. jan. 1. 21:58

Sziasztok!


24 éves vagyok, házas, gyerekünk nincs. Most fogok végezni számvitel mesterképzésen, de az utóbbi 5 és fél év alatt (sajnos későn) rájöttem, hogy ez nem nekem való. Szeretek emberekkel, gyerekekkel foglalkozni, szeretetet adni, gondoskodni, de abban a szakmában minden más. Most pályamódosításon gondolkodom. Nagyon szeretem a gyerekeket és komolyan érdekelne az óvónői állás, de kicsit félek belekezdeni, nem tudom nem késtem-e le róla a korom miatt. Énekelni és furulyázni nem tanultam, de a férjem profi benne, azt mondta, tudna korrepetálni. A szorgalmam és elhivatottságom nagy tud lenni, úgyhogy azzal nem lenne gond. Abban kérnék segítséget, hogy érdemes-e belevágnom, és ha igen, mi a különbség az ELTE és az AVKF képzése között? MIvel az alkalmassági vizsga az ELTE-n nehéznek tűnik, az Aporra gondoltam és azt hallottam, ott több is a gyakorlat, de nem döntöttem még. Sajnos csak levelező jöhet szóba, az a képzés nem tudom megfelelő alapot ad-e.


Köszönöm előre is a válaszokat

2011. jan. 17. 12:16
Sziasztok!Érdekelne hogy melyik főiskolát/egyetemet tartjátok a legjobbnak,valamint hogy milyen tantárgyak vannak óvodapedagógus szakon?Matek, illetve tesi van?Idén szeretném beadni a jelentkezésemet.Köszönöm szépen
5. klarici (válaszként erre: 4. - Nebosszancs)
2009. nov. 10. 11:46

Szia Nebosszancs,


egyszer már "találkoztunk", az is óvónős fórum volt, talán emlékszel rá!! Akkor arra voltam kiváncsi, hogy hova érdemes felvételizni. Maga a tanulási rend érdekelne, nálatok hogy volt, ti sem kaptatok jegyzetet, csak az ajánlott irodalmat és nektek kellett mindennek utánajárni? Most kezdtem, és azt hittem, hogy azért kapunk valami anyagot, nem csak a tematikát. Nálatok hogy volt ez?

2009. nov. 10. 11:36

Szia!


Én végzős vagyok és az ELTE-re járok. Ha tudok szívesen segítek!

2009. nov. 10. 11:25

Szia,

köszi, igen, óvodapedagógia!

Te is elsős vagy? Hova jársz?

2. dogiz (válaszként erre: 1. - Klarici)
2009. nov. 10. 11:20
Bocsi! de engem is kijavítottak az illetékesek, már nem képző hanem óvodapedagógia:D - ha tudok segítek.
2009. nov. 10. 11:06
Van valaki, aki most kezdett a főiskolán óvónőképzőben? Lenne pár kérdésem!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook