Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akinek van OTP egészségpénztári tagsága, mennyire van vele megelégedve? fórum

Akinek van OTP egészségpénztári tagsága, mennyire van vele megelégedve? (beszélgetős fórum)


nov. 22. 14:16
Köszönöm az infókat 😊 Én még a Hello Egészség biztosításon (az amelyik +6 ezer/hó a befizetéseiden kívül) is gondolkodom, főleg ha tényleg ad egy 300 ezres éves keretet járóbeteg ellátásra. Nagy segítség lenne.
nov. 22. 14:12

Úgy gondolom, hogy a megtakarítás egy jó formája.

Tag vagyok és havi 20 ezret fizetek. A mamámnak van társkártyája és a gyógyszereit ő innen/ezzel fizeti ki.

Nálunk bevált és sok helyen, sokféle dolgot lehet már fizetni vele nem csak gyógyszert vagy orvosi ellátást. Pl. sporteszközöket.


Az egészségpénztári számlára adóvisszatérités is jár évente 20% a befizetett össze arányában (max. 720 ezerig).

Eszerint akár 60 ezret is fizethetsz havonta.


Azt hiszem (most nem nézek utána), hogy 2 ezer az alapdíj/hó.

Mennyit érdemes? Ha tervezel valamit a jövöre, akkor részleteiben összerakhatod a rávalót. Saját döntés, hogy ki, mennyit.

Nálam a 20/hó működik, mert ha fogy is belőle de összességében nő a megtakarításom.

2. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 22. 14:02

A havi minimum 5000 Ft. Ha sok eü költségeket van, akkor megéri. (A befizetett összeg 20%-ás pluszban jóváírják.) Van egy számlanyitási összeg, meg 3 évente 2900 Ft fenntartási díj. Illetve esetleges szerződésbontáskor is felszámolnak díjat.

Gyógyszertárban simán elfogadják, de sok magánorvosi rendelőben is, és elvileg - ezt még nem próbáltam - bizonyos dolgokra akár a DM-ben/Rossmannban is fizethetsz vele.

nov. 22. 12:49
Sziasztok! Akinek van OTP egészségpénztári tagsága, mennyire van vele megelégedve? Sajnos elég sokat költöttünk az idén különböző magánorvosi ellátásokra, így gondolkodom, hogy jobban megérné talán egy ilyen pénztárba belépni. Mennyire működik ez a gyakorlatban? Mi az a havi összeg amit érdemes befizetni? Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook