Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Összejönnél egy ilyen pasival? fórum

Összejönnél egy ilyen pasival? (beszélgetős fórum)


1 2
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 1. 18:53
Ha alkalmi barát nem érdekelne, ha hosszabb távra terveznék, kizárt.
2022. júl. 1. 18:48
Csak azért nem, mert snüssz, különben igen. ( én tudom mit jelent )
4. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 1. 18:42

Nem.


Az mi az hogy snüssz?

2022. júl. 1. 18:41
Hány éves? Egyébként nem. Én már kinőttem ebből.
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 1. 18:39

Snüssz🙂?


Meggondolandó.

2022. júl. 1. 18:33

Sziasztok!


Először is leszögezni szeretném, hogy nem azt szeretném hogy ti döntsétek el, szimplán csak a véleményeket szeretném kikérni.


Nemrég megismertem egy fiút, el is mentem vele randizni, nagyon aranyos kedves udvarias vicces, De kiderült, hogy sokat iszik (hetente, vagy hetente többször), sokat bulizik, és snüsszözik is.

A randin a téma 70%a a piák voltak, mindig mesélte hogy milyen bulikba szokott menni, miket szokott inni és mennyit iszik, mindig mondja hogy mértékkel, de van hogy még másnap sem józan stb.

Azt mondta neki a bulik, a focimeccsek meg az ilyenek a kikapcsolódás, szórakozás és ezeket szereti. De tudja a mértéket, mert azt állította olyan még nem volt hogy ne tudott volna hazajönni vagy ne tudjon magáról.


Össze vagyok zavarodva, mert ezen kívül foglalkozik velem, aranyos kedves és vicces, csak kicsit meginogott ez az egész amiatt, hogy iszik bulizik és snüsszözik.


Mit gondoltok erről?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook