Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Összejönnél egy ilyen pasival? fórum

Összejönnél egy ilyen pasival? (beszélgetős fórum)


1 2
2022. júl. 3. 06:25
Ha nagyon fiatal (max. húsz éves), akkor ez le fog valószínűleg csengeni, ha egyszer dolgozni fog. Inkább az aggasztó, hogy olyan üres a lelkivilága, hogy ez jelenti neki a kikapcsolódást. Ennyi az érdeklődési köre. Valószínűleg saját magának is unalmas, ha folyton az ordító zenére és az agya tompítására van szüksége.
35. Sirga
2022. júl. 2. 17:06
Hiszem, hogy az ember képes változásra, fejlődésre. De - ha nem akarnék kitolni magammal, más keresztjét is a nyakamba venni - én útjára engedném. Feleslegesen befektetett energia, rengeteg fájdalom és csalódás, önvád, tehetetlenség-érzés, amitől megkímél(het)ed Magad.
34. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 2. 09:59
20 évesen összejöttem. Csak eleinte volt kedves és vicces. Később màr csak undorítò,büdös vàllalhatatlan és sok pénzem ment rà. 50 évesen màr nem tenném.
33. f6e17c1dbe (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 2. 06:53

Szia!


Mondom a véleményemet, tapasztalataimat (férfi vagyok).


Az alkoholizmusnak vannak különböző formái, nagy tévedés, hogy valaki a napi szintű alkoholfogyasztástól lesz alkoholista; általában a köztudatban az az alkoholista, aki már nagyon előrehaladott fázisban van. Nem tudom mennyi idős ez a srác, de amiket írsz, az necces. Azt sem állítom, hogy alkoholista lenne (bár lehet már az), de akinek ennyire kitölti a gondolatait a piálás, ott már baj van.

Az a tipikus magyarázkodás pedig, amiről írsz, kifejezetten a függőkre jellemző: "bármikor abba tudnám hagyni, ha akarnám", vagy "tudom a mértéket" stb-stb...



"miket szokott inni és mennyit iszik, mindig mondja hogy mértékkel, de van hogy még másnap sem józan " - ugye te is érzed az ellentmondást?


Nem tudom mióta csinálja ezt, mennyi idős, mennyire képezi a részét az életének, de ha évek óta, én vajmi kevés esélyt látok a változásra. Ha pedig hosszútávú kapcsolatban gondolkozol, én menekülnék tőle a helyedben.

2022. júl. 2. 03:05
Nos elolvastam. Az ember nem változik. Ha azt akarod mindig mint az első randin , akkor hajrá. Az ember nem változi, sőt emelni kell a pia mennyiséget, és mindenapossá tenni, hiszen még nem volt olyan, hogy ne tudjon hazamenni. ( itt nevetek) Ha egy alkoholistával akarszélni, akkor hajrá. Ő még nem részeg, még iszik egy kicsit, hiszen még tud magáról, és még járni is tud szerinte. Kínáld már meg szerencsétlent egy pohár alkohollal. Hiszen semmi gond!
2022. júl. 2. 03:01
Bevallom, hogy csak ennyit olvastam. Összejönnél egy ilyen pasival? Az első hozzászólást nem olvastam. Mert, ha ez felmerül, hogy össze kéne jönni, az már rég nem jó. Ha összeillenétek úgy lennétek, mint a mágnes, és a vas. Vonzana, és felse merülne ez a kérdés benned. De azért kíváncsiságból elolvasom az első hozzászólást.
30. Scherlock (válaszként erre: 24. - Andi6020)
2022. júl. 1. 23:41
😂😂😂
2022. júl. 1. 23:01
Nálam ez kizáró ok
28. dominós (válaszként erre: 22. - Tien)
2022. júl. 1. 22:34
Van, hogy "kinövi". Volt már rá példa a régi bulizós haverjaim közt. Kétesélyes. Helyre is billenhet meg nem is.
2022. júl. 1. 22:31
Alkoholistával képtelen lennék együtt élni. Még akkor is fel is út, le is út, ha éppen 5-10-20 év után válna azzá, s a gyerekeim apja. Kezdésnél kizáró ok számomra.
2022. júl. 1. 21:50
Nem foglalkozok alkeszokkal se bagósokkal.
2022. júl. 1. 21:27
Kizáró okok vannak itt, tehát ki van zárva, hogy összejönnék egy ilyennel.
24. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 1. 21:15
Fiatalság bolondság. Élni tudni kell. Amúgy nem hangzik rosszul.
23. 621bb5db60 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 1. 21:04

Az ilyen max havernak jó, más jellegű kapcsolatot nem kezdenék vele.

Ordít a fickóról, hogy problémás. Nem értem, hogy a nők többsége miért pazarolja az idejét ezekre és kockáztatja egy újabb szívösszetörés lehetőségét. Csak mert vicces a srác... Az egyetem elején én is belefutottam pár ilyenbe, aztán hamar rájöttem, h nem éri meg.

22. tien
2022. júl. 1. 20:50

Az én férjem is bulizós volt , manapság úgy kell könyörögni ,hogy igyunk már egy italt.


Változnak az emberek .


De ,ha itt feltetted ezt a kérdést , valószínűleg ellenérzésed támadt vele.

2022. júl. 1. 20:37

Semmi képpen.

Ilyen rövid menetekre, esetleg ha te is bulis vagy.

De hosszútávra sosem, sajnos túl jól ismerem ezek merre tartanak a mértékükkel...

20. K-né Zsóka (válaszként erre: 7. - Dd2f6e7976)
2022. júl. 1. 19:40
De de, csak a mérték a söröspohár :)
2022. júl. 1. 19:39
"A snüssz a skandináv országokból származó és ott népszerű őrölt, nedves, füstmentes dohánytermék. A dohányon és vízen kívül sót (Na2CO3=szóda) és snüssztől függő aromát tartalmaz. A szájba az alsó vagy a felső ínyhez felhelyezett formában a száj nyálkahártyáján keresztül jut a nikotin a szervezetbe. A nikotin önmagában nem karcinogén anyag. A snüsszöléstől szájrák alakulhat ki, de lényegesen kisebb arányban, mint a füstöléssel járó cigarettázással. Gyakran papír-zsebkendőbe rakják, illetve kaphatók teafilterhez hasonló, apró filteres változatok is, így kisebb a szájrák kialakulásának a lehetősége."
18. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 1. 19:34
Gondold végig? Szükséged van egy ilyen pasira?
17. kisj (válaszként erre: 11. - 814bd549b5)
2022. júl. 1. 19:26
Lehet, hogy nem roncsolja a fogakat (?), de képes lyukat "rágni" az ínyedben.
16. timycat (válaszként erre: 11. - 814bd549b5)
2022. júl. 1. 19:25

Köszönöm.


Ma ezzel együtt már 2 dolgot tanultam.

2022. júl. 1. 19:25
Én biztos nem, közös témánk se lenne, utálok bulizni és 2 hetente iszom egy sört. :D
2022. júl. 1. 19:24
Te milyen korszakodban vagy? Ha ugyanilyen bulis korszakban nem gond, ha nagyon nem akkor semmiképp mert erre rámenne a kapcsolat.
13. f7f780f355 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 1. 19:20
Ha nem vagynek komolyra
12. globus
2022. júl. 1. 19:18
Nem.
11. 814bd549b5 (válaszként erre: 4. - Timycat)
2022. júl. 1. 19:16

A snüssz egy olyan dohány mentes nikotin helyettesítő, melyet csupán a nyelv alá kell helyezni, ahelyett, hogy rá kellene gyújtani például egy cigarettára.


Fehér, valamint apró, könnyen használható, emellett pedig nem roncsolja a fogakat!


A tasak természetes rostokat tartalmaz, valamint rágható töltőanyagot, mely nikotint és különböző ízesítésű vivőanyagokat tartalmaz, mely könnyebbé teszi a nikotin erősebb felszívódást!

10. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 1. 19:03
Hogyha hasonló lenne az életvitelem, minden további nélkül. Egyébként kizárt.
9. tuskoledi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 1. 19:03
Ha kiírtad a fórumot, neked is vannak ellenérzéseid. Mi akkor a kérdés? Nekem nem kéne.
8. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 1. 18:56
Kizárva!
2022. júl. 1. 18:53

"...mértékkel, de van hogy még másnap sem józan..."


Akkor az nem "mértékkel" történő fogyasztás.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook