Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Örököltem pár arany ékszert. Eladni nem szeretném viselni... fórum

Örököltem pár arany ékszert. Eladni nem szeretném viselni... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. ápr. 7. 15:54
Durva sóban kell tárolni kb 1 hétig, úgy, hogy ellepje, majd folyó vizzel lemosni. Ennyi!
2022. ápr. 7. 15:04
Ásványokat holdfényben szoktak füröszteni, hogy megtisztuljanak, nem tudom, aranyra érvényes-e. A teret pedig sóval szoktuk, talán ékszernél is beválik.
15. globus (válaszként erre: 10. - Semleges)
2022. ápr. 7. 14:45
Egyszer felejtettem benne, olyan csattogás, szikraszórás lett, mint a ménkű.
14. ,zumba
2022. ápr. 7. 14:38
Én nem távolítottam el semmi energiát, sima vizes mosás és hordom.
13. libikóka (válaszként erre: 12. - Semleges)
2022. ápr. 7. 09:20
Ez is igaz,,jó ha van valami a "sublótban".Akkor is ha tényleg csak végszükség esetén nyúlnál hozzá.Ne kelljen,,de,,,,
12. semleges (válaszként erre: 11. - Libikóka)
2022. ápr. 7. 09:14
Az arany mindig érték. Ha az ember nagyon megszorul van hová nyúlni.
11. libikóka (válaszként erre: 9. - Léna123)
2022. ápr. 7. 09:13

Ez a legkézenfekvőbb,,persze FI ,tudja.


Így nem válik meg,,csak lesz neki szép új.

10. semleges (válaszként erre: 6. - NomNom)
2022. ápr. 7. 09:13

Azt valóban nem. De ha elfedi a folyadék a fémet akkor semmi baja nem lesz. Tapasztaltam.

Az egyik kolléganőm rendszerint kiskanállal teszi be a kávéját, teáját a mikróba és semmi nem történik azonkívül, hogy megmelegszik a kávé.

9. Léna123 (válaszként erre: 8. - Libikóka)
2022. ápr. 7. 09:12
Nem akartam írni, mert mondta nem akar megválni tőlük, de én is azt csinálnám, beolvasztatni és valami szép újat csináltatni belőle.
8. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 7. 09:02

Kb én is vagyok anyukám,anyósom, ékszereivel,,jól esik hogy megvan szépek is ,tőlem is kapott,,de viselni nem tudnám.

Mondjuk aranyat amúgy sem hordok,,

Nem gondolom hogy az "energiák" miatt,,de eszembe sem jut felvenni.

Elraktam ,legyen az örökösök feldata mit kezdenek velük ..


Csináltass belőlük új ékszert, valami mód csak van rá ,,esetleg.

7. Léna123 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 7. 08:23
Azt nem tudom, hogy lehet az elhunyt energiáját eltávolítani :)) de miért félsz tőle? Ha tetszik az ékszer, és szeretnéd viselni, kicsit tisztítsd meg alkohollal, és viseld. Szerintem semmilyen energia nem megy át rád :DD
6. NomNom (válaszként erre: 3. - Semleges)
2022. ápr. 7. 08:14
Arany szegélyű tányért sem szabad beletenni. 😳
2022. ápr. 7. 08:09
Pontosan, próbáld ki.
4. aszparagusz (válaszként erre: 3. - Semleges)
2022. ápr. 7. 08:03
Aranyékszert mikróba mosószeres oldatba?
2022. ápr. 7. 07:56
Én néha beszoktam tenni a mikróba egy kis mosószeres oldatban, és/vagy alkohollal áttörlöd. Szép tiszta és fényes lesz. De ha leadod ékszerészhez szépen kitisztítja.
2022. ápr. 7. 07:24
Alaposan átmosod hideg folyóvíz alatt. Csak folyasd, folyasd, ... hosszú percekig rá a vizet, majd érezni fogod, amikor már tiszta. Látni nem igazán fogod. Más lesz a tenyeredben a rezgése, más a fogása.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook