Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orgazmushiány fórum

Orgazmushiány (beszélgetős fórum)


18. Utolsó betyár (válaszként erre: 17. - PöttyösPanka)
2023. aug. 15. 17:46

,,Mindenki magából indul ki."

Kicsit már idősebb vagyok annál, minthogy az okozzon kéjes örömöt számomra, hogy a nők beszámolóját olvassam ki hogyan éri el az orgazmust. Talán harminc évvel ezelőtt, ha lett volna akkor internet, de nekem még csak a szombat esténként a német csatornákon vetített erotikusnak csúfolt filmek jutottak...


,,de példákat tőlem úgyis fölöslegesen vár."

Pont ezért nem reagál arra, amit írtál. :))

17. PöttyösPanka (válaszként erre: 15. - Utolsó betyár)
2023. aug. 15. 08:00
Mindenki magából indul ki. Te abból, hogy csak egy perverz pasi szórakozik. Én abból, hogy bizony vannak nők, akiknek ez nehéz. Meg abból, hogy ha tényleg troll, örülök, hogy ennyivel hozzájárulhattam a szánalmas kis öröméhez, de példákat tőlem úgyis fölöslegesen vár.
16. Főnix3 (válaszként erre: 15. - Utolsó betyár)
2023. aug. 14. 18:40
Köszönöm, én naiv vagyok, de egyre kevésbé érzem, hogy nekem ide kellene áldozni az időm. :/
2023. aug. 14. 18:27

Csak egy kérdés, azokhoz, akik ilyen aktívan próbálnak neki segíteni: Szerintetek, ha ezt a fórumot egy olyan személy írta volna ki, akinél tényleg fennál ez a probléma, már nem reagálna a kérdéseitekre?

Lassan megöregedtek itt a Hoxán, mégsem veszitek észre, hogy egy férfi a fórum kiírója, aki abban reménykedik így anonime, hogy majd a gyengébb nem képviselői, aprólékosan beszámolnak neki arról, milyen módszerrel, kivel és hányszor sikerül eljutnotok a csúcsra.

Persze ne adjátok fel, próbáljatok neki továbbra is segíteni, de amíg csak kérdéseket tesztek fel, addig nem fog válaszolni, ő példákat vár. :))

2023. aug. 14. 18:09
Magadnak tudsz orgazmust okozni?
2023. aug. 14. 08:04
Igen, a testképzavar biztosan nem tesz jót a helyzetnek. Ha nem is tudod, hogy egyáltalán volt-e már orgazmusod, akkor biztosan nem volt. Viszont ha magadnak sem tudod elérni, akkor hiába várod a partneredtől. Először gyakorolj egyedül. Legalább magad előtt vetkőzd le a gátlásaidat. Szabad megélni a szexualitásod!
12. PöttyösPanka (válaszként erre: 10. - Jucika33)
2023. aug. 14. 08:01
Vagy az alapfunkció, plusz azt próbálja rajtad bevetni, ami az előzőnél bevált :D
11. jucika33 (válaszként erre: 9. - Cherry Coke :))
2023. aug. 13. 17:13
Biztos vannak nők, akik ettől is elmennek, de azért azt hiszem, a többség nem. Kell egy kis rafinéria a mozgás terén.
10. jucika33 (válaszként erre: 7. - Amaunet)
2023. aug. 13. 17:13
Hát eddig ezt tapasztaltam. Van az első találkozásnál egy ilyen alapfunkció, amihez neked kell hozzátenni az egyedi igényeidet. Merre, hogy mozogjon és akkor lesz jó.
9. Cherry Coke :) (válaszként erre: 6. - Jucika33)
2023. aug. 13. 14:48
Miért ne lehetne a ki-be húzogatástól (csak) orgazmus?? Nőnek is jó fantáziával kell rendelkezni és egyből tud kielégítő is lenni akár...
8. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 13. 08:14
Ha csúnyának találnák, nem lennének ott, hidd el! 😊
7. Amaunet (válaszként erre: 6. - Jucika33)
2023. aug. 13. 07:46
"A férfiak alapból ki-be huzogatják." 🤣🤣🤣
2023. aug. 13. 07:09
Először magadon gyakorold, hogy hogy jó, mert egy férfi nem fogja kitalálni. A férfiak alapból ki-be huzogatják. Attól nem lesz orgazmus. neked kell pontosan tudni, hogy mi jó neked és szex közben úgy mozogni, jeleket adni a partnernek, hogy mit csináljon.
5. fidel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 12. 23:29
sex közben tilos aggódni!
4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 12. 22:55
Igen, simán lehet. Maszturbációval sem éltél még át?
3. Winter (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 12. 22:54

Akkor nem megfelelő pasikkal voltál.

Ha előjáték során felizgat, odafigyel rád aktus közben, biztosan jönni fog az orgazmus.

2023. aug. 12. 22:18
Jajjjjj de nagyon rossz társaságba keveredtél.
2023. aug. 12. 22:16

Még nem volt férfival orgazmusom.

Lehet, hogy még egyáltalán nem volt?

Nem volt sok férfi az életemben (4), de nem éreztem a szex közben vagy végén olyat amiről olvasni lehet.

Lehet oka a test kép zavar? Azon aggódok szex közben, hogy amit a másik lát az csúnya.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook