Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Önző a szerelmes nő? fórum

Önző a szerelmes nő? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. szept. 28. 07:27
Igen - sajnos magamból indulok ki:(
2011. szept. 28. 07:27

... a fórumcímre válaszolva... nem, a szerelmes nő nem önző, inkább túl sok minden elnéz és lenyel, mondhatni kicsikét önzetlenül szeret... :)

... amúgy pedig mindenkinek van valamiféle élete, elképzelése az életről, és ebben a két fél vagy összepasszol, vagy nem valók egymás mellé. .. szerintem. :)

37. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 22. - Judyka001)
2011. szept. 28. 07:24

Van,akinek elég,ha heti 1-2 szer találkoznak a párjával..van,aki bírja a külföldi munkát is,a különélést.Én nem tenném,főleg ha már a kapcsolat elején ez van.Ha tudod,hogy te gyakran igényled a párod társaságát,akkor olyat keress,akinek több szabad ideje van.És legalább a kapcsolat elején te vagy előtérben.Így,ha mindig dolgozik,v a munkájáról beszél..egyáltalán volt időtök megismerni egymást,hosszabb beszélgetések magatokról,ilyesmi? kétlem...

Akkor pedig lehet,hogy csak egy illúzióba,vagy egy jő külsőbe vagy szerelmes..

36. szilisári (válaszként erre: 35. - A14deb9047)
2011. szept. 28. 07:11
Szerintem ennek semmi koze az egeszhez, anyagilag meg foleg nem dicsekedett. En meg ezt soha nem ertem, hogy hogy jon ide, most akkor aki nem munkanelkuli es nem minimalberbol el az huzza meg magat? Hovatovabb szegyellje el magat? Amugy meg a penz nem boldogit, cserelni meg senkivel nem erdemes, csak azert, mert penzt keres.
2011. szept. 27. 20:51

Magyarországon 3 millió ember bér- és létminimumon éldegél, közel 300 ezer a regisztrált munkanélküli, és valaki azért panaszkodik, hogy a társa sokat dolgozik (és még jól is keres...) Ezért panaszkodni????

Sokan cserélnének vele helyet...

34. 3da8f53e4a (válaszként erre: 32. - Judyka001)
2011. szept. 27. 20:30
Értem. És mi van, amikor programot csináltok? Van kedve, vagy kibúvik alóla?
33. Judyka001 (válaszként erre: 27. - 3da8f53e4a)
2011. szept. 27. 20:27
fiatal igen, szerelmes igen, de nem hülye és nem tapasztalatlan. 8 éves kapcsolatom volt... ott nem ilyen gondok voltak.. :(
32. Judyka001 (válaszként erre: 25. - 3da8f53e4a)
2011. szept. 27. 20:25

nem sértettél meg. :D

Én szeretném, ha boldog lenne, ha ívelne a karrierje, de ehhez nem tudok neki társ lenni. Ha meg csak alvótársra, illetve szexpartnerre, vagy hétvégi kapcsolatra vágyom, akkor nem adom a szívemet Neki. Önző vagyok, ez van... :(

31. 5bfba16667 (válaszként erre: 30. - A14deb9047)
2011. szept. 27. 20:23
Igen, de mindenki másképp reagálja le a sok melót. Kevés az, aki közli a másikkal, hogy minden fontosabb nála.
2011. szept. 27. 20:20
Azért mindnyájan tudjuk, a mai munkáltatók nem 100 o/o-ot követelnek meg, hanem min. 150-et, vagy még többet. Neki is kell kibeszélni magát, mint a nőknek... csak nem vesszük annyira észre...
29. 5bfba16667 (válaszként erre: 23. - A14deb9047)
2011. szept. 27. 20:13

És a kettő között van azért középút..

Én ugyanez a kategória voltam. A párom is iszonyatosan munkamániás. Mi viszont ezt a szabályt vezettük be, hogy a hétköznap mindig az övé, a hétvége pedig csak együtt. Ez van..


Szokik v szökik az ember.

28. Babeck (válaszként erre: 22. - Judyka001)
2011. szept. 27. 20:09

Sajna kevés embert ismerek, aki nem viszi haza a munkáját. És egy társnak, egy partnernek meg kell hallgatnia a másik bánatát (örömét, bosszúságát, stb.) - szerintem.

De abban abszolút igazad van, hogy Neked is szükséged van a figyelemre, a törődésre, így csak ismételni tudom amit néhány hozzászólással ezelőtt tanácsoltam: beszélj vele, kérd meg, hogy legyen X idő, amikor csak a Tiéd.

27. 3da8f53e4a (válaszként erre: 26. - A14deb9047)
2011. szept. 27. 20:07
Zsóka:)) de ő még szerelmes:)))és fiatal... Ne vedd el a kedvét:)))
2011. szept. 27. 20:05

Kicsit jobban meg kellene ismerni a férfi gondolkodást... Ők másképp működnek...

Ne félj, még meg is unhatod...

25. 3da8f53e4a (válaszként erre: 22. - Judyka001)
2011. szept. 27. 20:05

Tudom Judyka :(

Sajnos pont én is ezt csinálom amit leírsz... Munka, ki mit csinált, mondott... stb. megbeszélem a párommal sírok neki egy sort, hogy nem bírom tovább a főnököt, mert hiába dolgozok átnéz rajtam mint egy üvegen. Bezzeg a kolleganőm, az megint a neten lógott stb.

Tényleg ki kell kötnöd valami időpontot,hogy csak veled foglalkozzon, mert ebből a malomból nehezen lép ki az ember. Se eleje, se vége....(remélem nem sértettelek meg!!?)

24. szilisári (válaszként erre: 22. - Judyka001)
2011. szept. 27. 20:03
De nem lehet, hogy olyat varsz tole, amilyen o nem?
2011. szept. 27. 20:03
Ha munkanélküli lenne, vagy éppen éhbérért kapna - az jobb lenne???????????
22. Judyka001 (válaszként erre: 20. - 3da8f53e4a)
2011. szept. 27. 20:00
Aranyos vagy, de nem erre szánom magam. Képzeld el. Hazamegyek én is fáradtan, próbálok a kedvében járni. Szeretnék egy kis szeretet kapni, de nem. Minden előbbre való nálam... :( mikor kettesben vagyunk is, akkor is a munkája v a munkatársai a téma. Nekem ez nem fog menni, velem igen is foglalkozni kell. Aki ezt nem igényli, annak jó, de nekem kell a szerelmem
21. szilisári (válaszként erre: 17. - Judyka001)
2011. szept. 27. 19:59
Jo, en gondolkodasban inkabb vagyok fius, mint lanyos, meg szinten nem "irodista" vagyok, de mondjuk a munkam, amibe beleoltem mar 10-12 evet az azert nem olyan dolog, amit egyik naprol a masikra atalakitanek egy kezdodo kapcsolat kedveert, aminek akar par het, honap mulva vefe szakadhat. De ezt most ne ertsd felre, ez csak ilyen praktikus gondolkodas, tudom, hogy kevesbe jellemzo egy nore. Vagy konnyen felreertheto.
2011. szept. 27. 19:57

Én - mint irodista" - tudom mit jelent. Minden hetem betáblázva, határidők mozgatnak.... arról nem beszélve, ha a főnökök még megnyomnak plusz feladatokkal: AZONNAL akarják. Nem hordom haza a munkát, ebből már megjöttem (tapasztalat), inkább túlórázom ha kell. Idén 5 napot voltam egy huzamban szabin és nem nyaralni mentem :))

Szóval,minél technikásabb cuccal dolgozunk, annál többet kell dolgozni. Nem könnyebb mint huszonévvel ezelőtt..

A te párod még fiatal, hiba nélkül kell neki dolgoznia, bizonyítania. Nem irigyellek egy főnököt sem és nem is lennék egyik helyében sem. Minden felelősség rajta... stb.


Kitartás kislány, és inkább a nyugodt otthoni légkört teremtsd meg neki és próbáld meg magad lefoglalni. Egy pasi sem szereti, ha körülötte csak nyafogás megy..

19. c6560fb39d (válaszként erre: 13. - Judyka001)
2011. szept. 27. 19:54

Ha lesz másodállásod, kevesebb idő lesztek együtt,kevesebb energiád marad, nem is biztos,hogy hátrány lesz,ha szeret idővel hiányozni fogsz Neki.

Ne add magad 100%-ban,maradj titokzatos,maradjon meg az izgalom,ezt nehéz fent tartani tudom,de hosszútávon is működik.:)Tegyen Ő is a kapcsolatért,azért,hogy jó legyen,működjön.

18. Judyka001 (válaszként erre: 16. - Re87)
2011. szept. 27. 19:51

jó kilátások... :D ez gáz.

Korához képest nagy felelősség van rajta és non félek, h kiég

17. Judyka001 (válaszként erre: 14. - Szilisári)
2011. szept. 27. 19:50
Akkor lehet, hagynom kellene az egészet? Nem hiszem. Én nem azt akarom, h hanyagolja el a munkáját, csak próbáljon egy egészséges középutat találni. Én pl soha nem mondanék ilyet Neki, h bocs a munkám fontosabb nálad. Ez gané dolog. Ezt meg is mondtam, neki, mire a válasz annyi volt, h tudja, és azt is, h ezt nem sokan tűrnék el Neki
16. Re87 (válaszként erre: 1. - Judyka001)
2011. szept. 27. 19:48

Az exem is munkamániás volt.Éveken keresztül hallgattam,hogy azért melózik annyit,mert én lusta vagyok dolgozni(2évig kerestem munkát!!).Persze kiderült,hogy évek óta van/volt más mellettem.

Nem mondom,hogy nálatok is ez lehet a helyzet,de én ezek után nem kötök kompromisszumokat....

2011. szept. 27. 19:47

En mindenesetre azt szoktam gondolni, hogy ne akarjunk tobbet a masiktol, mint amennyit magatol adni szeretne. Lopva... :D

rendben. akkor csak ülök,, tűrök, és nyelek. Azt' majd lesz valami... :D

14. szilisári (válaszként erre: 6. - Judyka001)
2011. szept. 27. 19:46
Hat nem tudom, ha meg friss is a kapcsolat, hogy mennyire veszi jol ki magat, ha azt mondja a masik, hogy foglalkozz kevesebvet azzal, amibe nyilvan mar eveket oltel bele.
13. Judyka001 (válaszként erre: 12. - A14deb9047)
2011. szept. 27. 19:46

Elég komoly beosztásban van. Az irodista alatt a 8-4ig munkaidőt értettem.. :D

Én reggel 5től fél 3ig dolgozom. Most kezdek egy másodállást is, bár így is kutya fáradt vagyok estére. De így legalább nem lesz időm gondolkodni... :S

több, mint a semmi

2011. szept. 27. 19:42

A férfi ilyen: van, aki bizonyítani akar, a másik pedig abba menekül... Az "irodista" cím kicsit pejoratívan hangzik...

Ma már nem kávéfőzésről és maníkűrözésről szólnak a munkahelyek...

2011. szept. 27. 19:42
Hat, ha jo lehetosegei vannak vagy tenyleg ennyire fontos most neki, akkor szerintem hagyd, hogy csinalja ahogy szeretne, minden mas csak folosleges feszultseget szulne. Meg az sem mindegy, hogy te milyen helyzetben vagy, ha mondjuk nem dolgozol vagy tanulsz meg vagy felallasod van, tehat tobb a szabad idod, akkor nyilvan nehezebb ezeket elfogadni. En mindenesetre azt szoktam gondolni, hogy ne akarjunk tobbet a masiktol, mint amennyit magatol adni szeretne.
10. Babeck (válaszként erre: 6. - Judyka001)
2011. szept. 27. 19:41

Értem. Sajna ha nincs meg a közös nevező... :(


Nem tudok jobbat, próbálj beszélni vele erről, kitalálni valami középutat. Mondjuk heti egy este és egy egész hétvégi nap, amikor csak a Tiéd? :) És szóba se hozhatja a munkát!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook