Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Olyan kenőcsöket keresek, amelyek elnyomják az állandó, nagyon erős térdfájdalmat. Ilyen sportkenőcsöket tudnátok javasolni? fórum

Olyan kenőcsöket keresek, amelyek elnyomják az állandó, nagyon erős térdfájdalmat. Ilyen sportkenőcsöket tudnátok javasolni? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 6. 13:07
Flector kenőcs vagy tapasz.
2010. júl. 5. 23:50

NICOFLEX(ERŐS,GYÓGYSZERTÁRI, INKÁBB SPORTOLÁSNÁL AJÁNLOTT)

NATURLAND:INNO RHEUMA- KRÉM,JÓL HŰSÍT,

EGYSZER EGY DERÉK-FÁJDALOMNÁL NAGYON BEVÁLT.

2010. febr. 18. 23:26
Bár úgy lenne. Csak gondoltam, talán rövid időre segíthet.
14. Tóth Ádám (válaszként erre: 10. - 8264513f31)
2010. febr. 18. 22:23
Okés, persze, csak először nem voltam képben, azt hittem fiatalabbnak kell és sportolás eredményeként. :o)
13. 8264513f31 (válaszként erre: 11. - Dee)
2010. febr. 18. 22:20

Oh, imádlak.

Ben-gay, ez az egyik, amit annó még nekem javasoltak, de nem jutott eszembe a neve. Állítólag, felkenve elnyom minden fájdalmat perszelő érzés. Ezt tuti megszerzem neki.

A jégzselé is érdekel.


Gyógyszertárban ezek beszerezhetők?


Nagyon köszönöm. Várom azért a javaslatokat.

2010. febr. 18. 22:15

A Keto spray és a Fastumgél megér egy próbát. Még nem használta. Ha csak addig enyhíti, hogy aludhasson, már az is jó.


Remélem nem néztek hülyének, 75 éves néninek sportkenőcs, de már kétségbeesetten keresgélek, hogy segíthessek neki.

11. dee
2010. febr. 18. 22:12

Jégzselé!

(gumikesztyűvel célszerű kenni, mert mindent fagyaszt)

Zöld Ben-gay kenőcs (jó fájdalomcsillapító)

Salonpas tapasz! szuper

10. 8264513f31 (válaszként erre: 4. - Tóth Ádám)
2010. febr. 18. 22:12

Rendszeresen látja orvos. Tudod, ez már az öregséggel jár. Csak keresem a megoldást. Meg már nem gyógyíthatom, de a fájdalmat enyhíthetnénk valahogy. Nagyon fáj neki, bedagad, főleg időváltozáskor. Alig alszik sokszor miatta. Hátha találok valami erős kenőcsöt.


Tudom, hogy van ilyen. Hallottam róla, csak nem tudok nevet.

2010. febr. 18. 22:09
Bocsi, nem láttam a korábbi hozzászólásokat, én nem ismerek ilyen erős krémeket.
2010. febr. 18. 22:09

Szia!

Én nem vagyok túlzottan otthon a témában, de egy ideje térdfájdalmaim vannak, 2 krém csillapította: az egyik a Diclofenac, a másik a Fastum gél. Mindkettő tartalmaz olyan hatóanyagot, ami helyileg csökkenti a fájdalmat, talán jók lennének.

De ha bemész esetleg gyógyszertárba, ott tényleg tudnak Neked segíteni.

2010. febr. 18. 22:08
keto spray most vettem előszőr a gyógszertárban és egyszerűen szuper
2010. febr. 18. 22:08

Azt ismerjük, az nagyon gyenge. Nagymama használta egy darabig, de nem lett jobb.


Erős, zsibbasztó sportkenőcsökre gondolok. Tudjátok, ami abszolut elnyomja a fájdalmat. Sérült sportolók is gyakran alkalmazzák.

5. Tóth Ádám (válaszként erre: 3. - 8264513f31)
2010. febr. 18. 22:07
Aham, így már más. Akkor próbáljátok meg valamelyik kenőcsöt, hátha. Jól be kell dörzsölni. :o)
2010. febr. 18. 22:06

Pl. fastumgel, bengey..De ezek az izmokra jók, nem a csontra vagy ízületre. Arra pl. "porcerő"-t kell szedni, kúraszerűen.


De ha nagyon erős a fájdalom, ott nagy a baj, oda orvos kell.

2010. febr. 18. 22:06

Bocsánat az elírásért, most vettem észre.


Szóval:

75 éves nagymamám lába borzasztóan fáj. Esténként nem tud aludni, alig tud ráálni. Az orvos csak injekciót javasol.

Nem kaphat minden nap azt, az nagyon káros. Olyan kenőcsöt keresek a lábára, ami elzsibbasztja a fájdalmat. Tudom, hogy a sportolók sérülésekkor használják, az izület pedig más, de muszáj megpróbálni.

Így csak szenved. Kérlek, segítsetek nekem!

2010. febr. 18. 22:05
Ló Balzsam v. Kenőcs(nem tudom, de ló)
2010. febr. 18. 22:03
Olyan kenőcsöket kersek, amelyekelnyomják az állandó, nagyon erős térdfájdalmat. Hallottam ilyen sportkenőcsöket, de nem ismerek egyet sem.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook