Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Olvastatok Nick Vujicic-ról, a kezek és lábak nélkül született 31 éves férfiról? Eltörpül-e a problémánk az övé mellett? fórum

Olvastatok Nick Vujicic-ról, a kezek és lábak nélkül született 31 éves férfiról? Eltörpül-e a problémánk az övé mellett? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
597. Krisz42 (válaszként erre: 592. - 9b10f3d7ff)
2013. máj. 2. 21:34

Ne menj el pszihológusnak,pocsék emberismerő vagy.Bár ezt azért írtad,mert nem volt normális válaszod kéznél.Ilyenkor jön a másik elemezgetése.Ha valami rossz történik,akkor utána néha jobban fogod értékelni ami van.De ti úgy csinâltok,mintha egy ròzsaszìn ködben êlnétek.Minden szép és tökéletes ésa legnagyobb problémâja annak lehet,aki kezetlen-lábatlan,még ha mindene meg is van,sokkal jobban él mint mások.Mindenki más egy senki hozzá kêpest,más nem tudhatja mi a szenvedés,más hazudik,ha ugyanazt mondja,amit ő.

Már írtam,boldog házasságban êlek,büszke vok a gyerekeimre és ha megnézed bármelyik fórumot,mindenhol ezt olvashatod tőlem és mivel sokszor írok saját tapasztalatokat,amiket nehéz lenbe kitalálni,igaz,amit írok.Nem én vagyok,aki negatívan reagál má forumokon,max.ha valaki valótlant állít.

2013. máj. 2. 21:29

..csak annyit keresel amennyire képes vagy..

..ez rá, rád és rám is érvényes..:)

595. Slyte (válaszként erre: 592. - 9b10f3d7ff)
2013. máj. 2. 21:25

Ahogy mondod.

Nemrégiben még az miatt ócsárolták Nicket, mert non-profit bevételei miatt nem fizet adót. Amikor kiderült, hogy a bevételét teljes egészében eladományozza, mindjárt ráfogták, hogy akkor az adójából akarja leírni.


Ha végigolvasod a rágalmaikat, világosan látszik, hogy tele van ellentmondással.


Tipikus sapka esete.

594. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 593. - Slyte)
2013. máj. 2. 21:23
Tökéletesen jó a meglátásod. Kell a pénz,meg jó is, ha van, de annyit nem boldogít, mint amennyit többen belegondolnak.
593. Slyte (válaszként erre: 588. - 9b10f3d7ff)
2013. máj. 2. 21:21

Akkor hasonlóan látjuk a dolgokat.

Az életben pedig, ha jól belegondolsz, az értékrend ami mindent meghatároz. Még 1 szűkebb párkapcsolatban is. Ha valakinek fontosabb az együtt töltött idő, nem fogja értékelni a túlóráért kapott pénzből vásárolt aranyékszert.


Ami még érdekes, hogy még ha mindkét fél az anyagiakat tekinti az egyik legfontosabb értéknek, akkor sem lesz tartós a kapcsolatuk.

592. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 589. - Krisz42)
2013. máj. 2. 21:20
Ó tudom, te az a keserű fajta ember vagy, ha van sapkám az a baj, ha nincs, akkor meg az. Én elfogadlak így, hiszen neked ez az állapot a jó, biztos van rá magyarázat mitől vagy olyan, amilyen.
591. Krisz42 (válaszként erre: 587. - Slyte)
2013. máj. 2. 21:16
Ahogy az eddigiekből lejött,nem úgy tűnik.Egyébként is,ha az ember nem akarja átlátni az egészet,akkor tök mindegy,mihez ért jobban.Nem kell ahhoz diploma,csak általános intelligencia,h lássa az ember a tényeket.
590. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 586. - Slyte)
2013. máj. 2. 21:15
Persze, csak azért hangsúlyoztam ki, hogy nehogy az legyen, azért mert alul műveltek és befolyásolhatóak. Persze a tudás és az intelligencia tudom nem mindig jár kézen fogva. :)
589. Krisz42 (válaszként erre: 584. - 9b10f3d7ff)
2013. máj. 2. 21:14

Tehát nálad már az ézelmi intelligenciához is diploma kell.Ismerek diplomásokat,akik sötétek ,mint az éjszaka.Mihez is kell szakember?

Az is szakember volt,aki tavaly megvizsgált és hülyeséget mondott diagnozisnak.Aztán találkoztam egy jò emberrel,aki normálisan megvizsgált-ingyen-,és megmondta mi a problema.Segített ingyen és nem kezetlen-lábatlan volt.Majd ha egyszer előfordul,h életveszélyben leszel,esetleg halálos betegségben szenvedsz vagy meg kell ölnöd valakit,h élhess te és mások,na akkor meglátom,h segít neked akár utána is,h átêltêl pár szörnyűséget.Az a segítség,h meghallgatjâk,aztán élik tovább az életüket,ugyanúgy éheznek,ha eddig is,ugyanúgy betegek,ha azok voltak.

588. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 581. - Slyte)
2013. máj. 2. 21:13
Érdekes valahogy én is olyan körökben mozgok, ahol nem a pénz dominál és nem azért mert Dunát rekesztenek a vagyonukból, csupán más az értékrendjük. Kinek a jobb? Én úgy gondolom annak,aki nem megkeseredett, de valószínű a másik tábor ragaszkodik ahhoz, hogy a ragyogónap elé is felhőt képzel.
587. Slyte (válaszként erre: 585. - Krisz42)
2013. máj. 2. 21:12

Az, hogy kik miatt tartunk itt, nem veled fogom megvitatni.

Gyanítom, hogy sokkal többet értek a gazdasági dolgokhoz, mint te.

586. Slyte (válaszként erre: 584. - 9b10f3d7ff)
2013. máj. 2. 21:09

Ahogy írod.

Ami még csodálatos, hogy nem csak ezeket a valamilyen szempontból kimagasló embereket nyűgözte le, hanem az egyszerű, tiszta szívűeket is.

585. Krisz42 (válaszként erre: 581. - Slyte)
2013. máj. 2. 21:06
Miért haragudnék.Akinek van pénze hülyeségekre költeni,az tegye.De hát miattatok tartunk ott,ahol sajnos.Mert mindenki mindent pénzért ad el.
584. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 577. - Slyte)
2013. máj. 2. 21:05
Egyetemi tanárokat, szakorvosokat lenyűgözött ez az EMBER. Van akit nem, hát ilyenek vagyunk mi emberek, más-más ingerek érnek. A megjegesedett szívet nehéz felolvasztani.
583. Slyte (válaszként erre: 582. - Krisz42)
2013. máj. 2. 21:04

Hát, nem talált! Nem pénz kérdése. :)

Ingyen találkoztam csodálatos emberekkel...

582. Krisz42 (válaszként erre: 577. - Slyte)
2013. máj. 2. 21:03
Persze,h jobban hiszel,mert az nem ingyen van.Csak manapság egy olasz városban a kőolajat is eladták drága bőrápolóként és amig valaki nem jelentkezik,h mi baja lett tőle,addig árusíthatják.És ha fizetnek érte,azt írják,h milyen jó.
581. Slyte (válaszként erre: 580. - Krisz42)
2013. máj. 2. 21:02
Köszi, találkoztam nem 1 csodálatos emberrel, személyesen. Tőled inkább kihagyom. - remélem, nem haragszol érte!
580. Krisz42 (válaszként erre: 577. - Slyte)
2013. máj. 2. 21:00
Mutassak neked csodálatos embereket ingyen?Mert rengeteg van.Attól még,h csodálatos ember mi valtozott?Semmi.
579. Krisz42 (válaszként erre: 576. - 9b10f3d7ff)
2013. máj. 2. 20:57
Pont a lelkileg sivárak mennek oda,cirkuszt nézni.Megint ott tartunk,ha egy egészséges ember beszél ezekről a dolgokról,meg se hallod,mert lelkileg sivár vagy.De ha egy groteszk ember adja elő,akkor rögtön az a lelki gazdagság netovábbja.
578. Slyte (válaszként erre: 576. - 9b10f3d7ff)
2013. máj. 2. 20:55
Ezt nagyon jól megfogalmaztad. Köszönöm. :)
577. Slyte (válaszként erre: 575. - Krisz42)
2013. máj. 2. 20:53

higgy amit akarsz, de nézz már hülyének - kszmmek


Ha csak 1 embernek segített, már megérte. A kolléganőm ott volt az előadásán, azt mondta róla, hogy 1 csodálatos ember.

Hidd el, hogy neki, és a médiának sokkal jobban hiszek, mint neked!

576. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 573. - Slyte)
2013. máj. 2. 20:49
Igen az utolsó mondat nagyon szép, csak látod kicsit javítani kell rajta, hogy remény a mások problémái iránt fogékonyaknak , ha valaki lelki sivár annak nem tud jelenteni semmit, hiszen azoknak csak a saját problémájuk a probléma.
575. Krisz42 (válaszként erre: 573. - Slyte)
2013. máj. 2. 20:23
Te ugye viccelsz?Nem hiszem el,h amit a média összeírkál reklámcélzattal,azt te ide leírod igazolásként.Jó,holnap keresek egy cikket,h a cián igazából nem méreg.Akkor beveszel egy nagy kanállal?
574. 9678a02221 (válaszként erre: 573. - Slyte)
2013. máj. 2. 17:32
Jaj..
573. Slyte (válaszként erre: 572. - Krisz42)
2013. máj. 2. 17:25

Te azon kevesek közé tartozol, akinek nem ad?

Mindenesetre pár perc alatt több helyről ollóztam össze tényleg keveset -hisz sokkal több van- abból amit másoknak ad.


"Nemrégiben Budapesten járt. Milliókat bűvölt el stílusával, pozitív kisugárzásával, azzal, hogy első látásra ő szorulna segítségre, de pont ő az, aki inkább ad, mint kap."


"a pécsieknek is megmutatta, milyen az, ha valaki nemcsak prédikál a szeretetről. Igaz, romlatlan, derűs, szeretetteli lénye 5 ezer ember életét ragyogta be másfél órára..."


"...Ám Nick Vujicic-től talán még ő is tanult, ugyanis Nick rendkívül karizmatikus előadó aki beragyogja az egész színpadot. Én két perc alatt elfelejtettem, hogy akit nézek és hallgatok kezek és láb nélkül él, annyira lenyűgözött az ami a lényéből, a személyiségéből áradt. Beszéde tele volt torokszorítóan szomorú-szép, és derűs pillanatokkal, miközben egyetlen percre sem untatott és energiával, szeretettel töltött fel."


"Az előadások bevétele jótékony célt szolgál


Nick Vujicic magyarországi látogatása során három városban tart előadásokat: április 19-én két alkalommal Budapesten a káposztásmegyeri Jégcsarnokban, április 20-án Pécsett, a Lauber Dezső Sportcsarnokban és Debrecenben, a Főnix csarnokban. "Az előadások koncepciójának kialakításában fontosnak tartottuk, hogy egy igen érzékeny és fogékony korcsoportot, a középiskolásokat is megszólítsuk e témával, így a délelőtti budapesti előadásra csak középiskolák osztályainak jelentkezését várjuk" - mondta el a szóvivő. A négy előadásra összesen közel tizenötezer érdeklődőt várnak a szervezők.

Az előadások különlegessége, hogy a jegybevétel jótékony célokat szolgál, hiszen a Nem Adom Fel Alapítvány a teljes összeget az Óbudán felépülő, Magyarország első passzívházként működő szociális intézményének létrehozására fordítja, mely lakóotthonként fog funkcionálni fogyatékos emberek számára."


"Remény és példa minden ember számára"

572. Krisz42 (válaszként erre: 571. - 9b10f3d7ff)
2013. máj. 2. 17:03
Kérdés,h ad-e valamit.
571. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 569. - Selena78)
2013. máj. 2. 16:07

Helyesebben feltételezhető csak. Amíg nem látunk az agyába, nem látunk szerződéseket,mérlegkimutatást stb. csak sejtései lehetnek bárkinek.

Szerintem az, hogy ebből profitál valaki századrendű dolog, amíg százezrek meríthetnek erőt belőle.

Nem állítanak oda senkit gépfegyverrel, hogy kötelező az előadásra elmenni, vagy kötelező bármit is vásárolni. Amíg nem teszik kötelezővé, addig mindenki a saját belátása szerint cselekedhet. Elégedett lennék, ha morzsáját tudnám adni az embereknek, mint amit ő ad rengeteg embernek fogyatékosan.

570. Slyte (válaszként erre: 569. - Selena78)
2013. ápr. 30. 20:58

Azt mondtam, hogy bár mindenki eldöntheti, mégis senki sem tévedhetetlen.

Nem is értem, mit problémázol ezen.


Neked egyik sem tűnik őszintének, nekem mindkettő az, van akinek meg csak az egyik.

569. selena78 (válaszként erre: 567. - Slyte)
2013. ápr. 30. 20:52

"Nem hiszem, hogy bárkinek is tisztsége eldönteni, hogy ki őszinte, ki nem."


De, mindenki eldöntheti, hogy őszintének ítél valakit vagy sem. Nem is értem, mit akartál ezzel mondani.

568. Krisz42 (válaszként erre: 567. - Slyte)
2013. ápr. 30. 20:22
Én is bizalmat szavaztam,de aztán Nicknél láttam-hallottam egy-ké dolgot,megnéztem az előadásait,fênykêpeit,stb.és megváltozott a véleményem.Michaelnél nem.Mondjuk neki tóbb ideje volt bizonyítani,de nála már az elején se kètelkedtem.
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook