Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Olcsó ételek ebben a drága világban! fórum

Olcsó ételek ebben a drága világban! (beszélgetős fórum)


2012. jan. 28. 23:21
Én nekem már nincs is ötletem, mert minden drága.
2012. jan. 12. 12:51

sziasztok, nem tudom kinek mi az olcsó, én ma gyümölcs szószt és piritott grízt csináltam, lehet hozzá tepsibe sült hust sütni, de a hust ma kihagytam.

üdv

ati

2012. jan. 12. 11:41

Kedves topiknyitó!


Az én kedvenc olcsó ételeim a paprikás krumpli(én hús nélkül készítem, tejfölös uborkával)a héjában sült krumpli hagymával,sajttal,egy kis fűszeres tejföllel a tetején hmmm:)

Aztán az egyszerűbb levesek is olcsók, tojásleves vagy krumplileves.

Készíthetsz rizottót is,a variációk száma végtelen, csinálhatod gombával, tojással, cukkinivel stb. Ne feledkezz meg a tésztafélékről, azokból is sok mindent ki lehet hozni, egy egyszerűbb szósz, pici sajt, és máris kész az ebéd!

Olcsó desszertnek meg ott a palacsinta:)


Nyilván nekem könnyebb, mert, egyrészt imádom a krumplis ételeket,másrészt simán elvagyok hús nélkül, azért egy húsevő családnak nehezebb az olcsó étkezés...

2012. jan. 12. 11:31

Gyere ide ez egy élő jó pörgös fórum.


Fórum - Hónap végi spórolás: nagyanyáink és saját ötleteink:

2012. jan. 12. 11:31
Pl. egy link: Kevés pénzből olcsón vásárolni, finomakat főzni!
2012. jan. 12. 11:29
Hasonló fórum van már, lehet onnan is ötleteket venni.
2012. jan. 12. 11:25
én még főiskolás hallgató vagyok, de nekem is jól jönnének olyan étel receptek amik, nem olyan drágák, mert azért jól esik valami meleget is enni..és nem csak hideg kaján élni :)
2012. jan. 12. 11:22
szerintem pl. a gezemice nem huzos árban, és sok kijön belőle... párizsi, kagylótészta és zöldborsó és én pl. nagyon szeretem :)
2012. jan. 12. 11:21

Gondolom nem vagyok vele egyedül,hogy minden nap azon kell agyalnom,hogy ma ugyan mit főzzek,ami nem is drága,mégis finom!

Szeretettel várok mindenkit,aki hasonló problémával küzd,osszuk meg egymással tapasztalatainkat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook